Classificacions: V Trencacims

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laia Diez Fontanet VF 03:03:01
2 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 03:16:08
3 Mayte Colmenarejo Arroyo SF 03:16:56
4 Sandra Vidiella Piñol SF 03:22:47
5 Andrea Ruiz Chana SF 03:27:32
6 Silvia Sos Melia VF 03:29:30
7 Nieves Carrascosa VF 03:31:55
8 Anna Ferreres Meseguer VF 03:35:06
9 Silvia Piera Martinez SF 03:40:22
10 Marta Gistas Albalate VF 03:41:25
11 Judit Lamas Borraz SF 03:44:29
12 Mireia Sabtesmases Viola SF 03:46:25
13 Laura Muriana Del Rincon S23F 03:50:36
14 Maria Del Mar Navarro Pedros SF 03:52:22
15 Sara Adell Pellicer SF 03:54:11
16 Olga Navarro Cavalle SF 03:54:28
17 Ana Ayesa Grajea VF 03:59:58
18 Angels Borras Piñol VF 04:03:41
19 Ivana Valentina Garcia Castaño SF 04:06:33
20 Beatriz Riva Sorolla VF 04:06:52
21 Esperanza Babiano Fernandez M50F 04:09:06
22 Yashmina Conde Díez SF 04:10:20
23 Veronica Navarrete Leon SF 04:18:31
24 Sandra Arteaga Gasco SF 04:24:48
25 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 04:26:26
26 Yolanda Freixa Giner VF 04:26:44
27 Sofia Cabanes Balanzà SF 04:30:04
28 Albina Sanz VF 04:31:25
29 Camille Marechal S23F 04:35:13
30 Cris Parra SF 04:35:22
31 Eva Oliver Ventura SF 04:46:00
32 Sara Monferrer Monfort SF 04:49:13
33 Melani Garcia Zaporta SF 05:09:40
34 Contxi Cao Zaragoza VF 05:18:26
35 Montse Vicente VF 05:30:39

