Classificacions: I Canicross de l'Aldea

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Berrocal Benedicto SENF 00:33:32
2 Clara Bosch Comas SENF 00:35:04
3 Estel Lerín Calaf SENF 00:36:41
4 Ines Hernandez Sendra SENF 00:38:08
5 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:38:28
6 Carme Torta Ferre VETF 00:39:01
7 Mar Tarrats PROF 00:39:12
8 Eva Maria Segura Tena SENF 00:39:17
9 Mercè Sans Cucala SENF 00:40:29
10 Marina Von Podolsky SENF 00:41:25
11 Marga Abella Calduch SENF 00:41:28
12 Mamen Del Castillo Acevedo SENF 00:44:31
13 Silvia López Torres SENF 00:45:16
14 Julia Mestre Mas PROF 00:46:22
15 Yashmina Conde Díez SENF 00:48:34

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aitor Tomàs Buitrago SENM 00:27:45
2 Marcel Reymundi Pereyra SENM 00:27:50
3 Josep Geira Navarro SENM 00:28:52
4 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:28:56
5 Vicenç Galbany Casal SENM 00:29:06
6 Dani Pelegrin Gombau SENM 00:29:19
7 Javier Alonso Roces VETM 00:29:26
8 Aaron Bernaus SENM 00:30:10
9 Joan Lluís Fernández Tomàs SENM 00:30:15
10 Javier López Domingo SENM 00:32:03
11 Joel Marmol Reverter SENM 00:32:04
12 Diego Moreno Alpuente SENM 00:32:37
13 Josep Martin Arasa SENM 00:33:34
14 Francesc Lluch Arbona SENM 00:34:16
15 Jordi Del Castillo Acevedo SENM 00:34:24
16 Paco Guzmán Morcillo VETM 00:34:27
17 Pere Borrell Fortuny VETM 00:34:31
18 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:34:38
19 Guillem Bernaus Fernández PROM 00:34:41
20 Andreu Moya Juan SENM 00:35:53
21 Josep Puig Carles SENM 00:36:14
22 Luis Llorens Marza SENM 00:36:56
23 Pau Rovira Crua SENM 00:37:23
24 Daniel Rodezno Elvir SENM 00:37:50
25 Ruben Garcia Leon SENM 00:40:38
26 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 00:42:17
27 Oriol Martinez De Leon SENM 00:43:07
28 Josep Margalef Pelegrin SENM 00:46:34
29 Roman Bonet Albareda SENM 00:49:30
30 Albert Domingo Murillo SENM 00:49:32
31 Simon Falco Moreso M50M 01:03:29
32 Daniel Andreu Falcó M50M 01:03:29

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mar Tarrats PROF 00:39:12
2 Julia Mestre Mas PROF 00:46:22

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Guillem Bernaus Fernández PROM 00:34:41

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Berrocal Benedicto SENF 00:33:32
2 Clara Bosch Comas SENF 00:35:04
3 Estel Lerín Calaf SENF 00:36:41
4 Ines Hernandez Sendra SENF 00:38:08
5 Eva Maria Segura Tena SENF 00:39:17
6 Mercè Sans Cucala SENF 00:40:29
7 Marina Von Podolsky SENF 00:41:25
8 Marga Abella Calduch SENF 00:41:28
9 Mamen Del Castillo Acevedo SENF 00:44:31
10 Silvia López Torres SENF 00:45:16
11 Yashmina Conde Díez SENF 00:48:34

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aitor Tomàs Buitrago SENM 00:27:45
2 Marcel Reymundi Pereyra SENM 00:27:50
3 Josep Geira Navarro SENM 00:28:52
4 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:28:56
5 Vicenç Galbany Casal SENM 00:29:06
6 Dani Pelegrin Gombau SENM 00:29:19
7 Aaron Bernaus SENM 00:30:10
8 Joan Lluís Fernández Tomàs SENM 00:30:15
9 Javier López Domingo SENM 00:32:03
10 Joel Marmol Reverter SENM 00:32:04
11 Diego Moreno Alpuente SENM 00:32:37
12 Josep Martin Arasa SENM 00:33:34
13 Francesc Lluch Arbona SENM 00:34:16
14 Jordi Del Castillo Acevedo SENM 00:34:24
15 Andreu Moya Juan SENM 00:35:53
16 Josep Puig Carles SENM 00:36:14
17 Luis Llorens Marza SENM 00:36:56
18 Pau Rovira Crua SENM 00:37:23
19 Daniel Rodezno Elvir SENM 00:37:50
20 Ruben Garcia Leon SENM 00:40:38
21 Oriol Martinez De Leon SENM 00:43:07
22 Josep Margalef Pelegrin SENM 00:46:34
23 Roman Bonet Albareda SENM 00:49:30
24 Albert Domingo Murillo SENM 00:49:32

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Torta Ferre VETF 00:39:01

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Alonso Roces VETM 00:29:26
2 Paco Guzmán Morcillo VETM 00:34:27
3 Pere Borrell Fortuny VETM 00:34:31
4 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:34:38
5 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 00:42:17

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mª Rosa Bel Princep M50F 00:38:28

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Simon Falco Moreso M50M 01:03:29
2 Daniel Andreu Falcó M50M 01:03:29