Classificacions: IX Canicross Pujada a la Foradada

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laura Jiménez Sánchez SF 00:52:50
2 Tere Isierte Foyes VF 00:54:35
3 Mª Rosa Bel Princep SF 00:57:00
4 Alba Chacon Conejo SF 00:59:30
5 Carme Torta Ferre VF 01:00:30
6 Estel Lerín Calaf SF 01:01:30
7 Rosa Maria Also Andrade SF 01:04:00
8 Soria Hermano SF 01:16:00
9 Soria Hermano SF 01:16:00
10 Montserrat Obrados Muria SF 01:18:00
11 Mari Guasch Besalduch VF 01:39:00

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:46:50
2 Ruben Roig Mañez SM 00:47:00
3 Javier Alonso Roces VM 00:48:20
4 Jose Latorre Villegas SM 00:49:00
5 Santiago Mesa Rodriguez M50M 00:49:30
6 Oscar Estorach Sol SM 00:50:00
7 Pere Borrell Fortuny VM 00:51:50
8 Òscar Sanahuja Nin VM 00:52:00
9 Andreu Castellà Gasparín SM 00:52:40
10 Francesc Lluch Arbona SM 00:52:55
11 Raul Badenes Ferrandis VM 00:53:00
12 Andreu Moya Juan SM 00:54:30
13 Roman Bonet Albareda SM 00:55:00
14 Felipe Guasch Besalduch VM 00:56:00
15 Josep Martin Arasa SM 00:56:30
16 Victor Manuel Cheto Vargas VM 00:56:50
17 Lluis Alarcon Pallas VM 00:57:30
18 Josep Puig Carles SM 00:59:10
19 Luis Llorens Marza SM 00:59:45
20 Josep Margalef Pelegrin SM 01:01:35
21 Marc Matamoros Gasparin SM 01:06:00

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laura Jiménez Sánchez SF 00:52:50
2 Mª Rosa Bel Princep SF 00:57:00
3 Alba Chacon Conejo SF 00:59:30
4 Estel Lerín Calaf SF 01:01:30
5 Rosa Maria Also Andrade SF 01:04:00
6 Soria Hermano SF 01:16:00
7 Soria Hermano SF 01:16:00
8 Montserrat Obrados Muria SF 01:18:00

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:46:50
2 Ruben Roig Mañez SM 00:47:00
3 Jose Latorre Villegas SM 00:49:00
4 Oscar Estorach Sol SM 00:50:00
5 Andreu Castellà Gasparín SM 00:52:40
6 Francesc Lluch Arbona SM 00:52:55
7 Andreu Moya Juan SM 00:54:30
8 Roman Bonet Albareda SM 00:55:00
9 Josep Martin Arasa SM 00:56:30
10 Josep Puig Carles SM 00:59:10
11 Luis Llorens Marza SM 00:59:45
12 Josep Margalef Pelegrin SM 01:01:35
13 Marc Matamoros Gasparin SM 01:06:00

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VF 00:54:35
2 Carme Torta Ferre VF 01:00:30
3 Mari Guasch Besalduch VF 01:39:00

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Alonso Roces VM 00:48:20
2 Pere Borrell Fortuny VM 00:51:50
3 Òscar Sanahuja Nin VM 00:52:00
4 Raul Badenes Ferrandis VM 00:53:00
5 Felipe Guasch Besalduch VM 00:56:00
6 Victor Manuel Cheto Vargas VM 00:56:50
7 Lluis Alarcon Pallas VM 00:57:30

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Santiago Mesa Rodriguez M50M 00:49:30