Classificacions: IX Canicross Pujada a la Foradada

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laura Jiménez Sánchez SENF 00:52:50
2 Tere Isierte Foyes VETF 00:54:35
3 Mª Rosa Bel Princep SENF 00:57:00
4 Alba Chacon Conejo SENF 00:59:30
5 Carme Torta Ferre VETF 01:00:30
6 Estel Lerín Calaf SENF 01:01:30
7 Rosa Maria Also Andrade SENF 01:04:00
8 Soria Hermano SENF 01:16:00
9 Soria Hermano SENF 01:16:00
10 Montserrat Obrados Muria SENF 01:18:00
11 Mari Guasch Besalduch VETF 01:39:00

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:46:50
2 Ruben Roig Mañez SENM 00:47:00
3 Javier Alonso Roces VETM 00:48:20
4 Jose Latorre Villegas SENM 00:49:00
5 Santiago Mesa Rodriguez M50M 00:49:30
6 Oscar Estorach Sol SENM 00:50:00
7 Pere Borrell Fortuny VETM 00:51:50
8 Òscar Sanahuja Nin VETM 00:52:00
9 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:52:40
10 Francesc Lluch Arbona SENM 00:52:55
11 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:53:00
12 Andreu Moya Juan SENM 00:54:30
13 Roman Bonet Albareda SENM 00:55:00
14 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:56:00
15 Josep Martin Arasa SENM 00:56:30
16 Victor Manuel Cheto Vargas VETM 00:56:50
17 Lluis Alarcon Pallas VETM 00:57:30
18 Josep Puig Carles SENM 00:59:10
19 Luis Llorens Marza SENM 00:59:45
20 Josep Margalef Pelegrin SENM 01:01:35
21 Marc Matamoros Gasparin SENM 01:06:00

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laura Jiménez Sánchez SENF 00:52:50
2 Mª Rosa Bel Princep SENF 00:57:00
3 Alba Chacon Conejo SENF 00:59:30
4 Estel Lerín Calaf SENF 01:01:30
5 Rosa Maria Also Andrade SENF 01:04:00
6 Soria Hermano SENF 01:16:00
7 Soria Hermano SENF 01:16:00
8 Montserrat Obrados Muria SENF 01:18:00

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:46:50
2 Ruben Roig Mañez SENM 00:47:00
3 Jose Latorre Villegas SENM 00:49:00
4 Oscar Estorach Sol SENM 00:50:00
5 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:52:40
6 Francesc Lluch Arbona SENM 00:52:55
7 Andreu Moya Juan SENM 00:54:30
8 Roman Bonet Albareda SENM 00:55:00
9 Josep Martin Arasa SENM 00:56:30
10 Josep Puig Carles SENM 00:59:10
11 Luis Llorens Marza SENM 00:59:45
12 Josep Margalef Pelegrin SENM 01:01:35
13 Marc Matamoros Gasparin SENM 01:06:00

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VETF 00:54:35
2 Carme Torta Ferre VETF 01:00:30
3 Mari Guasch Besalduch VETF 01:39:00

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Alonso Roces VETM 00:48:20
2 Pere Borrell Fortuny VETM 00:51:50
3 Òscar Sanahuja Nin VETM 00:52:00
4 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:53:00
5 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:56:00
6 Victor Manuel Cheto Vargas VETM 00:56:50
7 Lluis Alarcon Pallas VETM 00:57:30

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Santiago Mesa Rodriguez M50M 00:49:30