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marcel Romani Rodes SM 02:28:21
2 Emilio Taus Ayza M50M 02:35:38
3 Pau Vila Fabra SM 02:37:39
4 Jose Maria Resano Magaña SM 02:39:48
5 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:42:35
6 Victor Mestre Miro VM 02:42:38
7 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:44:03
8 Alfonso Lopez Sancho VM 02:45:09
9 Carles Salsench Constancio SM 02:49:28
10 Mario Galindo Riol VM 02:51:46
11 Marc Brescolí Badia SM 02:52:02
12 Francisco Garrido Vaquer SM 02:54:38
13 Oscar Garcia Tobajas SM 02:55:40
14 Patxi Rubio Martinez SM 02:56:13
15 Ramon Blanch Serres SM 02:56:56
16 Oriol Gil Galiana SM 02:57:06
17 Jesus Tomas Celma SM 02:58:22
18 Pol Casanovas Chevalier SM 02:58:50
19 Raul Borruey Bordonaba VM 02:59:11
20 Daniel Borruey Bordonaba VM 02:59:32
21 Sergi Solé Alicart VM 02:59:54
22 Luis Garcia Cascallana SM 03:00:00
23 Andreu Gubert Celma SM 03:00:10
24 Rafel Mosegui Torà SM 03:00:53
25 Martí Soriano López VM 03:01:21
26 Pedro Garcia SM 03:01:52
27 Luis Moyano VM 03:01:57
28 Albert Camarasa Sansa SM 03:02:44
29 Ramon Chimeno Biel VM 03:03:46
30 Rodolfo Salazar Hidalgo SM 03:04:07
31 Quim Tresserras Garcia SM 03:04:50
32 Jordi Cherto Mulet VM 03:06:29
33 David Ulloa Martinez SM 03:06:41
34 Albert Jorquera Mestres VM 03:07:45
35 Daniel Guerrero Nistal VM 03:07:46
36 Carlos Altabella Huguet M50M 03:10:41
37 Nicolas Muselet SM 03:10:47
38 Gerard Villaubí Barberà VM 03:10:57
39 Moisés Millán Burriel M50M 03:11:34
40 Pablo Roca Giraldos SM 03:12:50
41 Marc Toda Callau VM 03:13:20
42 Hector Alonso VM 03:14:21
43 Francesc Lluch Arbona SM 03:15:49
44 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:15:49
45 Quim Vila Guimera SM 03:15:51
46 Ricard Cid Llorens SM 03:16:34
47 Xavi Espelta Barcelo VM 03:17:05
48 Cristian Perez Jordan SM 03:17:21
49 Raül Garcia Abelló VM 03:19:07
50 Dani Martin Pociello SM 03:19:42
51 Pablo Pardo Barcelo SM 03:19:47
52 Andreu Moya Juan SM 03:19:48
53 Ignasi Querol Fuentes SM 03:20:23
54 Juan Carlos Supelano Tambo VM 03:20:41
55 Darwin Galarza Mur VM 03:22:15
56 David Diaz Mayor VM 03:22:48
57 Joan Carles Comas Sánchez SM 03:22:49
58 Cesar Otero Viñals VM 03:23:41
59 Albert Royo Margarit VM 03:23:47
60 David Padilla Bosque SM 03:23:50
61 Jordi Alsina Mendoza SM 03:24:29
62 Israel Bailach SM 03:25:05
63 Rafael Rodenas Cañada SM 03:26:33
64 Ferran Pons Coll S23M 03:27:33
65 Josep Puig Carles SM 03:29:27
66 Didac Gonzalez Pujol VM 03:30:24
67 Manolo Marzo Zanon VM 03:31:55
68 Roger Ferrer Sabaté VM 03:33:30
69 Xavi Almela Martinez SM 03:35:58
70 Manel Campos Tomàs VM 03:36:50
71 Bertrand Magnier Olivier VM 03:37:47
72 Ximo Beltran Garcia VM 03:37:52
73 Sergio Hernandez Campos VM 03:39:03
74 Raul Aguilar Mir VM 03:39:04
75 Jose Ramon Espallargas Espallargas M50M 03:39:05
76 Eliseo Satorres Pardell SM 03:39:20
77 Camilo Garcia Juaní SM 03:39:23
78 Pablo Sanchez Talamantes SM 03:39:33
79 Vicente Ferrer Perez SM 03:40:09
80 Santiago Navarro Cid SM 03:43:12
81 Esteban Lopez Serrano VM 03:43:24
82 Javier Porcar Barreda VM 03:43:46
83 Ferran Pla Perona VM 03:45:23
84 Cesar Del Valle Lacruz VM 03:45:23
85 Ignacio Hernandez Rifaterra M50M 03:45:49
86 Jose Maria Sanchez SM 03:46:25
87 David Ciudad VM 03:46:53
88 Xavi Carcole Sans VM 03:48:34
89 Ricard Playà Salvadó VM 03:48:34
90 Cristobal Jimenez Redo VM 03:48:43
91 Joan Abril Español M60M 03:48:52
92 Albert Luengo Leyva S23M 03:50:06
93 Carlos Gomez Muria VM 03:51:45
94 Gerard Rodríguez Salvadó SM 03:51:53
95 Francesc Puigdollers Viñallonga VM 03:53:22
96 Jose Manuel Peralta Rosello VM 03:54:10
97 Carmelo Peralta Rosello VM 03:54:10
98 Jesus Navarro Sancho VM 03:54:11
99 Josep Carbo Carbo M50M 03:55:55
100 Jorge Pobo Plumed SM 03:56:33
101 Manel Reverte Moya VM 03:57:09
102 Jose Hidalgo Hernandez M50M 03:59:50
103 Javier Bone Cases VM 03:59:59
104 Cesar Morata Sanchez Tarazaga VM 04:03:10
105 Dani Morata Sanchez Tarazaga VM 04:03:10
106 Andres Gaitan Boix VM 04:03:26
107 Jose Fernandez Garcia VM 04:03:40
108 Ricard Sanchez Tula SM 04:03:45
109 Damià Garcia Sangüesa M50M 04:04:30
110 David Roig Jabato VM 04:05:31
111 Kenneth Pomenta SM 04:06:10
112 Ramon Sanchez Xaus VM 04:06:48
113 Efrain Parra VM 04:07:02
114 Miquel Callau Anguera SM 04:08:32
115 Victor Beltran Puig M50M 04:09:02
116 Luis Irles Martinez VM 04:09:02
117 Daniel Soto Paredes SM 04:09:34
118 Albert Domingo Murillo SM 04:10:21
119 Roman Bonet Albareda SM 04:10:21
120 Aaron Andreu Lopez SM 04:12:42
121 Karim Chouaib VM 04:13:05
122 David Lucas Jardi SM 04:13:06
123 Xavier Mas Cos VM 04:13:31
124 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 04:14:14
125 Jorge Cruz Dueñas VM 04:22:01
126 Ivan Arrufat Cid SM 04:24:49
127 Simeon Vicente VM 04:25:23
128 Jordi Hortet Pacheco VM 04:25:28
129 Carl Galvez García M50M 04:26:43
130 Victor Sancho M50M 04:30:21
131 Raul Monje VM 04:31:25
132 Santi Gavaldà Benaiges SM 04:31:56
133 Loren Hidalgo Mates VM 04:33:56
134 Enric Morgades I Font VM 04:34:25
135 Jorge Martin Plaza SM 04:35:22
136 Miguel Tubio M50M 04:35:43
137 Miquel Castello M50M 04:35:44
138 Sergio Catala Sales SM 04:37:34
139 Tomas Ferrer Cabeceran SM 04:37:35
140 Victor Moreso Abella (Lo Tau Del Delta) SM 04:41:30
141 Carles Doñate Puig M50M 04:42:20
142 Bernat De Vargas Lopez M50M 04:44:12
143 Juan Valdearcos Cabrera VM 04:45:19
144 Quim Ramos Mayor M50M 04:46:04
145 David Aragones Sabate VM 04:46:05
146 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:48:24
147 Jordi Claramunt Alcoberro VM 05:00:26
148 Gabriel Ordoñez Gonzalez VM 05:00:26
149 Toño Tudo Hospital VM 05:00:28
150 Oriol Martinez De Leon VM 05:09:40
151 Alejandro Belenguer Zamarripa VM 05:18:26
152 Oscar Liarte Puerto VM 05:22:42
153 Joan Mitjavila Abella M50M 05:30:39
154 Jose Gregorio Breto Paris M60M 05:34:45
155 Guillermo Albiol Fores M60M 05:34:46

