Classificacions: II Canicros l'Aldea

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tamara Willesm Houben SF 00:34:56
2 Gina Brull Albiol SF 00:36:01
3 Clara I Terra VF 00:37:39
4 Marina Von Podolsky SF 00:39:56
5 Tere Isierte Foyes VF 00:40:02
6 Patricia Carbonell Perez SF 00:40:03
7 Alba Chacon Conejo SF 00:40:38
8 Carme Torta Ferre VF 00:41:01
9 Yashmina Conde Díez SF 00:41:04
10 Mamen Del Castillo Acevedo SF 00:43:06
11 Marga Abella Calduch SF 00:44:00
12 Susana Carles Capafons SF 00:44:03
13 Soria Hermano SF 00:44:17
14 Laura Espia Monsó SF 00:45:29
15 Paula Camacho Subirats S23F 00:46:30
16 Julia Mestre Mas SF 00:46:31
17 Pamela Canelo Noriega SF 00:49:02
18 Estel Lerín Calaf SF 00:49:47

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Norbert Llobera Balasch SM 00:31:12
2 Jordi Garcia SM 00:31:18
3 Aitor Tomàs Buitrago SM 00:31:24
4 Agus Juan-Camps Castell SM 00:31:26
5 Joel Marmol Reverter SM 00:31:34
6 Daniel Arenas Fidalgo VM 00:31:41
7 Aaron Bernaus SM 00:32:21
8 Andreu Moya Juan SM 00:32:43
9 Christian Pellicer Plazas SM 00:32:45
10 Jose Antonio Sanchez Fernandez SM 00:32:48
11 Javier Alonso Roces VM 00:33:27
12 Diego Moreno Alpuente SM 00:35:06
13 Raul Sanz Castell SM 00:36:16
14 Ivan Lopez Sociats SM 00:36:46
15 Jordi Del Castillo Acevedo VM 00:36:48
16 Josep Martin Arasa SM 00:37:21
17 Pere Borrell Fortuny VM 00:37:44
18 David García Triguero VM 00:37:48
19 Josep Puig Carles SM 00:37:48
20 Ramon Maria Sans Ballart VM 00:37:56
21 Andreu Castellà Gasparín SM 00:38:36
22 Josep Mª Margalef Reverter SM 00:38:53
23 Víctor Manuel Peralbo Jurado VM 00:39:03
24 Roman Bonet Albareda SM 00:39:40
25 Òscar Sanahuja Nin VM 00:39:46
26 Jesús Rodriguez Segura VM 00:40:31
27 Joan Iglesias Gómez SM 00:46:03
28 Josep Margalef Pelegrin SM 00:49:02
29 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 00:51:04
30 Josep Vidal Cabré SM 00:51:40
31 Desiderio Almarcha Parra MM 00:52:47

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Prades CADM 00:38:49

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Camacho Subirats S23F 00:46:30

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tamara Willesm Houben SF 00:34:56
2 Gina Brull Albiol SF 00:36:01
3 Marina Von Podolsky SF 00:39:56
4 Patricia Carbonell Perez SF 00:40:03
5 Alba Chacon Conejo SF 00:40:38
6 Yashmina Conde Díez SF 00:41:04
7 Mamen Del Castillo Acevedo SF 00:43:06
8 Marga Abella Calduch SF 00:44:00
9 Susana Carles Capafons SF 00:44:03
10 Soria Hermano SF 00:44:17
11 Laura Espia Monsó SF 00:45:29
12 Julia Mestre Mas SF 00:46:31
13 Pamela Canelo Noriega SF 00:49:02
14 Estel Lerín Calaf SF 00:49:47

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Norbert Llobera Balasch SM 00:31:12
2 Jordi Garcia SM 00:31:18
3 Aitor Tomàs Buitrago SM 00:31:24
4 Agus Juan-Camps Castell SM 00:31:26
5 Joel Marmol Reverter SM 00:31:34
6 Aaron Bernaus SM 00:32:21
7 Andreu Moya Juan SM 00:32:43
8 Christian Pellicer Plazas SM 00:32:45
9 Jose Antonio Sanchez Fernandez SM 00:32:48
10 Diego Moreno Alpuente SM 00:35:06
11 Raul Sanz Castell SM 00:36:16
12 Ivan Lopez Sociats SM 00:36:46
13 Josep Martin Arasa SM 00:37:21
14 Josep Puig Carles SM 00:37:48
15 Andreu Castellà Gasparín SM 00:38:36
16 Josep Mª Margalef Reverter SM 00:38:53
17 Roman Bonet Albareda SM 00:39:40
18 Joan Iglesias Gómez SM 00:46:03
19 Josep Margalef Pelegrin SM 00:49:02
20 Josep Vidal Cabré SM 00:51:40

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara I Terra VF 00:37:39
2 Tere Isierte Foyes VF 00:40:02
3 Carme Torta Ferre VF 00:41:01

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Daniel Arenas Fidalgo VM 00:31:41
2 Javier Alonso Roces VM 00:33:27
3 Jordi Del Castillo Acevedo VM 00:36:48
4 Pere Borrell Fortuny VM 00:37:44
5 David García Triguero VM 00:37:48
6 Ramon Maria Sans Ballart VM 00:37:56
7 Víctor Manuel Peralbo Jurado VM 00:39:03
8 Òscar Sanahuja Nin VM 00:39:46
9 Jesús Rodriguez Segura VM 00:40:31
10 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 00:51:04

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Desiderio Almarcha Parra MM 00:52:47