Classificacions: VII Canicross de Masdenverge

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Bosch Malé SF 00:34:51
2 Carme Torta Ferre VF 00:39:33
3 Tere Isierte Foyes VF 00:39:53
4 Mª Rosa Bel Princep SF 00:41:30
5 Alba Chacon Conejo SF 00:43:09
6 Marga Abella Calduch SF 00:44:49
7 Estela Garcia Rubio SF 00:47:20
8 Estel Lerín Calaf SF 00:47:42
9 Verònica Lozano Gisbert SF 00:49:47
10 Ines Beltran Marin SF 00:50:21
11 Montserrat Obrados Muria SF 00:56:32
12 Eva Maria Segura Tena SF 00:56:36
13 Eva Maria Segura Tena SF 00:56:36
14 Rosa Maria Also Andrade SF 00:56:37
15 Mari Guasch Besalduch VF 01:07:00

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:32:23
2 Òscar Olive Del Amo VM 00:32:26
3 Jordi Bonavila Cugat SM 00:32:46
4 Aitor Tomàs Buitrago S23M 00:33:06
5 Josep Geira Navarro SM 00:33:23
6 Christian Pellicer Plazas SM 00:33:32
7 Xavier Pueyo Garrofe SM 00:33:41
8 Marc Garcia Cuesta SM 00:33:51
9 Javier Alonso Roces VM 00:34:24
10 Jose Latorre Villegas SM 00:34:39
11 Juanma Martinez Simon SM 00:35:01
12 Victor Manuel Cheto Vargas VM 00:35:32
13 Victor Manuel Cheto Vargas VM 00:35:32
14 Oscar Estorach Sol SM 00:35:54
15 Guillem Bernaus Fernández S23M 00:36:15
16 Víctor Forner Reverter SM 00:36:37
17 Francesc Lluch Arbona SM 00:37:01
18 Andreu Moya Juan SM 00:37:08
19 Paco Guzmán Morcillo VM 00:37:13
20 Enric Obiol Pedrol SM 00:37:28
21 Dani Climent Perez SM 00:37:31
22 Aaron Bernaus SM 00:37:41
23 Joel Marmol Reverter SM 00:37:48
24 Santiago Mesa Rodriguez M50M 00:38:10
25 Joan Ramon Reverte Mascarell SM 00:38:21
26 Raul Badenes Ferrandis VM 00:38:48
27 Felipe Guasch Besalduch VM 00:39:03
28 Dani Machí Bel SM 00:39:37
29 Xavi Lafuerza Arronis VM 00:39:56
30 Roman Bonet Albareda SM 00:40:02
31 Josep Puig Carles SM 00:40:03
32 Pere Borrell Fortuny VM 00:40:44
33 Juan Carlos Serret Gómez SM 00:40:48
34 Josep Margalef Pelegrin SM 00:40:54
35 Josep Martin Arasa SM 00:41:28
36 Andreu Castellà Gasparín SM 00:41:46
37 Ricard Pallares Grau M50M 00:41:54
38 Oriol Ferran Bourman SM 00:42:08
39 Daniel Rodezno Elvir SM 00:42:20
40 Albert Domingo Murillo SM 00:42:26
41 Luis Llorens Marza SM 00:43:07
42 Guillem Roig Prades SM 00:43:45
43 Carlos Ferre Lopez SM 00:46:42
44 Roman Benet Albareda SM 00:48:08
45 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 00:50:40

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aitor Tomàs Buitrago S23M 00:33:06
2 Guillem Bernaus Fernández S23M 00:36:15

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Bosch Malé SF 00:34:51
2 Mª Rosa Bel Princep SF 00:41:30
3 Alba Chacon Conejo SF 00:43:09
4 Marga Abella Calduch SF 00:44:49
5 Estela Garcia Rubio SF 00:47:20
6 Estel Lerín Calaf SF 00:47:42
7 Verònica Lozano Gisbert SF 00:49:47
8 Ines Beltran Marin SF 00:50:21
9 Montserrat Obrados Muria SF 00:56:32
10 Eva Maria Segura Tena SF 00:56:36
11 Eva Maria Segura Tena SF 00:56:36
12 Rosa Maria Also Andrade SF 00:56:37

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:32:23
2 Jordi Bonavila Cugat SM 00:32:46
3 Josep Geira Navarro SM 00:33:23
4 Christian Pellicer Plazas SM 00:33:32
5 Xavier Pueyo Garrofe SM 00:33:41
6 Marc Garcia Cuesta SM 00:33:51
7 Jose Latorre Villegas SM 00:34:39
8 Juanma Martinez Simon SM 00:35:01
9 Oscar Estorach Sol SM 00:35:54
10 Víctor Forner Reverter SM 00:36:37
11 Francesc Lluch Arbona SM 00:37:01
12 Andreu Moya Juan SM 00:37:08
13 Enric Obiol Pedrol SM 00:37:28
14 Dani Climent Perez SM 00:37:31
15 Aaron Bernaus SM 00:37:41
16 Joel Marmol Reverter SM 00:37:48
17 Joan Ramon Reverte Mascarell SM 00:38:21
18 Dani Machí Bel SM 00:39:37
19 Roman Bonet Albareda SM 00:40:02
20 Josep Puig Carles SM 00:40:03
21 Juan Carlos Serret Gómez SM 00:40:48
22 Josep Margalef Pelegrin SM 00:40:54
23 Josep Martin Arasa SM 00:41:28
24 Andreu Castellà Gasparín SM 00:41:46
25 Oriol Ferran Bourman SM 00:42:08
26 Daniel Rodezno Elvir SM 00:42:20
27 Albert Domingo Murillo SM 00:42:26
28 Luis Llorens Marza SM 00:43:07
29 Guillem Roig Prades SM 00:43:45
30 Carlos Ferre Lopez SM 00:46:42
31 Roman Benet Albareda SM 00:48:08

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Torta Ferre VF 00:39:33
2 Tere Isierte Foyes VF 00:39:53
3 Mari Guasch Besalduch VF 01:07:00

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Òscar Olive Del Amo VM 00:32:26
2 Javier Alonso Roces VM 00:34:24
3 Victor Manuel Cheto Vargas VM 00:35:32
4 Victor Manuel Cheto Vargas VM 00:35:32
5 Paco Guzmán Morcillo VM 00:37:13
6 Raul Badenes Ferrandis VM 00:38:48
7 Felipe Guasch Besalduch VM 00:39:03
8 Xavi Lafuerza Arronis VM 00:39:56
9 Pere Borrell Fortuny VM 00:40:44
10 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 00:50:40

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Santiago Mesa Rodriguez M50M 00:38:10
2 Ricard Pallares Grau M50M 00:41:54