Classificacions: VII Canicross de Masdenverge

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Bosch Malé SENF 00:34:51
2 Carme Torta Ferre VETF 00:39:33
3 Tere Isierte Foyes VETF 00:39:53
4 Mª Rosa Bel Princep SENF 00:41:30
5 Alba Chacon Conejo SENF 00:43:09
6 Marga Abella Calduch SENF 00:44:49
7 Estela Garcia Rubio SENF 00:47:20
8 Estel Lerín Calaf SENF 00:47:42
9 Verònica Lozano Gisbert SENF 00:49:47
10 Ines Beltran Marin SENF 00:50:21
11 Montserrat Obrados Muria SENF 00:56:32
12 Eva Maria Segura Tena SENF 00:56:36
13 Eva Maria Segura Tena SENF 00:56:36
14 Rosa Maria Also Andrade SENF 00:56:37
15 Mari Guasch Besalduch VETF 01:07:00

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:32:23
2 Òscar Olive Del Amo VETM 00:32:26
3 Jordi Bonavila Cugat SENM 00:32:46
4 Aitor Tomàs Buitrago PROM 00:33:06
5 Josep Geira Navarro SENM 00:33:23
6 Christian Pellicer Plazas SENM 00:33:32
7 Xavier Pueyo Garrofe SENM 00:33:41
8 Marc Garcia Cuesta SENM 00:33:51
9 Javier Alonso Roces VETM 00:34:24
10 Jose Latorre Villegas SENM 00:34:39
11 Juanma Martinez Simon SENM 00:35:01
12 Victor Manuel Cheto Vargas VETM 00:35:32
13 Victor Manuel Cheto Vargas VETM 00:35:32
14 Oscar Estorach Sol SENM 00:35:54
15 Guillem Bernaus Fernández PROM 00:36:15
16 Víctor Forner Reverter SENM 00:36:37
17 Francesc Lluch Arbona SENM 00:37:01
18 Andreu Moya Juan SENM 00:37:08
19 Paco Guzmán Morcillo VETM 00:37:13
20 Enric Obiol Pedrol SENM 00:37:28
21 Dani Climent Perez SENM 00:37:31
22 Aaron Bernaus SENM 00:37:41
23 Joel Marmol Reverter SENM 00:37:48
24 Santiago Mesa Rodriguez M50M 00:38:10
25 Joan Ramon Reverte Mascarell SENM 00:38:21
26 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:38:48
27 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:39:03
28 Dani Machí Bel SENM 00:39:37
29 Xavi Lafuerza Arronis VETM 00:39:56
30 Roman Bonet Albareda SENM 00:40:02
31 Josep Puig Carles SENM 00:40:03
32 Pere Borrell Fortuny VETM 00:40:44
33 Juan Carlos Serret Gómez SENM 00:40:48
34 Josep Margalef Pelegrin SENM 00:40:54
35 Josep Martin Arasa SENM 00:41:28
36 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:41:46
37 Ricard Pallares Grau M50M 00:41:54
38 Oriol Ferran Bourman SENM 00:42:08
39 Daniel Rodezno Elvir SENM 00:42:20
40 Albert Domingo Murillo SENM 00:42:26
41 Luis Llorens Marza SENM 00:43:07
42 Guillem Roig Prades SENM 00:43:45
43 Carlos Ferre Lopez SENM 00:46:42
44 Roman Benet Albareda SENM 00:48:08
45 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 00:50:40

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aitor Tomàs Buitrago PROM 00:33:06
2 Guillem Bernaus Fernández PROM 00:36:15

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Bosch Malé SENF 00:34:51
2 Mª Rosa Bel Princep SENF 00:41:30
3 Alba Chacon Conejo SENF 00:43:09
4 Marga Abella Calduch SENF 00:44:49
5 Estela Garcia Rubio SENF 00:47:20
6 Estel Lerín Calaf SENF 00:47:42
7 Verònica Lozano Gisbert SENF 00:49:47
8 Ines Beltran Marin SENF 00:50:21
9 Montserrat Obrados Muria SENF 00:56:32
10 Eva Maria Segura Tena SENF 00:56:36
11 Eva Maria Segura Tena SENF 00:56:36
12 Rosa Maria Also Andrade SENF 00:56:37

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:32:23
2 Jordi Bonavila Cugat SENM 00:32:46
3 Josep Geira Navarro SENM 00:33:23
4 Christian Pellicer Plazas SENM 00:33:32
5 Xavier Pueyo Garrofe SENM 00:33:41
6 Marc Garcia Cuesta SENM 00:33:51
7 Jose Latorre Villegas SENM 00:34:39
8 Juanma Martinez Simon SENM 00:35:01
9 Oscar Estorach Sol SENM 00:35:54
10 Víctor Forner Reverter SENM 00:36:37
11 Francesc Lluch Arbona SENM 00:37:01
12 Andreu Moya Juan SENM 00:37:08
13 Enric Obiol Pedrol SENM 00:37:28
14 Dani Climent Perez SENM 00:37:31
15 Aaron Bernaus SENM 00:37:41
16 Joel Marmol Reverter SENM 00:37:48
17 Joan Ramon Reverte Mascarell SENM 00:38:21
18 Dani Machí Bel SENM 00:39:37
19 Roman Bonet Albareda SENM 00:40:02
20 Josep Puig Carles SENM 00:40:03
21 Juan Carlos Serret Gómez SENM 00:40:48
22 Josep Margalef Pelegrin SENM 00:40:54
23 Josep Martin Arasa SENM 00:41:28
24 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:41:46
25 Oriol Ferran Bourman SENM 00:42:08
26 Daniel Rodezno Elvir SENM 00:42:20
27 Albert Domingo Murillo SENM 00:42:26
28 Luis Llorens Marza SENM 00:43:07
29 Guillem Roig Prades SENM 00:43:45
30 Carlos Ferre Lopez SENM 00:46:42
31 Roman Benet Albareda SENM 00:48:08

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Torta Ferre VETF 00:39:33
2 Tere Isierte Foyes VETF 00:39:53
3 Mari Guasch Besalduch VETF 01:07:00

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Òscar Olive Del Amo VETM 00:32:26
2 Javier Alonso Roces VETM 00:34:24
3 Victor Manuel Cheto Vargas VETM 00:35:32
4 Victor Manuel Cheto Vargas VETM 00:35:32
5 Paco Guzmán Morcillo VETM 00:37:13
6 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:38:48
7 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:39:03
8 Xavi Lafuerza Arronis VETM 00:39:56
9 Pere Borrell Fortuny VETM 00:40:44
10 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 00:50:40

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Santiago Mesa Rodriguez M50M 00:38:10
2 Ricard Pallares Grau M50M 00:41:54