Classificacions: Canicross de Poblenou

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Beatriz Saez Tena SF 00:26:12
2 Laura Jiménez Sánchez SF 00:27:50
3 Mireia Juan-Camps Castell SF 00:28:09
4 Tere Isierte Foyes SF 00:29:13
5 Marga Abella Calduch SF 00:32:31
6 Maria Jose Clua Herrera SF 00:40:51

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Bonavila Cugat SM 00:22:41
2 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:22:45
3 Juanma Mart’Nez Simon SM 00:23:02
4 Juanma Martinez Simon SM 00:23:02
5 Christian Pellicer Plazas SM 00:23:34
6 Dani Sanchez Pascual SM 00:23:36
7 Dani Climent Perez SM 00:23:50
8 Josep Geira Navarro SM 00:24:02
9 Jose Latorre Villegas SM 00:24:33
10 Emili Barba SM 00:25:35
11 Emili Barba SM 00:25:35
12 Andreu Moya Juan SM 00:26:15
13 Joan Zaragoza Gonzalez SM 00:27:33
14 Manel Tolda Gil SM 00:27:46
15 Manel Tolda Gil SM 00:27:46
16 Jordi Vila Palau SM 00:27:49
17 Borja F SM 00:28:11
18 Diego Moreno Alpuente SM 00:28:16
19 Raul Badenes Ferrandis VM 00:29:00
20 Josep Margalef Pelegrin SM 00:29:53
21 Pere Borrell Fortuny VM 00:30:24
22 Josep Martin Arasa SM 00:31:38
23 Josep Martin Arasa SM 00:31:38
24 Luis Llorens Marza SM 00:32:41

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Beatriz Saez Tena SF 00:26:12
2 Laura Jiménez Sánchez SF 00:27:50
3 Mireia Juan-Camps Castell SF 00:28:09
4 Tere Isierte Foyes SF 00:29:13
5 Marga Abella Calduch SF 00:32:31
6 Maria Jose Clua Herrera SF 00:40:51

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Bonavila Cugat SM 00:22:41
2 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:22:45
3 Juanma Mart’Nez Simon SM 00:23:02
4 Juanma Martinez Simon SM 00:23:02
5 Christian Pellicer Plazas SM 00:23:34
6 Dani Sanchez Pascual SM 00:23:36
7 Dani Climent Perez SM 00:23:50
8 Josep Geira Navarro SM 00:24:02
9 Jose Latorre Villegas SM 00:24:33
10 Emili Barba SM 00:25:35
11 Emili Barba SM 00:25:35
12 Andreu Moya Juan SM 00:26:15
13 Joan Zaragoza Gonzalez SM 00:27:33
14 Manel Tolda Gil SM 00:27:46
15 Manel Tolda Gil SM 00:27:46
16 Jordi Vila Palau SM 00:27:49
17 Borja F SM 00:28:11
18 Diego Moreno Alpuente SM 00:28:16
19 Josep Margalef Pelegrin SM 00:29:53
20 Josep Martin Arasa SM 00:31:38
21 Josep Martin Arasa SM 00:31:38
22 Luis Llorens Marza SM 00:32:41

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Raul Badenes Ferrandis VM 00:29:00
2 Pere Borrell Fortuny VM 00:30:24