Classificacions: Cursa de l'Airosa - Mas de Barberans

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Burgues Llao ABSF 02:17:20
2 Núria Florencio Cabré VETF 02:19:19
3 Ainara Galarza Navarro ABSF 02:19:48
4 Sandra Vidiella Piñol ABSF 02:23:37
5 Alina Pintilie ABSF 02:25:48
6 Angels Borras Piñol VETF 02:35:28
7 Leticia Tiscar Matheu ABSF 02:42:32
8 Raquel Caballe Fabra VETF 02:45:55
9 Paula Fabregat Valls ABSF 02:46:23
10 Sonia Verge Andres VETF 02:49:15
11 Catalina Corchie ABSF 02:58:21
12 Elena Chamarro Martí VETF 02:58:54
13 Gemma Brull Lleixà M50F 03:22:04

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga PROM 01:36:20
2 Eduard Barrios Solsona VETM 01:42:57
3 Ramon Curto ABSM 01:43:57
4 Ahmed El Qyed Abboud ABSM 01:47:16
5 Josep M Julve Lara PROM 01:49:28
6 Carles Salsench Constancio ABSM 01:51:02
7 Albert Garcia Monzo ABSM 01:53:08
8 Alex Martin Colville ABSM 01:53:28
9 Jose Maria Garcia Lopez VETM 01:53:59
10 Pol Vilà ABSM 01:54:32
11 Xavier Alanyà Tarragó VETM 01:55:10
12 Aitor Aranburu Pino ABSM 01:56:11
13 Sergio Catala Sales VETM 01:56:43
14 Franc Rallo Tolós ABSM 01:57:24
15 Claudio Franco Smeets ABSM 01:57:44
16 Robert Fontanet Estrada VETM 01:58:03
17 Carlos Casanovas ABSM 01:58:05
18 Norbert Llobera Balasch VETM 01:58:30
19 Arturo Sanz Gargallo M50M 01:58:58
20 Andreu Queralt Queralt ABSM 01:59:38
21 Oriol Güell Villar ABSM 02:01:04
22 Joan Abella Callarisa ABSM 02:01:40
23 Javier López ABSM 02:03:01
24 Jordi Garcia Jimenez ABSM 02:03:25
25 Gerard Barberà Quesada ABSM 02:04:03
26 Victor Mestre Miro VETM 02:04:52
27 Juan Garcia Lopez VETM 02:05:35
28 Juan Francisco Rillo Lleixa VETM 02:06:39
29 Aitor Fuster Omella ABSM 02:07:03
30 Jose Galeano Sabate VETM 02:07:14
31 Carlos Sarrias Garcia ABSM 02:08:59
32 David Morillo Porras ABSM 02:09:13
33 Josep Subirats Gil PROM 02:09:41
34 Marc Brescolí Badia ABSM 02:09:42
35 Jordi Gimenez Bellobi ABSM 02:11:55
36 Gerard Rodríguez Salvadó ABSM 02:12:55
37 Antoni Puig Izquierdo VETM 02:12:59
38 Joan Manero Bel ABSM 02:13:21
39 Ioan Adrian Istoc VETM 02:13:59
40 Ruben Bosque ABSM 02:14:10
41 Ramon Chimeno Biel M50M 02:14:36
42 Pol Cirauqui Garcia ABSM 02:14:53
43 Josep Ramon Alabart March M50M 02:15:03
44 Albert Povill Lluis ABSM 02:15:03
45 Sergio Lopez ABSM 02:15:51
46 Ernest Prades Àlvarez ABSM 02:17:27
47 Paco Mies Vidal M60M 02:18:22
48 José Javier Montón Cruz VETM 02:18:54
49 Rafa Clemente De Pedro VETM 02:19:08
50 Pedro Ariño Fusté ABSM 02:19:32
51 Josu Andres Perez VETM 02:19:43
52 Quim Vila Guimera VETM 02:19:47
53 Jan Martin Garcia M50M 02:21:01
54 Jordi Fabra Cortés VETM 02:23:05
55 Pascal Velasco M50M 02:23:41
56 Juan Pedro Gómez Gómez M50M 02:24:11
57 Eliseu Gombau Murria ABSM 02:24:20
58 Didac Gonzalez Pujol VETM 02:24:34
59 Juan Miguel España Salvadó M50M 02:25:48
60 Josep Franch Marti VETM 02:26:26
61 Carles Batet Gil ABSM 02:27:31
62 Gabriel Puig Mascarell VETM 02:28:13
63 David Barrobés Toledo ABSM 02:28:34
64 Eloy Valmaña VETM 02:28:51
65 Albert Sans Ferrer VETM 02:29:12
66 Xavier Puertas Gelonch M60M 02:29:24
67 Oriol Matamoros Tiscar ABSM 02:32:20
68 Carlos Curto Garcin ABSM 02:32:39
69 Oscar Rius Guerrero VETM 02:32:47
70 Pau Julbe Arayo ABSM 02:33:41
71 David Pruñonosa Ribera VETM 02:35:29
72 Moisés Millán Burriel M60M 02:36:10
73 Antoni Lluís Llansama VETM 02:38:03
74 Xavi Albesa Rubio M50M 02:39:13
75 Josep Pujol Cugat VETM 02:39:18
76 Pablo Lopez Negro ABSM 02:40:29
77 Albert Curto Salvado M50M 02:40:29
78 Sergio Galeote ABSM 02:43:38
79 Juanjo Brusca Manchon VETM 02:45:40
80 Joan Cugat Pedret VETM 02:46:44
81 Jaumet Bernat Servent M50M 02:48:18
82 Fernando Camas Alcaide M50M 02:50:00
83 Leo Augusto León Mora VETM 02:51:31
84 Albert Verge Molina ABSM 02:52:14
85 Gabriel Lluis Llansama VETM 03:00:36
86 Eloi Gabaldà Ferré ABSM 03:02:24
87 Agustí Busquet Baulo ABSM 03:02:25
88 Ruben Miró Juan VETM 03:06:21
89 Marc Álvarez Del Toro PROM 03:06:21
90 Cosmin Ovidiu Stiolea ABSM 03:12:18
91 Moises Marmol Arasa ABSM 03:21:35
92 Xavi Balsells Estrem M50M 03:21:36
93 Vicent Labernia Ferré VETM 03:27:03
94 Antonio Guerra Bermudez VETM 03:28:21

