Classificacions: II Cursa Punta de l'Home - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yolanda Larrosa Munuera SF 01:55:51
2 Mari Tere Martin VF 02:00:00
3 Montserrat Vinaixa Rey SF 02:06:50
4 Raquel Caballe Fabra SF 02:07:54
5 Soraya Mur Cervello SF 02:10:47
6 Mónica Ocaña Cabanes VF 02:18:43
7 Marta González Llop SF 02:32:27
8 Marta Piñol Piñol SF 02:52:29
9 Begoña Griso Jurado VF 02:52:29
10 Carme Batalla Ferre VF 02:52:55
11 Francesca Scordo VF 03:18:20

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Narcis Franch Alimbau SM 01:27:25
2 Miquel Baselga Diaz VM 01:30:17
3 Marc Brescolí Badia SM 01:31:40
4 Jordi Adan Miarnau SM 01:31:49
5 Oriol Cid Gubau SM 01:33:05
6 Enric Franch Olivares VM 01:37:25
7 Josep Ferre Huguet VM 01:37:56
8 Sergio Ráfales Barberan SM 01:38:34
9 Joan Andreu Estarlich Forcadell SM 01:38:54
10 Gerard Rodríguez Salvadó SM 01:41:16
11 David Montesó Jiménez SM 01:44:33
12 Roger Viã‘Es Horta SM 01:45:59
13 Jose María Blanco Fernández M50M 01:49:03
14 Joan Josep RanãS Agramunt VM 01:49:51
15 Leo Augusto León Mora VM 01:51:20
16 Josep Franch Marti SM 01:52:06
17 Ruben Saladie Maã‘A SM 01:52:54
18 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 01:53:48
19 Albert Sans Ferrer SM 01:54:03
20 Jaume Vidal Llop VM 01:54:42
21 Victor Moreso Abella SM 01:54:50
22 Aaron Andreu Lopez SM 01:54:50
23 Juan Jose Fumadó Casanova M60M 01:59:13
24 Josep Benavent Benavent SM 01:59:20
25 Xavi Tomas Pascual M50M 01:59:51
26 Pau Cardiel Sas VM 02:02:37
27 Jordi Llop Cubells M50M 02:03:43
28 Ivan Rodenas Gonzalez VM 02:05:15
29 Claudio Porres Furio SM 02:06:23
30 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:09:01
31 Hakim Sediki Ait Silarbi M50M 02:09:14
32 Francesc Pagà Sorribes SM 02:14:18
33 Josep Lluís Grangé Galindo M50M 02:18:55
34 Xavier Suã‘E Romeu VM 02:22:36
35 Francesc Brull Fornt VM 02:23:14
36 Ferran Faiges Perez SM 02:32:48
37 Marià Blai Lleixà Tal M50M 02:33:38
38 Dani Bajador Galiana VM 02:52:56

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yolanda Larrosa Munuera SF 01:55:51
2 Montserrat Vinaixa Rey SF 02:06:50
3 Raquel Caballe Fabra SF 02:07:54
4 Soraya Mur Cervello SF 02:10:47
5 Marta González Llop SF 02:32:27
6 Marta Piñol Piñol SF 02:52:29

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Narcis Franch Alimbau SM 01:27:25
2 Marc Brescolí Badia SM 01:31:40
3 Jordi Adan Miarnau SM 01:31:49
4 Oriol Cid Gubau SM 01:33:05
5 Sergio Ráfales Barberan SM 01:38:34
6 Joan Andreu Estarlich Forcadell SM 01:38:54
7 Gerard Rodríguez Salvadó SM 01:41:16
8 David Montesó Jiménez SM 01:44:33
9 Roger Viã‘Es Horta SM 01:45:59
10 Josep Franch Marti SM 01:52:06
11 Ruben Saladie Maã‘A SM 01:52:54
12 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 01:53:48
13 Albert Sans Ferrer SM 01:54:03
14 Victor Moreso Abella SM 01:54:50
15 Aaron Andreu Lopez SM 01:54:50
16 Josep Benavent Benavent SM 01:59:20
17 Claudio Porres Furio SM 02:06:23
18 Francesc Pagà Sorribes SM 02:14:18
19 Ferran Faiges Perez SM 02:32:48

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mari Tere Martin VF 02:00:00
2 Mónica Ocaña Cabanes VF 02:18:43
3 Begoña Griso Jurado VF 02:52:29
4 Carme Batalla Ferre VF 02:52:55
5 Francesca Scordo VF 03:18:20

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miquel Baselga Diaz VM 01:30:17
2 Enric Franch Olivares VM 01:37:25
3 Josep Ferre Huguet VM 01:37:56
4 Joan Josep RanãS Agramunt VM 01:49:51
5 Leo Augusto León Mora VM 01:51:20
6 Jaume Vidal Llop VM 01:54:42
7 Pau Cardiel Sas VM 02:02:37
8 Ivan Rodenas Gonzalez VM 02:05:15
9 Xavier Suã‘E Romeu VM 02:22:36
10 Francesc Brull Fornt VM 02:23:14
11 Dani Bajador Galiana VM 02:52:56

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jose María Blanco Fernández M50M 01:49:03
2 Xavi Tomas Pascual M50M 01:59:51
3 Jordi Llop Cubells M50M 02:03:43
4 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:09:01
5 Hakim Sediki Ait Silarbi M50M 02:09:14
6 Josep Lluís Grangé Galindo M50M 02:18:55
7 Marià Blai Lleixà Tal M50M 02:33:38

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Juan Jose Fumadó Casanova M60M 01:59:13