Classificacions: IX Canicross de Masdenverge

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gina Brull Albiol SF 00:39:18
2 Mercè Sans Cucala SF 00:42:39
3 Carme Torta Ferre VF 00:44:19
4 Estel Lerín Calaf SF 00:45:33
5 Marga Abella Calduch SF 00:45:37
6 Yasina Conde SF 00:47:09
7 M Romina Paniagua SF 00:47:30
8 Ines Beltran Marin SF 00:48:52
9 Soria Hermano SF 00:48:55
10 Sofia Querol Ortiz SF 00:49:36
11 Julia Mestre Mas SF 00:49:51
12 Paula Camacho Subirats S23F 00:50:23
13 Marta Balanzà Reverté SF 01:08:07
14 Rosana Torta VF 01:11:17

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aitor Tomàs Buitrago SM 00:33:14
2 Andreu Castellà Gasparín SM 00:33:17
3 Francesc Caballe Fabra SM 00:33:21
4 Joel Marmol Reverter SM 00:33:46
5 Jose Antonio Sanchez Fernandez SM 00:34:08
6 Javier Alonso Roces VM 00:34:13
7 Andreu Moya Juan SM 00:34:14
8 Christian Pellicer Plazas SM 00:34:16
9 Agus Juan-Camps Castell SM 00:34:44
10 Aaron Bernaus SM 00:36:18
11 Josep Puig Carles SM 00:38:54
12 Josep Martin Arasa SM 00:38:58
13 Raul Sanz Castell SM 00:39:00
14 Pere Borrell Fortuny VM 00:39:22
15 Paco Guzmán Morcillo VM 00:39:25
16 Dani Marin Marin SM 00:39:28
17 Luis Llorens Marza VM 00:42:03
18 Guillem Bernaus Fernandez S23M 00:44:54
19 Felipe Guasch Besalduch VM 00:48:16

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Camacho Subirats S23F 00:50:23

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Guillem Bernaus Fernandez S23M 00:44:54

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gina Brull Albiol SF 00:39:18
2 Mercè Sans Cucala SF 00:42:39
3 Estel Lerín Calaf SF 00:45:33
4 Marga Abella Calduch SF 00:45:37
5 Yasina Conde SF 00:47:09
6 M Romina Paniagua SF 00:47:30
7 Ines Beltran Marin SF 00:48:52
8 Soria Hermano SF 00:48:55
9 Sofia Querol Ortiz SF 00:49:36
10 Julia Mestre Mas SF 00:49:51
11 Marta Balanzà Reverté SF 01:08:07

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aitor Tomàs Buitrago SM 00:33:14
2 Andreu Castellà Gasparín SM 00:33:17
3 Francesc Caballe Fabra SM 00:33:21
4 Joel Marmol Reverter SM 00:33:46
5 Jose Antonio Sanchez Fernandez SM 00:34:08
6 Andreu Moya Juan SM 00:34:14
7 Christian Pellicer Plazas SM 00:34:16
8 Agus Juan-Camps Castell SM 00:34:44
9 Aaron Bernaus SM 00:36:18
10 Josep Puig Carles SM 00:38:54
11 Josep Martin Arasa SM 00:38:58
12 Raul Sanz Castell SM 00:39:00
13 Dani Marin Marin SM 00:39:28

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Torta Ferre VF 00:44:19
2 Rosana Torta VF 01:11:17

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Alonso Roces VM 00:34:13
2 Pere Borrell Fortuny VM 00:39:22
3 Paco Guzmán Morcillo VM 00:39:25
4 Luis Llorens Marza VM 00:42:03
5 Felipe Guasch Besalduch VM 00:48:16