Classificacions: Canicròs de l'Aldea

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yashmina Conde Díez SENF 00:46:07
2 Clara Bosch Comas VETF 00:47:02
3 Mercè Sans Cucala SENF 00:47:11
4 Marga Abella Calduch SENF 00:48:07
5 Raquel Caballe Fabra SENF 00:49:07
6 Carme Torta Ferre VETF 00:49:08
7 Julia Mestre Mas SENF 00:49:37
8 Paula Camacho Subirats PROF 00:50:07

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Christian Pellicer Plazas VETM 00:37:29
2 Javier Alonso Roces VETM 00:37:31
3 Jordi Garcia Fernandez VETM 00:37:37
4 Narcis Franch Alimbau SENM 00:38:07
5 Andreu Moya Juan SENM 00:38:35
6 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:38:42
7 Antonio Jose Castro Castell SENM 00:38:57
8 Erik Ruiz Perez SENM 00:39:03
9 Jordi Del Castillo Acevedo VETM 00:39:59
10 Alex Torres Pérez SENM 00:40:06
11 Jordi Franch Trilla SENM 00:40:19
12 Josep Puig Carles SENM 00:40:22
13 Enric Obiol Pedrol SENM 00:42:04
14 Pere Borrell Fortuny VETM 00:42:40
15 Cristian Marquez Serrano SENM 00:45:07
16 Òscar Sanahuja Nin VETM 00:45:57
17 Carlos Tomás Garbi Huerga SENM 00:46:19
18 Toni Ferre Canals M50M 00:46:42
19 Francesc Lluch Arbona SENM 00:46:44
20 Jordi Castro Castell SENM 00:46:46
21 Josep Martin Arasa SENM 00:46:48
22 Antoni Lluís Llansamà VETM 00:46:49
23 Roman Bonet Albareda SENM 00:47:12
24 Sergi Obiol Espelta VETM 00:50:09
25 Guillem Maymí Ardèvol PROM 00:52:09
26 Ferran Faiges Perez SENM 01:09:46
27 Marc Matamoros Gasparin SENM 01:09:47

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Prades Nadal CADM 00:40:43
2 Saül Braza Albella CADM 00:47:14

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Camacho Subirats PROF 00:50:07

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Guillem Maymí Ardèvol PROM 00:52:09

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yashmina Conde Díez SENF 00:46:07
2 Mercè Sans Cucala SENF 00:47:11
3 Marga Abella Calduch SENF 00:48:07
4 Raquel Caballe Fabra SENF 00:49:07
5 Julia Mestre Mas SENF 00:49:37

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Narcis Franch Alimbau SENM 00:38:07
2 Andreu Moya Juan SENM 00:38:35
3 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:38:42
4 Antonio Jose Castro Castell SENM 00:38:57
5 Erik Ruiz Perez SENM 00:39:03
6 Alex Torres Pérez SENM 00:40:06
7 Jordi Franch Trilla SENM 00:40:19
8 Josep Puig Carles SENM 00:40:22
9 Enric Obiol Pedrol SENM 00:42:04
10 Cristian Marquez Serrano SENM 00:45:07
11 Carlos Tomás Garbi Huerga SENM 00:46:19
12 Francesc Lluch Arbona SENM 00:46:44
13 Jordi Castro Castell SENM 00:46:46
14 Josep Martin Arasa SENM 00:46:48
15 Roman Bonet Albareda SENM 00:47:12
16 Ferran Faiges Perez SENM 01:09:46
17 Marc Matamoros Gasparin SENM 01:09:47

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch Comas VETF 00:47:02
2 Carme Torta Ferre VETF 00:49:08

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Christian Pellicer Plazas VETM 00:37:29
2 Javier Alonso Roces VETM 00:37:31
3 Jordi Garcia Fernandez VETM 00:37:37
4 Jordi Del Castillo Acevedo VETM 00:39:59
5 Pere Borrell Fortuny VETM 00:42:40
6 Òscar Sanahuja Nin VETM 00:45:57
7 Antoni Lluís Llansamà VETM 00:46:49
8 Sergi Obiol Espelta VETM 00:50:09

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Toni Ferre Canals M50M 00:46:42