Classificacions: VI Canicross d'Amposta

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tamara Willems SF 00:37:35
2 Gina Brull Albiol SF 00:38:19
3 Clara Bosch Comas VF 00:41:04
4 Raquel Caballe Fabra SF 00:43:06
5 Yashmina Conde Díez SF 00:45:18
6 Marga Abella Calduch SF 00:45:31
7 Carme Torta Ferre VF 00:47:00
8 Soria Hermano SF 00:48:22
9 Anna Quintero Clergas SF 00:52:01
10 Gemma Caballé Fabra SF 00:52:04
11 Paula Camacho Subirats S23F 00:52:24
12 Julia Mestre Mas SF 00:52:27
13 Rosa Maria Also Andrade SF 00:57:24
14 Cristina Garí Tafall SF 01:00:20

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Forner Moliner SM 00:30:26
2 Norbert Llobera Balasch SM 00:30:36
3 Andreu Castellà Gasparín SM 00:34:11
4 Joel Marmol Reverter SM 00:34:14
5 Aitor Tomàs Buitrago SM 00:34:15
6 Christian Pellicer Plazas SM 00:34:47
7 Javier Alonso Roces VM 00:36:06
8 Antonio Jose Castro Castell SM 00:36:46
9 Andreu Moya Juan SM 00:36:51
10 Josep Mª Margalef Reverte SM 00:37:23
11 Oro Hurtado VM 00:37:41
12 Sergi Subirana Chaves SM 00:38:32
13 Ivan Lopez Sociats SM 00:38:57
14 Pere Borrell Fortuny VM 00:39:02
15 Toni Ferre Canals M50M 00:39:20
16 Josep Puig Carles SM 00:39:21
17 Òscar Sanahuja Nin VM 00:39:46
18 Raul Sanz Castell SM 00:40:10
19 David García Triguero VM 00:40:27
20 Jesus Rodriguez Segura M50M 00:40:58
21 Alex Torres Pérez SM 00:41:20
22 Roman Bonet Albareda SM 00:41:53
23 Jose Antonio Sanchez Fernandez SM 00:43:10
24 Jose Antonio Viñas Sentis M50M 00:43:31
25 Manolo Sánchez Haba M50M 00:44:26
26 Luis Llorens Marza SM 00:44:36
27 Jordi Castro Castell S23M 00:44:48
28 Rafael Ferre Ramirez VM 00:45:02
29 Jordi Franch Trilla SM 00:46:09
30 Cristian Velasco VM 00:46:17
31 Manel Tolda Gil SM 00:46:37
32 Eduard Bové Dulcet SM 00:49:06
33 Miquel Lumbierres Pallas VM 00:52:12
34 Brigid Querol Ramos SM 00:55:38
35 Josep Margalef Pelegrin SM 00:57:46
36 Alejandro Atienza Aguado SM 00:58:12
37 Marc Matamoros Gasparin SM 01:03:53

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Camacho Subirats S23F 00:52:24

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Castro Castell S23M 00:44:48

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tamara Willems SF 00:37:35
2 Gina Brull Albiol SF 00:38:19
3 Raquel Caballe Fabra SF 00:43:06
4 Yashmina Conde Díez SF 00:45:18
5 Marga Abella Calduch SF 00:45:31
6 Soria Hermano SF 00:48:22
7 Anna Quintero Clergas SF 00:52:01
8 Gemma Caballé Fabra SF 00:52:04
9 Julia Mestre Mas SF 00:52:27
10 Rosa Maria Also Andrade SF 00:57:24
11 Cristina Garí Tafall SF 01:00:20

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Forner Moliner SM 00:30:26
2 Norbert Llobera Balasch SM 00:30:36
3 Andreu Castellà Gasparín SM 00:34:11
4 Joel Marmol Reverter SM 00:34:14
5 Aitor Tomàs Buitrago SM 00:34:15
6 Christian Pellicer Plazas SM 00:34:47
7 Antonio Jose Castro Castell SM 00:36:46
8 Andreu Moya Juan SM 00:36:51
9 Josep Mª Margalef Reverte SM 00:37:23
10 Sergi Subirana Chaves SM 00:38:32
11 Ivan Lopez Sociats SM 00:38:57
12 Josep Puig Carles SM 00:39:21
13 Raul Sanz Castell SM 00:40:10
14 Alex Torres Pérez SM 00:41:20
15 Roman Bonet Albareda SM 00:41:53
16 Jose Antonio Sanchez Fernandez SM 00:43:10
17 Luis Llorens Marza SM 00:44:36
18 Jordi Franch Trilla SM 00:46:09
19 Manel Tolda Gil SM 00:46:37
20 Eduard Bové Dulcet SM 00:49:06
21 Brigid Querol Ramos SM 00:55:38
22 Josep Margalef Pelegrin SM 00:57:46
23 Alejandro Atienza Aguado SM 00:58:12
24 Marc Matamoros Gasparin SM 01:03:53

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch Comas VF 00:41:04
2 Carme Torta Ferre VF 00:47:00

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Alonso Roces VM 00:36:06
2 Oro Hurtado VM 00:37:41
3 Pere Borrell Fortuny VM 00:39:02
4 Òscar Sanahuja Nin VM 00:39:46
5 David García Triguero VM 00:40:27
6 Rafael Ferre Ramirez VM 00:45:02
7 Cristian Velasco VM 00:46:17
8 Miquel Lumbierres Pallas VM 00:52:12

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Toni Ferre Canals M50M 00:39:20
2 Jesus Rodriguez Segura M50M 00:40:58
3 Jose Antonio Viñas Sentis M50M 00:43:31
4 Manolo Sánchez Haba M50M 00:44:26