Llistat d'inscrits XI Pujada al Montsià "Memorial Francesc Bort (Madro)" - Marxa Popular de la Pujada al Montsià

# Cognoms Nom Categoria
1 Adell Gonzalez Hernan VM
2 Aguilà Llobet Francesc MM
3 Albarracín González Vanessa SF
4 Alcala Sorribes Fabian VM
5 Alfara Subirats Lídia SF
6 Aloguin Masia Fernando VM
7 Arandigoyen De Miguel Jose Luis MM
8 Aspachs Morralla Jose Luis VM
9 Aspachs Subirats Sergi INFM
10 Bajador Batalla Aleix INFM
11 Bajador Galiana Dani VM
12 Barranco Reverter Alfons SM
13 Beltran Fabregat Alexandra SF
14 Beltran Guardiola Isabel Reyes VF
15 Beltran Sancho Sara SF
16 Bertomeu González Kilian SM
17 Blaya Sancho Mati VF
18 Bonfill Curto Cinta Rosa SF
19 Borràs Colomé Lluís MM
20 Bort Sancho Mireia SF
21 Brull Albiol Gina SF
22 Bueso Masip Ricardo MM
23 Cabanes Balanzà Sofia SF
24 Canals Guimerà Noelia VF
25 Canongia Del Aguila Carla SF
26 Carcelen Valiente Miguel VM
27 Cardona Meritxell SF
28 Cardona Cervera Jesus MM
29 Centelles Vila M.carmen SF
30 Chapa Melich Victor CADM
31 Chimeno Bort Alex SM
32 Cid Reverter Laia SF
33 Claramunt Aguayo Carlos SM
34 Colell Castells Victor SM
35 Cuesta Del Angel Concepcion MF
36 De La Vega Royo Cinta SF
37 De Miguel Garcia Fructuoso MM
38 Delgado Martinez-Aguado Sergi INFM
39 Donés Balada Josep VM
40 Fernández Casado Juan José MM
41 Ferré Reverte Sisco MM
42 Fibla Aguiló Alba JF
43 Fibla Aguiló Oriol CADM
44 Fibla González Ivet SF
45 Fibla Moreno Vanessa SF
46 Fibla Sancho Sandra SF
47 Folgueras Bayarri Mariajose SF
48 Font Fito MM
49 Forcada Calvet Monica VF
50 Gamez Torrent Encarna SF
51 Garcia Balaguer Benjamin MM
52 Garcia Domingo Juan SM
53 García Estrada Laura SF
54 García García Merche MF
55 Garcia Juan Fidel MM
56 Garcia Querol Agusti MM
57 García Sánchez Ana MF
58 Garcia Villar Jordi SM
59 Gil Ferré Diego VM
60 Gisbert Margarit Pep MM
61 Gisbert Riba Eli SF
62 Gómez Berga Beatriz SF
63 Gómez Muñoz Alexandra INFF
64 Grau Reverté Rosanna SF
65 Itarte Sorolla Anna SF
66 Jurado Sancho Jordi SM
67 Kirdjaikina Svetlana SF
68 Labernia Ferre Cinta VF
69 Lange Ebri Arturo MM
70 León José David SM
71 Llombart Valldepérez Maria Jesus VF
72 Llorca Aguiló Laia CADF
73 López Curto Josep SM
74 Magriña Rallo Rosalia SF
75 Marquez Garcia Silvia SF
76 Martínez Díaz Óscar SM
77 Martínez Forner Mari Carmen VF
78 Martinez-Aguado Fuentes Carmen Mari MF
79 Matamoros Gombau Rosa MF
80 Matamoros Navarro Silvia VF
81 Mateos Cordero Roberto SM
82 Milián Gascón Ana Cristina SF
83 Miranda Martins Maria Antonieta SF
84 Molina Sánchez Teresa MF
85 Monllau Mayor Ignasi MM
86 Montañés Agustench Irina SF
87 Muñoz Royo Montserrat VF
88 Muñoz Royo Natalia MF
89 Navarro Carretero Susana MF
90 Obiol Nogueron Emmanuel SM
91 Obiol Pedrol Enric SM
92 Oliver Daunés Roger VM
93 Oms Queralt Eva VF
94 Palacsi Banerle Juan Jose VM
95 Paulino Valldeperez Isabel SF
96 Pelegrin Redon Toni SM
97 Peña Rius Guillem SM
98 Pepiol Garcia Xavier SM
99 Queralt Bort Emma S23F
100 Queralt Queralt Oscar VM
101 Querol Nolla Maria Cinta VF
102 Querol Villarroya Cristian SM
103 Raga Alifonso Lluc VM
104 Recio Lluch Dayana SF
105 Reverter Fibla Marta VF
106 Reverter Forcadell Joaquim SM
107 Riera I Caire Albert JM
108 Rodríguez Adell Ian JM
109 Roig Castell Eva VF
110 Rosello Beltri Enrique VM
111 Salàs Corrales Mari SF
112 Salas Corrales Isabel VF
113 Salvadó Valls Oscar VM
114 Sanchez Bordes Stefan SM
115 Sancho Cristina SF
116 Sancho Caballé Eva SF
117 Sancho Ferré Andrea SF
118 Sancho Villalonga Agustin VM
119 Sanmartín Bustos Maite SF
120 Sanz Aguirre Evelyn SF
121 Sarrio Colas Lidia VF
122 Sorolla Juan Andreu MM
123 Stefanovici Ana Codruta VF
