Classificacions: Canicross Tivenys

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laura Jiménez Sánchez SENF 00:46:55
2 Sònia Ventura Ortiz VETF 00:47:09
3 Sonia Ventura Ortiz VETF 00:47:09
4 Tere Isierte Foyes VETF 00:48:18
5 Jordana Salvadó Bensaid SENF 00:50:56
6 Paula Ferreres Ferreres SENF 00:52:06
7 Helena Drago Rosa SENF 00:56:13
8 Marga Abella Calduch SENF 00:58:31

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:36:36
2 Jordi Bonavila Cugat SENM 00:37:07
3 Christian Pellicer Plazas SENM 00:39:03
4 Dani Sanchez Pascual SENM 00:39:49
5 Victor Hugo Vicente Mauri VETM 00:39:51
6 Jose Latorre Villegas SENM 00:40:40
7 Victor Manuel Cheto Vargas VETM 00:41:23
8 Victor Manuel Cheto Vargas VETM 00:41:23
9 Víctor Forner Reverter SENM 00:41:33
10 Diego Moreno Alpuente SENM 00:43:20
11 Andreu Moya Juan SENM 00:43:29
12 Oscar Sanahuja Nin VETM 00:43:54
13 Òscar Sanahuja Nin VETM 00:43:54
14 Enric Obiol Pedrol SENM 00:44:36
15 Javier Alonso Roces VETM 00:45:42
16 Javier Alonso Roces VETM 00:45:42
17 Ruben Roig Mañez SENM 00:45:48
18 Ruben Roig Mañez SENM 00:45:48
19 Francesc Lluch Arbona SENM 00:46:55
20 Dani Pelegrin Gombau SENM 00:46:56
21 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:47:13
22 Antonio Jose Castro Castell SENM 00:48:15
23 Jordi Vila Palau SENM 00:49:30
24 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:50:04
25 Pau Rovira Crua SENM 00:51:24
26 Pere Borrell Fortuny VETM 00:51:38
27 Oscar Sànchez Delgado VETM 00:51:47
28 Josep Margalef Pelegrin SENM 00:57:53
29 Oriol Martinez De Leon SENM 01:03:36
30 Victor Hugo Vicente Mauri VETM 01:09:55

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laura Jiménez Sánchez SENF 00:46:55
2 Jordana Salvadó Bensaid SENF 00:50:56
3 Paula Ferreres Ferreres SENF 00:52:06
4 Helena Drago Rosa SENF 00:56:13
5 Marga Abella Calduch SENF 00:58:31

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 00:36:36
2 Jordi Bonavila Cugat SENM 00:37:07
3 Christian Pellicer Plazas SENM 00:39:03
4 Dani Sanchez Pascual SENM 00:39:49
5 Jose Latorre Villegas SENM 00:40:40
6 Víctor Forner Reverter SENM 00:41:33
7 Diego Moreno Alpuente SENM 00:43:20
8 Andreu Moya Juan SENM 00:43:29
9 Enric Obiol Pedrol SENM 00:44:36
10 Ruben Roig Mañez SENM 00:45:48
11 Ruben Roig Mañez SENM 00:45:48
12 Francesc Lluch Arbona SENM 00:46:55
13 Dani Pelegrin Gombau SENM 00:46:56
14 Antonio Jose Castro Castell SENM 00:48:15
15 Jordi Vila Palau SENM 00:49:30
16 Pau Rovira Crua SENM 00:51:24
17 Josep Margalef Pelegrin SENM 00:57:53
18 Oriol Martinez De Leon SENM 01:03:36

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sònia Ventura Ortiz VETF 00:47:09
2 Sonia Ventura Ortiz VETF 00:47:09
3 Tere Isierte Foyes VETF 00:48:18

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Hugo Vicente Mauri VETM 00:39:51
2 Victor Manuel Cheto Vargas VETM 00:41:23
3 Victor Manuel Cheto Vargas VETM 00:41:23
4 Oscar Sanahuja Nin VETM 00:43:54
5 Òscar Sanahuja Nin VETM 00:43:54
6 Javier Alonso Roces VETM 00:45:42
7 Javier Alonso Roces VETM 00:45:42
8 Raul Badenes Ferrandis VETM 00:47:13
9 Felipe Guasch Besalduch VETM 00:50:04
10 Pere Borrell Fortuny VETM 00:51:38
11 Oscar Sànchez Delgado VETM 00:51:47
12 Victor Hugo Vicente Mauri VETM 01:09:55