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ariadna Rovira Canturri CADF 01:47:12

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Alexander Esteban Martin CADM 01:02:49
2 Lluc Vallespi CADM 01:03:45
3 Aleix Bajador Batalla CADM 01:05:25
4 David Rubio Félez CADM 01:12:57
5 Saül Braza Albella CADM 01:24:50
6 Albert Gavalda Targa CADM 01:26:42

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga JM 02:45:36

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laura Muriana Del Rincon S23F 03:50:36
2 Camille Marechal S23F 04:35:13

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ferran Pons Coll S23M 03:27:33
2 Albert Luengo Leyva S23M 03:50:06

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mayte Colmenarejo Arroyo SF 03:16:56
2 Sandra Vidiella Piñol SF 03:22:47
3 Andrea Ruiz Chana SF 03:27:32
4 Silvia Piera Martinez SF 03:40:22
5 Judit Lamas Borraz SF 03:44:29
6 Mireia Sabtesmases Viola SF 03:46:25
7 Maria Del Mar Navarro Pedros SF 03:52:22
8 Sara Adell Pellicer SF 03:54:11
9 Olga Navarro Cavalle SF 03:54:28
10 Ivana Valentina Garcia Castaño SF 04:06:33
11 Yashmina Conde Díez SF 04:10:20
12 Veronica Navarrete Leon SF 04:18:31
13 Sandra Arteaga Gasco SF 04:24:48
14 Sofia Cabanes Balanzà SF 04:30:04
15 Cris Parra SF 04:35:22
16 Eva Oliver Ventura SF 04:46:00
17 Sara Monferrer Monfort SF 04:49:13
18 Melani Garcia Zaporta SF 05:09:40

