Classificacions: VI Canicross de Masdenverge

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Beatriz Saez Tena SF 00:36:51
2 Tere Isierte Foyes VF 00:40:05
3 Carme Torta Ferre SF 00:40:15
4 Laura Jiménez Sánchez SF 00:40:22
5 Meritxell Pons Montañés SF 00:41:49
6 Mª Rosa Bel Princep VF 00:42:14
7 Anna Bohigas Burguera SF 00:43:00
8 Paula Ferreres Ferreres SF 00:46:11
9 Estel Lerin Calaf SF 00:47:59
10 Maite Martínez Eixarch SF 00:48:12
11 Marga Abella Calduch SF 00:48:19
12 Yasmina Ribes Delmonte SF 00:51:35
13 Aida Rallo Fabra SF 00:51:56
14 Mari Guasch Besalduch VF 01:13:15

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:31:24
2 Jordi Marti Haro SM 00:31:26
3 Dani Climent Perez SM 00:31:35
4 Christian Pellicer Plazas SM 00:34:10
5 Josep Castella Balague SM 00:35:23
6 Sebastia Martin Serdà SM 00:36:26
7 Sebastian Martin Serda SM 00:36:26
8 Llibert Querol Voltes S23M 00:36:34
9 Andreu Moya Juan SM 00:36:48
10 Juan Carlos Serret Gómez SM 00:37:06
11 Raul Badenes Ferrandis VM 00:37:56
12 Pau Rovira Crua SM 00:39:04
13 Federic Fabregues Miagi SM 00:39:29
14 Dani Machí Bel SM 00:39:58
15 Vicent Vericat Ferré VM 00:41:20
16 Roman Bonet Albareda SM 00:41:30
17 Roman Bonet Albareda SM 00:41:30
18 David Cortiella Aliau SM 00:41:46
19 Francisco Javier Safont Herrera VM 00:42:04
20 Francis Safont Herrera VM 00:42:04
21 Josep Margalef Pelegrin SM 00:43:07
22 Pau Fumadó Salomón SM 00:46:15
23 Felipe Guasch Besalduch VM 00:46:33
24 Luis Llorens Marza SM 00:48:29
25 Albert Romeu Bertomeu SM 00:52:30
26 Fernando Aloin Masia VM 01:02:19

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Llibert Querol Voltes S23M 00:36:34

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Beatriz Saez Tena SF 00:36:51
2 Carme Torta Ferre SF 00:40:15
3 Laura Jiménez Sánchez SF 00:40:22
4 Meritxell Pons Montañés SF 00:41:49
5 Anna Bohigas Burguera SF 00:43:00
6 Paula Ferreres Ferreres SF 00:46:11
7 Estel Lerin Calaf SF 00:47:59
8 Maite Martínez Eixarch SF 00:48:12
9 Marga Abella Calduch SF 00:48:19
10 Yasmina Ribes Delmonte SF 00:51:35
11 Aida Rallo Fabra SF 00:51:56

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:31:24
2 Jordi Marti Haro SM 00:31:26
3 Dani Climent Perez SM 00:31:35
4 Christian Pellicer Plazas SM 00:34:10
5 Josep Castella Balague SM 00:35:23
6 Sebastia Martin Serdà SM 00:36:26
7 Sebastian Martin Serda SM 00:36:26
8 Andreu Moya Juan SM 00:36:48
9 Juan Carlos Serret Gómez SM 00:37:06
10 Pau Rovira Crua SM 00:39:04
11 Federic Fabregues Miagi SM 00:39:29
12 Dani Machí Bel SM 00:39:58
13 Roman Bonet Albareda SM 00:41:30
14 Roman Bonet Albareda SM 00:41:30
15 David Cortiella Aliau SM 00:41:46
16 Josep Margalef Pelegrin SM 00:43:07
17 Pau Fumadó Salomón SM 00:46:15
18 Luis Llorens Marza SM 00:48:29
19 Albert Romeu Bertomeu SM 00:52:30

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VF 00:40:05
2 Mª Rosa Bel Princep VF 00:42:14
3 Mari Guasch Besalduch VF 01:13:15

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Raul Badenes Ferrandis VM 00:37:56
2 Vicent Vericat Ferré VM 00:41:20
3 Francisco Javier Safont Herrera VM 00:42:04
4 Francis Safont Herrera VM 00:42:04
5 Felipe Guasch Besalduch VM 00:46:33
6 Fernando Aloin Masia VM 01:02:19