Classificacions: Canicròs d'Amposta

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch Comas VETF 00:35:26
2 Lia Balaguer Castelló SENF 00:36:17
3 Aïda Tugues Rius SENF 00:39:59
4 Mercè Sans Cucala SENF 00:40:16
5 Tere Isierte Foyes M50F 00:40:17
6 Marga Abella Calduch SENF 00:40:49
7 Sofia Querol Ortiz SENF 00:41:49
8 Yashmina Conde Díez SENF 00:42:46
9 Julia Mestre Mas SENF 00:45:36
10 Paula Camacho Subirats PROF 00:45:36
11 Soria Hermano SENF 00:45:52
12 Erika Fernàndez De Ginzo Soteras SENF 00:46:02
13 Carme Torta Ferre VETF 00:46:15
14 Ester Poblet Romeo SENF 00:46:30

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Norbert Llobera Balasch SENM 00:28:24
2 Narcis Franch Alimbau SENM 00:28:45
3 Christian Pellicer Plazas VETM 00:29:14
4 Antonio Jose Castro Castell SENM 00:29:18
5 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:29:20
6 Javier Alonso Roces VETM 00:31:18
7 Xavier Pueyo Garrofé VETM 00:31:40
8 Jordi Calderón Vinyes SENM 00:31:55
9 Jordi Franch Trilla SENM 00:32:01
10 Andreu Moya Juan SENM 00:33:19
11 Andrés Bustos Fuentes VETM 00:33:43
12 Jorge Piernas Gallego VETM 00:33:51
13 Josep Puig Carles SENM 00:34:14
14 Fernando Siurana Gauchia M50M 00:34:27
15 Alex Torres Pérez SENM 00:34:47
16 Dani Climent Perez SENM 00:34:57
17 Antoni Lluis Llansama VETM 00:34:59
18 Pere Borrell Fortuny VETM 00:35:10
19 Toni Ferre Canals M50M 00:35:24
20 Jordi Pujol Prades VETM 00:35:59
21 Roman Bonet Albareda SENM 00:36:35
22 Francesc Lluch Arbona SENM 00:36:54
23 Chiscu Ramírez Piedra SENM 00:37:16
24 Òscar Sanahuja Nin VETM 00:37:50
25 Jesus Rodriguez Segura M50M 00:37:53
26 Josep Farell Gotsens M50M 00:37:54
27 Carlos Ferre Lopez SENM 00:38:03
28 Karim Cáceres Aznar SENM 00:38:12
29 Jordi Castro Castell SENM 00:40:01
30 Josep Martin Arasa SENM 00:40:17
31 Luis Llorens Marza VETM 00:40:24
32 Txema Revuelta Moreno VETM 00:41:16
33 Josep Vidal Cabré SENM 00:41:34
34 Josep Margalef Pelegrin SENM 00:42:30
35 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 00:48:44
36 Albert Martinez Ruiz VETM 00:48:44
37 Oriol Martinez De Leon VETM 00:54:52

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aïnara Sandoval Amat CADF 00:41:27

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Saül Braza Albella CADM 00:34:11

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Camacho Subirats PROF 00:45:36

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lia Balaguer Castelló SENF 00:36:17
2 Aïda Tugues Rius SENF 00:39:59
3 Mercè Sans Cucala SENF 00:40:16
4 Marga Abella Calduch SENF 00:40:49
5 Sofia Querol Ortiz SENF 00:41:49
6 Yashmina Conde Díez SENF 00:42:46
7 Julia Mestre Mas SENF 00:45:36
8 Soria Hermano SENF 00:45:52
9 Erika Fernàndez De Ginzo Soteras SENF 00:46:02
10 Ester Poblet Romeo SENF 00:46:30

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Norbert Llobera Balasch SENM 00:28:24
2 Narcis Franch Alimbau SENM 00:28:45
3 Antonio Jose Castro Castell SENM 00:29:18
4 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:29:20
5 Jordi Calderón Vinyes SENM 00:31:55
6 Jordi Franch Trilla SENM 00:32:01
7 Andreu Moya Juan SENM 00:33:19
8 Josep Puig Carles SENM 00:34:14
9 Alex Torres Pérez SENM 00:34:47
10 Dani Climent Perez SENM 00:34:57
11 Roman Bonet Albareda SENM 00:36:35
12 Francesc Lluch Arbona SENM 00:36:54
13 Chiscu Ramírez Piedra SENM 00:37:16
14 Carlos Ferre Lopez SENM 00:38:03
15 Karim Cáceres Aznar SENM 00:38:12
16 Jordi Castro Castell SENM 00:40:01
17 Josep Martin Arasa SENM 00:40:17
18 Josep Vidal Cabré SENM 00:41:34
19 Josep Margalef Pelegrin SENM 00:42:30

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch Comas VETF 00:35:26
2 Carme Torta Ferre VETF 00:46:15

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Christian Pellicer Plazas VETM 00:29:14
2 Javier Alonso Roces VETM 00:31:18
3 Xavier Pueyo Garrofé VETM 00:31:40
4 Andrés Bustos Fuentes VETM 00:33:43
5 Jorge Piernas Gallego VETM 00:33:51
6 Antoni Lluis Llansama VETM 00:34:59
7 Pere Borrell Fortuny VETM 00:35:10
8 Jordi Pujol Prades VETM 00:35:59
9 Òscar Sanahuja Nin VETM 00:37:50
10 Luis Llorens Marza VETM 00:40:24
11 Txema Revuelta Moreno VETM 00:41:16
12 Joan Manel Sanahuja Vidal VETM 00:48:44
13 Albert Martinez Ruiz VETM 00:48:44
14 Oriol Martinez De Leon VETM 00:54:52

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes M50F 00:40:17

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Fernando Siurana Gauchia M50M 00:34:27
2 Toni Ferre Canals M50M 00:35:24
3 Jesus Rodriguez Segura M50M 00:37:53
4 Josep Farell Gotsens M50M 00:37:54