Classificacions: Cursa UEC Tortosa - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Susana Castells Lopez SENF 01:44:29
2 Cristina Monclús Arasa SENF 01:48:18
3 Raquel Caballe Fabra SENF 01:50:20
4 Marta Hernandez M50F 01:50:41
5 Jessica Sánchez González PROF 01:52:24
6 Rosana Fort Rodriguez VETF 01:54:47
7 Soraya Mur Cervello SENF 01:58:55
8 Gemma Caballé Fabra SENF 02:01:03
9 Mónica Ocaña Cabanes VETF 02:02:47
10 Esther Pla Velázquez VETF 02:07:33
11 Carme Folqué Alcoverro PROF 02:09:51
12 Ivon Zagala Pla SENF 02:10:45
13 M.josé Brull Lleixà VETF 02:13:20
14 Olga Sol Llop VETF 02:14:30
15 Anna Miró Mora SENF 02:14:41
16 Nuria Sole Monllao SENF 02:19:13
17 Nerea Perales Domini PROF 02:22:05
18 Silvia Domini Vidal M50F 02:22:13
19 Sofia Cabanes Balanzà SENF 02:26:09
20 Milagros Aguayo Benito M50F 02:26:34
21 Margarita Llamas López VETF 02:27:04
22 Sílvia Fornós Godino SENF 02:27:04
23 Carme Batalla Ferre VETF 02:30:21
24 Núria Gauxachs Margalef SENF 02:49:08
25 Amanda Curto Gisbert VETF 02:49:12
26 Paquita Balanzà Bel M50F 03:31:17

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Daniel Ramia Guillen SENM 01:14:39
2 Joan Carles Comas Sánchez SENM 01:17:46
3 David Roda Sales SENM 01:19:44
4 Jordi Julià Torres SENM 01:20:56
5 Martí Viudez Tomas SENM 01:23:04
6 Marc Torres Beltran SENM 01:24:50
7 Gerard Rodríguez Salvadó SENM 01:26:59
8 David Montesó Jiménez SENM 01:34:11
9 Josep Bielsa Gargallo VETM 01:34:21
10 Joaquim Talarn Caubet VETM 01:37:35
11 Miquel Alimbau Reverte VETM 01:39:13
12 Carles Luque Júlia VETM 01:39:13
13 Dani Daza Berenguer VETM 01:39:40
14 Jordi Solé Merino SENM 01:39:50
15 Francesc Pagà Sorribes SENM 01:41:41
16 Miquel Àngel Bonfill Segura SENM 01:42:03
17 Josep Franch Marti SENM 01:42:17
18 Oriol Macià Garcia SENM 01:43:30
19 Xavier Albesa Rubio M50M 01:45:34
20 Marc Ramoneda VETM 01:46:23
21 Albert Sans Ferrer VETM 01:46:26
22 Dani Meseguer Serret SENM 01:48:13
23 Claudio Porres Furio SENM 01:48:28
24 Dani Queralt Roig VETM 01:53:33
25 Jose Joaquin Gerona Alarcon SENM 01:53:38
26 David Gauxachs Font SENM 01:55:22
27 Hakim Sediki Ait Silarbi M50M 01:56:27
28 Enric Fortuño Pacheco SENM 01:59:35
29 Victor Moreso Abella SENM 02:03:04
30 Carlos Claramunt Aguayo SENM 02:03:33
31 David Paris Jimenez SENM 02:04:35
32 Carlos Ordóñez De Diego SENM 02:04:38
33 Josep Solé Poyo SENM 02:04:54
34 Ignasi Montaña Caballé SENM 02:04:54
35 Pau Galiana M50M 02:07:05
36 Fernando Romeu Esquerré VETM 02:07:30
37 Paco Grau Guardia VETM 02:08:59
38 Francesc Josep Garcia I Moline VETM 02:09:49
39 Roger Gil Mateu VETM 02:10:46
40 Marc Ripoll Mora SENM 02:14:39
41 Ivan Córcoles Martínez VETM 02:15:06
42 Enric Lluís Najeros SENM 02:18:07
43 Dani Bajador Galiana VETM 02:30:21
44 Enrique José Vílchez Pérez VETM 02:38:20