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marcel Romani Rodes SM 02:28:21
2 Pau Vila Fabra SM 02:37:39
3 Jose Maria Resano Magaña SM 02:39:48
4 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:42:35
5 Carles Salsench Constancio SM 02:49:28
6 Marc Brescolí Badia SM 02:52:02
7 Francisco Garrido Vaquer SM 02:54:38
8 Oscar Garcia Tobajas SM 02:55:40
9 Patxi Rubio Martinez SM 02:56:13
10 Ramon Blanch Serres SM 02:56:56
11 Oriol Gil Galiana SM 02:57:06
12 Jesus Tomas Celma SM 02:58:22
13 Pol Casanovas Chevalier SM 02:58:50
14 Luis Garcia Cascallana SM 03:00:00
15 Andreu Gubert Celma SM 03:00:10
16 Rafel Mosegui Torà SM 03:00:53
17 Pedro Garcia SM 03:01:52
18 Albert Camarasa Sansa SM 03:02:44
19 Rodolfo Salazar Hidalgo SM 03:04:07
20 Quim Tresserras Garcia SM 03:04:50
21 David Ulloa Martinez SM 03:06:41
22 Nicolas Muselet SM 03:10:47
23 Pablo Roca Giraldos SM 03:12:50
24 Francesc Lluch Arbona SM 03:15:49
25 Quim Vila Guimera SM 03:15:51
26 Ricard Cid Llorens SM 03:16:34
27 Cristian Perez Jordan SM 03:17:21
28 Dani Martin Pociello SM 03:19:42
29 Pablo Pardo Barcelo SM 03:19:47
30 Andreu Moya Juan SM 03:19:48
31 Ignasi Querol Fuentes SM 03:20:23
32 Joan Carles Comas Sánchez SM 03:22:49
33 David Padilla Bosque SM 03:23:50
34 Jordi Alsina Mendoza SM 03:24:29
35 Israel Bailach SM 03:25:05
36 Rafael Rodenas Cañada SM 03:26:33
37 Josep Puig Carles SM 03:29:27
38 Xavi Almela Martinez SM 03:35:58
39 Eliseo Satorres Pardell SM 03:39:20
40 Camilo Garcia Juaní SM 03:39:23
41 Pablo Sanchez Talamantes SM 03:39:33
42 Vicente Ferrer Perez SM 03:40:09
43 Santiago Navarro Cid SM 03:43:12
44 Jose Maria Sanchez SM 03:46:25
45 Gerard Rodríguez Salvadó SM 03:51:53
46 Jorge Pobo Plumed SM 03:56:33
47 Ricard Sanchez Tula SM 04:03:45
48 Kenneth Pomenta SM 04:06:10
49 Miquel Callau Anguera SM 04:08:32
50 Daniel Soto Paredes SM 04:09:34
51 Albert Domingo Murillo SM 04:10:21
52 Roman Bonet Albareda SM 04:10:21
53 Aaron Andreu Lopez SM 04:12:42
54 David Lucas Jardi SM 04:13:06
55 Ivan Arrufat Cid SM 04:24:49
56 Santi Gavaldà Benaiges SM 04:31:56
57 Jorge Martin Plaza SM 04:35:22
58 Sergio Catala Sales SM 04:37:34
59 Tomas Ferrer Cabeceran SM 04:37:35
60 Victor Moreso Abella (Lo Tau Del Delta) SM 04:41:30

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laia Diez Fontanet VF 03:03:01
2 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 03:16:08
3 Silvia Sos Melia VF 03:29:30
4 Nieves Carrascosa VF 03:31:55
5 Anna Ferreres Meseguer VF 03:35:06
6 Marta Gistas Albalate VF 03:41:25
7 Ana Ayesa Grajea VF 03:59:58
8 Angels Borras Piñol VF 04:03:41
9 Beatriz Riva Sorolla VF 04:06:52
10 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 04:26:26
11 Yolanda Freixa Giner VF 04:26:44
12 Albina Sanz VF 04:31:25
13 Contxi Cao Zaragoza VF 05:18:26
14 Montse Vicente VF 05:30:39