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Rebull De La Vega CADF 01:21:09
2 Júlia Espuny Subirats CADF 01:37:40
3 Anna Prades Lleixa CADF 01:45:16

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Lapuerta Cardona CADM 00:56:36
2 Àlex Mestre Ruiz CADM 01:06:57

Juvenil Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arnau Blanch Also JUVM 01:03:42
2 Aleix Bajador Batalla JUVM 01:08:40
3 Pol Bonet Malgà JUVM 01:21:36
4 Alexandre Rosales Dalmau JUVM 01:21:36
5 Ezequiel León Córdova JUVM 02:02:34

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga PROM 01:36:20
2 Josep M Julve Lara PROM 01:49:28
3 Josep Subirats Gil PROM 02:09:41
4 Marc Álvarez Del Toro PROM 03:06:21

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Núria Florencio Cabré VETF 02:19:19
2 Angels Borras Piñol VETF 02:35:28
3 Raquel Caballe Fabra VETF 02:45:55
4 Sonia Verge Andres VETF 02:49:15
5 Elena Chamarro Martí VETF 02:58:54

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eduard Barrios Solsona VETM 01:42:57
2 Jose Maria Garcia Lopez VETM 01:53:59
3 Xavier Alanyà Tarragó VETM 01:55:10
4 Sergio Catala Sales VETM 01:56:43
5 Robert Fontanet Estrada VETM 01:58:03
6 Norbert Llobera Balasch VETM 01:58:30
7 Victor Mestre Miro VETM 02:04:52
8 Juan Garcia Lopez VETM 02:05:35
9 Juan Francisco Rillo Lleixa VETM 02:06:39
10 Jose Galeano Sabate VETM 02:07:14
11 Antoni Puig Izquierdo VETM 02:12:59
12 Ioan Adrian Istoc VETM 02:13:59
13 José Javier Montón Cruz VETM 02:18:54
14 Rafa Clemente De Pedro VETM 02:19:08
15 Josu Andres Perez VETM 02:19:43
16 Quim Vila Guimera VETM 02:19:47
17 Jordi Fabra Cortés VETM 02:23:05
18 Didac Gonzalez Pujol VETM 02:24:34
19 Josep Franch Marti VETM 02:26:26
20 Gabriel Puig Mascarell VETM 02:28:13
21 Eloy Valmaña VETM 02:28:51
22 Albert Sans Ferrer VETM 02:29:12
23 Oscar Rius Guerrero VETM 02:32:47
24 David Pruñonosa Ribera VETM 02:35:29
25 Antoni Lluís Llansama VETM 02:38:03
26 Josep Pujol Cugat VETM 02:39:18
27 Juanjo Brusca Manchon VETM 02:45:40
28 Joan Cugat Pedret VETM 02:46:44
29 Leo Augusto León Mora VETM 02:51:31
30 Gabriel Lluis Llansama VETM 03:00:36
31 Ruben Miró Juan VETM 03:06:21
32 Vicent Labernia Ferré VETM 03:27:03
33 Antonio Guerra Bermudez VETM 03:28:21

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Brull Lleixà M50F 03:22:04

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arturo Sanz Gargallo M50M 01:58:58
2 Ramon Chimeno Biel M50M 02:14:36
3 Josep Ramon Alabart March M50M 02:15:03
4 Jan Martin Garcia M50M 02:21:01
5 Pascal Velasco M50M 02:23:41
6 Juan Pedro Gómez Gómez M50M 02:24:11
7 Juan Miguel España Salvadó M50M 02:25:48
8 Xavi Albesa Rubio M50M 02:39:13
9 Albert Curto Salvado M50M 02:40:29
10 Jaumet Bernat Servent M50M 02:48:18
11 Fernando Camas Alcaide M50M 02:50:00
12 Xavi Balsells Estrem M50M 03:21:36

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paco Mies Vidal M60M 02:18:22
2 Xavier Puertas Gelonch M60M 02:29:24
3 Moisés Millán Burriel M60M 02:36:10