Classificacions: IX Canicross de les II Torres

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Beatriz Saez Tena SF 00:54:07
2 Mireia Juan-Camps Castell SF 00:54:27
3 Laura Jiménez Sánchez SF 00:54:32
4 Mª Rosa Bel Princep VF 00:57:37
5 Tere Isierte Foyes VF 00:57:49
6 Jordana Salvadó Bensaid SF 01:00:55
7 Carme Torta Ferre SF 01:02:47
8 Marga Abella Calduch SF 01:10:19
9 Maite Martínez Eixarch SF 01:25:22
10 Mari Guasch Besalduch VF 01:48:13

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:43:20
2 Jordi Bonavila Cugat SM 00:44:07
3 Jose Latorre Villegas SM 00:45:52
4 Dani Climent Perez SM 00:46:20
5 Christian Pellicer Plazas SM 00:46:22
6 Victor Hugo Vicente Mauri VM 00:48:17
7 Victor Vicente Mauri M50M 00:48:17
8 Albert Estorach Fatsini SM 00:48:23
9 Víctor Forner Reverter SM 00:49:51
10 Diego Moreno Alpuente SM 00:52:21
11 Andreu Moya Juan SM 00:54:09
12 Enric Obiol Pedrol SM 00:54:17
13 Dani Pelegrin Gombau SM 00:54:20
14 Agus Juan-Camps Castell SM 00:54:29
15 Jordi Vila Palau SM 00:55:09
16 Francesc Lluch Arbona SM 00:56:32
17 Joan Domenech Escofet M50M 00:57:30
18 Dani Machí Bel SM 00:57:43
19 Raul Badenes Ferrandis VM 00:57:48
20 Pau Rovira Crua SM 01:00:41
21 Pere Borrell Fortuny VM 01:00:45
22 Felipe Guasch Besalduch VM 01:02:36
23 Manel Reverté Navarro VM 01:07:56
24 Sergi Garcia Princep SM 01:09:50
25 Josep Margalef Pelegrin SM 01:10:16

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Beatriz Saez Tena SF 00:54:07
2 Mireia Juan-Camps Castell SF 00:54:27
3 Laura Jiménez Sánchez SF 00:54:32
4 Jordana Salvadó Bensaid SF 01:00:55
5 Carme Torta Ferre SF 01:02:47
6 Marga Abella Calduch SF 01:10:19
7 Maite Martínez Eixarch SF 01:25:22

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:43:20
2 Jordi Bonavila Cugat SM 00:44:07
3 Jose Latorre Villegas SM 00:45:52
4 Dani Climent Perez SM 00:46:20
5 Christian Pellicer Plazas SM 00:46:22
6 Albert Estorach Fatsini SM 00:48:23
7 Víctor Forner Reverter SM 00:49:51
8 Diego Moreno Alpuente SM 00:52:21
9 Andreu Moya Juan SM 00:54:09
10 Enric Obiol Pedrol SM 00:54:17
11 Dani Pelegrin Gombau SM 00:54:20
12 Agus Juan-Camps Castell SM 00:54:29
13 Jordi Vila Palau SM 00:55:09
14 Francesc Lluch Arbona SM 00:56:32
15 Dani Machí Bel SM 00:57:43
16 Pau Rovira Crua SM 01:00:41
17 Sergi Garcia Princep SM 01:09:50
18 Josep Margalef Pelegrin SM 01:10:16

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mª Rosa Bel Princep VF 00:57:37
2 Tere Isierte Foyes VF 00:57:49
3 Mari Guasch Besalduch VF 01:48:13

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Hugo Vicente Mauri VM 00:48:17
2 Raul Badenes Ferrandis VM 00:57:48
3 Pere Borrell Fortuny VM 01:00:45
4 Felipe Guasch Besalduch VM 01:02:36
5 Manel Reverté Navarro VM 01:07:56

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Vicente Mauri M50M 00:48:17
2 Joan Domenech Escofet M50M 00:57:30