Classificacions: 9e Canicròs Masdenverge

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch Comas VETF 00:39:33
2 Yashmina Conde Díez SENF 00:41:02
3 Marga Abella Calduch SENF 00:43:54
4 Raquel Caballe Fabra SENF 00:44:45
5 Julia Mestre Mas SENF 00:48:24
6 Sofia Querol Ortiz SENF 00:48:44
7 Paula Camacho Subirats PROF 00:49:25
8 Montserrat Obrados Muria SENF 00:49:29
9 Mercè Sans Cucala SENF 00:50:37

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Norbert Llobera Balasch SENM 00:31:05
2 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:31:07
3 Narcis Franch Alimbau SENM 00:33:34
4 Christian Pellicer Plazas VETM 00:35:13
5 Javier Alonso Roces VETM 00:36:29
6 Pablo Ripollés Delpalillo SENM 00:36:49
7 Andreu Moya Juan SENM 00:37:54
8 Jordi Franch Trilla SENM 00:38:03
9 Josep Puig Carles SENM 00:38:14
10 Antonio Jose Castro Castell SENM 00:38:49
11 Pere Borrell Fortuny VETM 00:39:03
12 Enric Obiol Pedrol SENM 00:39:05
13 Josep Martin Arasa SENM 00:39:37
14 Carlos Tomás Garbi Huerga SENM 00:40:37
15 Dani Climent Perez SENM 00:40:40
16 Antonio Lluis Llansana VETM 00:40:51
17 Roman Bonet Albareda SENM 00:41:06
18 Francesc Lluch Arbona SENM 00:43:48
19 Aitor Tomàs Buitrago SENM 00:43:59
20 Luis Llorens Marza VETM 00:45:10
21 Jordi Castro Castell SENM 00:46:53
22 Josep Mª Margalef Reverte SENM 01:02:28

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Camacho Subirats PROF 00:49:25

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yashmina Conde Díez SENF 00:41:02
2 Marga Abella Calduch SENF 00:43:54
3 Raquel Caballe Fabra SENF 00:44:45
4 Julia Mestre Mas SENF 00:48:24
5 Sofia Querol Ortiz SENF 00:48:44
6 Montserrat Obrados Muria SENF 00:49:29
7 Mercè Sans Cucala SENF 00:50:37

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Norbert Llobera Balasch SENM 00:31:05
2 Andreu Castellà Gasparín SENM 00:31:07
3 Narcis Franch Alimbau SENM 00:33:34
4 Pablo Ripollés Delpalillo SENM 00:36:49
5 Andreu Moya Juan SENM 00:37:54
6 Jordi Franch Trilla SENM 00:38:03
7 Josep Puig Carles SENM 00:38:14
8 Antonio Jose Castro Castell SENM 00:38:49
9 Enric Obiol Pedrol SENM 00:39:05
10 Josep Martin Arasa SENM 00:39:37
11 Carlos Tomás Garbi Huerga SENM 00:40:37
12 Dani Climent Perez SENM 00:40:40
13 Roman Bonet Albareda SENM 00:41:06
14 Francesc Lluch Arbona SENM 00:43:48
15 Aitor Tomàs Buitrago SENM 00:43:59
16 Jordi Castro Castell SENM 00:46:53
17 Josep Mª Margalef Reverte SENM 01:02:28

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch Comas VETF 00:39:33

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Christian Pellicer Plazas VETM 00:35:13
2 Javier Alonso Roces VETM 00:36:29
3 Pere Borrell Fortuny VETM 00:39:03
4 Antonio Lluis Llansana VETM 00:40:51
5 Luis Llorens Marza VETM 00:45:10