124 Subirats Salvador Francisco Ramon VM
125 Tena Armengod Carlos VM
126 Tena Canals Júlia INFF
127 Tomàs Minguet Sandra VF
128 Tomas Pascual Xavi MM
129 Torné Vidal Myriam SF
130 Torrent Beltran Javier VM
131 Torta Vilavert David SM
132 Vidal Estelle Montserrat MF
133 Viura Soler Montse MF
134 Abella Fibla Mari Carmen VF
135 Agustin Fibla Berta CADF
136 Agustin Nolla Juan José VM
137 Alcàntara Nuria SF
138 Alonso Matamoros Ricard INFM
139 Amorós Sancho Emma VF
140 Arnedo Romero Felipe SM
141 Ayza Santana Ramon SM
142 Balada Ros Eneida VF
143 Batiste Beltran Geni SF
144 Batiste Beltran Andres VM
145 Belmonte Batiste Ruth INFF
146 Beltran Marmaña Laura MF
147 Beltran Reverter Núria SF
148 Beltran Sancho Adela VF
149 Borràs Margalef Cristina SF
150 Cano Flores Inma SF
151 Carbó Sebastià Cristina VF
152 Casals Tomàs Lorena SF
153 Casanova Pla Noah CADM
154 Castela Esteban Veronica VF
155 Cervera Beltran Provi MF
156 Chaler Albiol Eva VF
157 Chillida Subirats Aleix INFM
158 Cid Bel Genís INFM
159 Comi Ivan INFM
160 Cruselles Barrera Anna SF
161 Cruselles Barrera Tere SF
162 Delgado Boix Agnès SF
163 Didouh Miguel Angels S23F
164 Dimitryu Manu INFM
165 Duatis Tarrega Maria SF
166 Escudé Miralles Imma SF
167 Esteve Royo Joan SM
168 Febrer Ferreres Ivan SM
169 Fibla Ferrer Mireia VF
170 Fibla Sanz Immaculada VF
171 Fibla Solà Lorena SF
172 Fibla Viszcarro Andreu MM
173 Folgueras Bayarri Laura SF
174 Forcada Calvet Maria Jose VF
175 Forcadell Geira Josep SM
176 Galvan Izquierdo Cristian CADM
177 Garcia Bort Alba CADF
178 García Cardona Pau SF
179 Garcia Escolies Carles SM
180 Garcia Gonzalez Catalina SF
181 Garcia Vidal Miquel INFM
182 Garriga Adell Aina INFF
183 Garriga Alarcón Diego VM
184 Geira Tel Jesús VM
185 Gil Marsal Carme JF
186 Gisbert Valles Cinta SF
187 Gomez Obon Elia SF
188 Gonzalez Moreno Fran INFM
189 Grau Esteller Yolanda VF
190 Grau Navarro Maria Jesús VF
191 Guazhima Vicente Carina SF
192 Guazhima Vicente Tatiana SF
193 José Fibla Vicky VF
194 José Monfort Jordi INFM
195 José Nos Jordi VM
196 Lacarcel Cortés Aitor INFF
197 Lopez Juan Juan Carlos SM
198 Lopez Lopez Susan Natalia SF
199 Lopez Vilaroel David SM
200 Lucas Jardí Maria Eugenia VF
201 Lucas Jardí David SM
202 Martínez Martínez Sonia SF
203 Martínez Sancho Isabel VF
204 Martorell Matamoros Pau INFM
205 Martorell Rubio Jordi VM
206 Marzà Pla Xavi INFM
207 Marzà Pla David JM
208 Matamoros Sancho Maria Teresa MF
209 Moron Bort Robert SM
210 Moya Forcadell Clara SF
211 Moya Forcadell Clara SF
212 Navarro Expósito David INFM
213 Nos Fibla Josep SM
214 Noya Villalonga Eduard SM
215 Oliva Palau Noé INFM
216 Palau Sebastià Silvia VF
217 Panisello Casanova Gregori VM
218 Panisello Martínez Pol INFM
219 Pla Beltran Cristina VF
220 Pla Beltran Mari Carmen VF
221 Pla Matamoros Maite VF
222 Prieto Marmol Conchi MF
223 Prieto Muriel Maria Del Carmen SF
224 Queralt Bort Maria SF
225 Quinzà Segarra Pol S23M
226 Reverter Reverter Èric INFM
227 Reverter Sancho Maria Isabel VF
228 Rivas Miguel Maria Jose SF
229 Rivas Montero Juan José VM
230 Roca Balada Iker Francesc INFM
231 Ruiz Serrano Justino MM
232 Salvadó Sancho Jan INFM
233 Sancho Magallón Jordi SM
234 Sancho Pla Mar CADF
235 Sancho Redon Monica VF
236 Sancho Redon Oscar VM
237 Sancho Reverter Cloe INFF
238 Sansano Ortiz Nuri SF
239 Sanz Castell Raul SM
240 Soler Fibla Immaculada S23F
241 Soler Fibla Sandra CADF
242 Soler Fibla Aleix INFM
243 Soler Gomez Tomàs VM
244 Subirats Abella Anna SF
245 Tena Armengol Lluis VM
246 Toda Masdeu Abel SM
247 Valls Sobreroca Rosa Mari VF
248 Vila Bolz Laura CADF
249 Vilar Joseantonio Lidia VF

Tots els llistats d'inscrits