Classificacions: Cursa Camí de Sirga - Mora d'Ebre

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Burgues Llao ABSF 03:14:37
2 Núria Florencio Cabré VETF 03:16:03
3 Sandra Vidiella Piñol ABSF 03:30:54
4 Angels Borras Piñol VETF 03:58:30
5 Elisabet Llao Borras ABSF 04:00:30
6 Yolanda Larrosa Munuera ABSF 04:06:18
7 Marta Guimerà Gallent ABSF 04:07:42
8 Raquel Caballe Fabra VETF 04:14:46
9 Elena Chamarro Martí VETF 04:17:18

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eduard Barrios Solsona VETM 02:27:48
2 Mustapha Bassiyd ABSM 02:40:04
3 Xavier Alanyà Tarragó VETM 02:48:07
4 Ramon Curto ABSM 02:50:38
5 Xavier Descarrega ABSM 02:52:57
6 Robert Fontanet Estrada VETM 02:54:23
7 Victor Mestre Miro VETM 02:58:37
8 Quim Vila Guimera VETM 03:03:52
9 Arturo Sanz Gargallo M50M 03:04:12
10 Eduard Sicart Giné ABSM 03:07:25
11 Josep Morreres Marimon ABSM 03:12:43
12 Lluís Giné Castellví ABSM 03:13:08
13 Josep Ramon Alabart March M50M 03:16:01
14 Esteve Boix VETM 03:17:06
15 Gerard Rodríguez Salvadó ABSM 03:17:31
16 Josep Vilanova Ardit ABSM 03:19:26
17 Santi Monreal Rius ABSM 03:21:29
18 Fernando Maña Bes ABSM 03:23:15
19 Ferran Argilaga Asens ABSM 03:23:16
20 Moisés Millán Burriel M60M 03:24:12
21 Ramon Chimeno Biel M50M 03:36:09
22 Víctor Navas Portella ABSM 03:36:26
23 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:36:54
24 Daniel Millán Gracia VETM 03:41:57
25 Oscar Rius Guerrero VETM 03:42:03
26 Pere Dalmau Llorca VETM 03:43:52
27 Francesc Pagà Sorribes ABSM 03:44:57
28 Jordi Perez Ovejero ABSM 03:45:21
29 Juan Miguel España Salvadó M50M 03:46:13
30 Joan Porta Miro ABSM 03:46:21
31 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:47:43
32 Jose Mª Moya Rodriguez VETM 03:52:17
33 Cristian Munuera Montosa ABSM 03:55:27
34 Aitor Anguren Bargalló VETM 03:56:01
35 Manel Martinez Ferrer M50M 03:57:03
36 Eric Brut Torres M50M 03:58:04
37 Albert Curto Salvado M50M 04:00:29
38 Josep Mateu Ribes VETM 04:04:23
39 Juanjo Brusca Manchon VETM 04:05:17
40 Albert Sans Ferrer VETM 04:05:32
41 Jesús García Prieto VETM 04:05:48
42 Jordi Guimera Gallent PROM 04:07:43
43 Josep Martin Arasa ABSM 04:09:10
44 Narcís Franch Piñol M50M 04:12:04
45 Raul Pallares Lleixa M50M 04:14:58
46 Arturo Balfego Marti M50M 04:21:38
47 Fernando Lleti Navarro M50M 04:53:38
48 Juan Andres Simo Vila VETM 05:03:09

Infantil Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Pascual Serrano INFF 00:44:02

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Rebull De La Vega CADF 01:32:03

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arnau Chavarria Piñol CADM 01:57:00

Juvenil Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Chavarria Piñol JUVF 02:38:25

Juvenil Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Blai Alabart Ferré JUVM 01:07:52

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Casado Pellissa JUNM 02:45:26

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Guimera Gallent PROM 04:07:43

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Núria Florencio Cabré VETF 03:16:03
2 Angels Borras Piñol VETF 03:58:30
3 Raquel Caballe Fabra VETF 04:14:46
4 Elena Chamarro Martí VETF 04:17:18

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eduard Barrios Solsona VETM 02:27:48
2 Xavier Alanyà Tarragó VETM 02:48:07
3 Robert Fontanet Estrada VETM 02:54:23
4 Victor Mestre Miro VETM 02:58:37
5 Quim Vila Guimera VETM 03:03:52
6 Esteve Boix VETM 03:17:06
7 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:36:54
8 Daniel Millán Gracia VETM 03:41:57
9 Oscar Rius Guerrero VETM 03:42:03
10 Pere Dalmau Llorca VETM 03:43:52
11 Jose Mª Moya Rodriguez VETM 03:52:17
12 Aitor Anguren Bargalló VETM 03:56:01
13 Josep Mateu Ribes VETM 04:04:23
14 Juanjo Brusca Manchon VETM 04:05:17
15 Albert Sans Ferrer VETM 04:05:32
16 Jesús García Prieto VETM 04:05:48
17 Juan Andres Simo Vila VETM 05:03:09

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arturo Sanz Gargallo M50M 03:04:12
2 Josep Ramon Alabart March M50M 03:16:01
3 Ramon Chimeno Biel M50M 03:36:09
4 Juan Miguel España Salvadó M50M 03:46:13
5 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:47:43
6 Manel Martinez Ferrer M50M 03:57:03
7 Eric Brut Torres M50M 03:58:04
8 Albert Curto Salvado M50M 04:00:29
9 Narcís Franch Piñol M50M 04:12:04
10 Raul Pallares Lleixa M50M 04:14:58
11 Arturo Balfego Marti M50M 04:21:38
12 Fernando Lleti Navarro M50M 04:53:38

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Moisés Millán Burriel M60M 03:24:12