Classificacions: II Cursa Punta de l'Home

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Vidiella Piñol SF 02:36:57
2 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 02:43:54
3 Ana Mislata Rodriguez SF 02:47:04
4 Angels Borras Piñol VF 03:03:48
5 Miriam Estorach Arasa VF 03:07:26
6 Olga Navarro Cavalle SF 03:09:15
7 Ana Montosa Molina M50F 03:17:10
8 Lina Meseguer Carbó SF 03:31:32
9 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:41:11

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SM 02:00:06
2 Pau Vila Fabra SM 02:04:51
3 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:08:58
4 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:08:59
5 David Sans Grau SM 02:09:08
6 Óscar Ríos Calvo VM 02:09:40
7 Claudio Franco Smeets SM 02:11:22
8 Victor Gil Gandia SM 02:11:37
9 Victor Mestre Miro VM 02:13:31
10 Mart㍠Viudez Tomas SM 02:15:58
11 Andreu Gubert Celma SM 02:16:18
12 Mario Galindo Riol VM 02:20:39
13 Martí Soriano López VM 02:25:14
14 Tito Martínez Montosa SM 02:27:05
15 Gaspar Mestres VM 02:29:46
16 Gerard Villaubí Barberà VM 02:30:01
17 Ronald Fargas Mendoza VM 02:30:22
18 Marc Montoya Enriquez VM 02:31:04
19 Raül Garcia Abelló VM 02:32:10
20 Jordi Palau Agustí VM 02:32:32
21 Josep Miquel Buera Rebullida VM 02:33:27
22 Ovidi Garcia Sastre VM 02:35:08
23 Gabriel Puig Mascarell VM 02:36:53
24 Moisés Millán Burriel M50M 02:36:54
25 Gerard Corbella Ripoll VM 02:36:55
26 Nando Guiu Sã€Nchez VM 02:38:39
27 Francesc Lluch Arbona SM 02:44:26
28 Diego Melero Hernández SM 02:47:05
29 Joan Domenech VM 02:48:31
30 Xavier Puertas Gelonch M60M 02:49:58
31 Didac Gonzalez Pujol VM 02:51:08
32 Josep Ramon Alabart March M50M 02:51:26
33 Florenci Sales Vilalta M50M 02:51:30
34 Narcís Franch Piñol M50M 02:54:38
35 Albert Curto Salvado VM 02:54:39
36 Damià Garcia Sangüesa M50M 02:56:28
37 Sergio Taulés Lasheras VM 03:00:07
38 Joan Oll㉠SM 03:00:44
39 Xavi Aran Gascon VM 03:01:22
40 Eduardo Ses㉠Hernando VM 03:02:20
41 Jose Fernandez Garcia VM 03:03:48
42 Mario Espinosa Mestres SM 03:04:33
43 Fernando Lleti Navarro VM 03:07:26
44 Josep Pallarés Martí M50M 03:07:29
45 David Jorda Caballe VM 03:07:33
46 Jairo Carretero San José VM 03:07:49
47 Armand Pi Coll M50M 03:12:18
48 Sergi Huguet Borrell VM 03:17:11
49 Horace Dawkins VM 03:23:47
50 David Lucas Jardi SM 03:25:59
51 Miquel Sanchez M60M 03:30:46
52 Ivan Solé Martinez VM 03:31:10
53 Alejandro Torcal Cardona VM 03:33:24
54 Josep Cubedo Berga M50M 03:35:56

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Vidiella Piñol SF 02:36:57
2 Ana Mislata Rodriguez SF 02:47:04
3 Olga Navarro Cavalle SF 03:09:15
4 Lina Meseguer Carbó SF 03:31:32

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SM 02:00:06
2 Pau Vila Fabra SM 02:04:51
3 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:08:59
4 David Sans Grau SM 02:09:08
5 Claudio Franco Smeets SM 02:11:22
6 Victor Gil Gandia SM 02:11:37
7 Mart㍠Viudez Tomas SM 02:15:58
8 Andreu Gubert Celma SM 02:16:18
9 Tito Martínez Montosa SM 02:27:05
10 Francesc Lluch Arbona SM 02:44:26
11 Diego Melero Hernández SM 02:47:05
12 Joan Oll㉠SM 03:00:44
13 Mario Espinosa Mestres SM 03:04:33
14 David Lucas Jardi SM 03:25:59

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 02:43:54
2 Angels Borras Piñol VF 03:03:48
3 Miriam Estorach Arasa VF 03:07:26

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:08:58
2 Óscar Ríos Calvo VM 02:09:40
3 Victor Mestre Miro VM 02:13:31
4 Mario Galindo Riol VM 02:20:39
5 Martí Soriano López VM 02:25:14
6 Gaspar Mestres VM 02:29:46
7 Gerard Villaubí Barberà VM 02:30:01
8 Ronald Fargas Mendoza VM 02:30:22
9 Marc Montoya Enriquez VM 02:31:04
10 Raül Garcia Abelló VM 02:32:10
11 Jordi Palau Agustí VM 02:32:32
12 Josep Miquel Buera Rebullida VM 02:33:27
13 Ovidi Garcia Sastre VM 02:35:08
14 Gabriel Puig Mascarell VM 02:36:53
15 Gerard Corbella Ripoll VM 02:36:55
16 Nando Guiu Sã€Nchez VM 02:38:39
17 Joan Domenech VM 02:48:31
18 Didac Gonzalez Pujol VM 02:51:08
19 Albert Curto Salvado VM 02:54:39
20 Sergio Taulés Lasheras VM 03:00:07
21 Xavi Aran Gascon VM 03:01:22
22 Eduardo Ses㉠Hernando VM 03:02:20
23 Jose Fernandez Garcia VM 03:03:48
24 Fernando Lleti Navarro VM 03:07:26
25 David Jorda Caballe VM 03:07:33
26 Jairo Carretero San José VM 03:07:49
27 Sergi Huguet Borrell VM 03:17:11
28 Horace Dawkins VM 03:23:47
29 Ivan Solé Martinez VM 03:31:10
30 Alejandro Torcal Cardona VM 03:33:24

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Montosa Molina M50F 03:17:10
2 Carmen Sánchez Hurtado M50F 03:41:11

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Moisés Millán Burriel M50M 02:36:54
2 Josep Ramon Alabart March M50M 02:51:26
3 Florenci Sales Vilalta M50M 02:51:30
4 Narcís Franch Piñol M50M 02:54:38
5 Damià Garcia Sangüesa M50M 02:56:28
6 Josep Pallarés Martí M50M 03:07:29
7 Armand Pi Coll M50M 03:12:18
8 Josep Cubedo Berga M50M 03:35:56

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Xavier Puertas Gelonch M60M 02:49:58
2 Miquel Sanchez M60M 03:30:46