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 02:42:38
2 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:44:03
3 Alfonso Lopez Sancho VM 02:45:09
4 Mario Galindo Riol VM 02:51:46
5 Raul Borruey Bordonaba VM 02:59:11
6 Daniel Borruey Bordonaba VM 02:59:32
7 Sergi Solé Alicart VM 02:59:54
8 Martí Soriano López VM 03:01:21
9 Luis Moyano VM 03:01:57
10 Ramon Chimeno Biel VM 03:03:46
11 Jordi Cherto Mulet VM 03:06:29
12 Albert Jorquera Mestres VM 03:07:45
13 Daniel Guerrero Nistal VM 03:07:46
14 Gerard Villaubí Barberà VM 03:10:57
15 Marc Toda Callau VM 03:13:20
16 Hector Alonso VM 03:14:21
17 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:15:49
18 Xavi Espelta Barcelo VM 03:17:05
19 Raül Garcia Abelló VM 03:19:07
20 Juan Carlos Supelano Tambo VM 03:20:41
21 Darwin Galarza Mur VM 03:22:15
22 David Diaz Mayor VM 03:22:48
23 Cesar Otero Viñals VM 03:23:41
24 Albert Royo Margarit VM 03:23:47
25 Didac Gonzalez Pujol VM 03:30:24
26 Manolo Marzo Zanon VM 03:31:55
27 Roger Ferrer Sabaté VM 03:33:30
28 Manel Campos Tomàs VM 03:36:50
29 Bertrand Magnier Olivier VM 03:37:47
30 Ximo Beltran Garcia VM 03:37:52
31 Sergio Hernandez Campos VM 03:39:03
32 Raul Aguilar Mir VM 03:39:04
33 Esteban Lopez Serrano VM 03:43:24
34 Javier Porcar Barreda VM 03:43:46
35 Ferran Pla Perona VM 03:45:23
36 Cesar Del Valle Lacruz VM 03:45:23
37 David Ciudad VM 03:46:53
38 Xavi Carcole Sans VM 03:48:34
39 Ricard Playà Salvadó VM 03:48:34
40 Cristobal Jimenez Redo VM 03:48:43
41 Carlos Gomez Muria VM 03:51:45
42 Francesc Puigdollers Viñallonga VM 03:53:22
43 Jose Manuel Peralta Rosello VM 03:54:10
44 Carmelo Peralta Rosello VM 03:54:10
45 Jesus Navarro Sancho VM 03:54:11
46 Manel Reverte Moya VM 03:57:09
47 Javier Bone Cases VM 03:59:59
48 Cesar Morata Sanchez Tarazaga VM 04:03:10
49 Dani Morata Sanchez Tarazaga VM 04:03:10
50 Andres Gaitan Boix VM 04:03:26
51 Jose Fernandez Garcia VM 04:03:40
52 David Roig Jabato VM 04:05:31
53 Ramon Sanchez Xaus VM 04:06:48
54 Efrain Parra VM 04:07:02
55 Luis Irles Martinez VM 04:09:02
56 Karim Chouaib VM 04:13:05
57 Xavier Mas Cos VM 04:13:31
58 Jorge Cruz Dueñas VM 04:22:01
59 Simeon Vicente VM 04:25:23
60 Jordi Hortet Pacheco VM 04:25:28
61 Raul Monje VM 04:31:25
62 Loren Hidalgo Mates VM 04:33:56
63 Enric Morgades I Font VM 04:34:25
64 Juan Valdearcos Cabrera VM 04:45:19
65 David Aragones Sabate VM 04:46:05
66 Jordi Claramunt Alcoberro VM 05:00:26
67 Gabriel Ordoñez Gonzalez VM 05:00:26
68 Toño Tudo Hospital VM 05:00:28
69 Oriol Martinez De Leon VM 05:09:40
70 Alejandro Belenguer Zamarripa VM 05:18:26
71 Oscar Liarte Puerto VM 05:22:42

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Esperanza Babiano Fernandez M50F 04:09:06

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Emilio Taus Ayza M50M 02:35:38
2 Carlos Altabella Huguet M50M 03:10:41
3 Moisés Millán Burriel M50M 03:11:34
4 Jose Ramon Espallargas Espallargas M50M 03:39:05
5 Ignacio Hernandez Rifaterra M50M 03:45:49
6 Josep Carbo Carbo M50M 03:55:55
7 Jose Hidalgo Hernandez M50M 03:59:50
8 Damià Garcia Sangüesa M50M 04:04:30
9 Victor Beltran Puig M50M 04:09:02
10 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 04:14:14
11 Carl Galvez García M50M 04:26:43
12 Victor Sancho M50M 04:30:21
13 Miguel Tubio M50M 04:35:43
14 Miquel Castello M50M 04:35:44
15 Carles Doñate Puig M50M 04:42:20
16 Bernat De Vargas Lopez M50M 04:44:12
17 Quim Ramos Mayor M50M 04:46:04
18 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:48:24
19 Joan Mitjavila Abella M50M 05:30:39

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Abril Español M60M 03:48:52
2 Jose Gregorio Breto Paris M60M 05:34:45
3 Guillermo Albiol Fores M60M 05:34:46