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jessica Sánchez González PROF 01:52:24
2 Carme Folqué Alcoverro PROF 02:09:51
3 Nerea Perales Domini PROF 02:22:05

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Susana Castells Lopez SENF 01:44:29
2 Cristina Monclús Arasa SENF 01:48:18
3 Raquel Caballe Fabra SENF 01:50:20
4 Soraya Mur Cervello SENF 01:58:55
5 Gemma Caballé Fabra SENF 02:01:03
6 Ivon Zagala Pla SENF 02:10:45
7 Anna Miró Mora SENF 02:14:41
8 Nuria Sole Monllao SENF 02:19:13
9 Sofia Cabanes Balanzà SENF 02:26:09
10 Sílvia Fornós Godino SENF 02:27:04
11 Núria Gauxachs Margalef SENF 02:49:08

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Daniel Ramia Guillen SENM 01:14:39
2 Joan Carles Comas Sánchez SENM 01:17:46
3 David Roda Sales SENM 01:19:44
4 Jordi Julià Torres SENM 01:20:56
5 Martí Viudez Tomas SENM 01:23:04
6 Marc Torres Beltran SENM 01:24:50
7 Gerard Rodríguez Salvadó SENM 01:26:59
8 David Montesó Jiménez SENM 01:34:11
9 Jordi Solé Merino SENM 01:39:50
10 Francesc Pagà Sorribes SENM 01:41:41
11 Miquel Àngel Bonfill Segura SENM 01:42:03
12 Josep Franch Marti SENM 01:42:17
13 Oriol Macià Garcia SENM 01:43:30
14 Dani Meseguer Serret SENM 01:48:13
15 Claudio Porres Furio SENM 01:48:28
16 Jose Joaquin Gerona Alarcon SENM 01:53:38
17 David Gauxachs Font SENM 01:55:22
18 Enric Fortuño Pacheco SENM 01:59:35
19 Victor Moreso Abella SENM 02:03:04
20 Carlos Claramunt Aguayo SENM 02:03:33
21 David Paris Jimenez SENM 02:04:35
22 Carlos Ordóñez De Diego SENM 02:04:38
23 Josep Solé Poyo SENM 02:04:54
24 Ignasi Montaña Caballé SENM 02:04:54
25 Marc Ripoll Mora SENM 02:14:39
26 Enric Lluís Najeros SENM 02:18:07

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Rosana Fort Rodriguez VETF 01:54:47
2 Mónica Ocaña Cabanes VETF 02:02:47
3 Esther Pla Velázquez VETF 02:07:33
4 M.josé Brull Lleixà VETF 02:13:20
5 Olga Sol Llop VETF 02:14:30
6 Margarita Llamas López VETF 02:27:04
7 Carme Batalla Ferre VETF 02:30:21
8 Amanda Curto Gisbert VETF 02:49:12

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Bielsa Gargallo VETM 01:34:21
2 Joaquim Talarn Caubet VETM 01:37:35
3 Miquel Alimbau Reverte VETM 01:39:13
4 Carles Luque Júlia VETM 01:39:13
5 Dani Daza Berenguer VETM 01:39:40
6 Marc Ramoneda VETM 01:46:23
7 Albert Sans Ferrer VETM 01:46:26
8 Dani Queralt Roig VETM 01:53:33
9 Fernando Romeu Esquerré VETM 02:07:30
10 Paco Grau Guardia VETM 02:08:59
11 Francesc Josep Garcia I Moline VETM 02:09:49
12 Roger Gil Mateu VETM 02:10:46
13 Ivan Córcoles Martínez VETM 02:15:06
14 Dani Bajador Galiana VETM 02:30:21
15 Enrique José Vílchez Pérez VETM 02:38:20

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Hernandez M50F 01:50:41
2 Silvia Domini Vidal M50F 02:22:13
3 Milagros Aguayo Benito M50F 02:26:34
4 Paquita Balanzà Bel M50F 03:31:17

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Xavier Albesa Rubio M50M 01:45:34
2 Hakim Sediki Ait Silarbi M50M 01:56:27
3 Pau Galiana M50M 02:07:05