Llistat d'inscrits IX Cursa/Marxa "Les II Torres" Campredó - Marxa / cani-marxa

# Cognoms Nom Categoria
1 Alarcón Vilamajó Laia SF
2 Alcon Rey Agusti VM
3 Arques Juan SM
4 Aubeso Gas Josep Ramon SM
5 Balanzà Bel Paquita MF
6 Balanzà Reverté Marta SF
7 Ber March Elisabet SF
8 Bertomeu Baiges Rosa Maria SF
9 Caballero Cristina SF
10 Cabanes Balanzà Sofia SF
11 Caceres Karim SM
12 Calvet Sebastià Pili SF
13 Carles Peris Josep SM
14 Castells Reverté Maria SF
15 Castillo Carla SF
16 Castillo Balagué Helena SF
17 Castillo Esmel Marc SM
18 Costes Anna SF
19 Cuesta Garcia Dani SM
20 Cugat Jaume SM
21 Eiximeno Ferré Jaume SM
22 Escriba Rebull Montse VF
23 Estorach Sol Oscar SM
24 Estorach Sol Alba SF
25 Fatsini Bonilla Rosanna VF
26 Favà Dols Mar SF
27 Fernandez Rebollo Daniel SM
28 Forcada Royo Judith SF
29 Fumadó Arasa Dirk SM
30 Gamez Torrent Encarna SF
31 Gavalda Sandra SF
32 Genaro Muñoz Marta SF
33 Gil Mateu Roger SM
34 Gomez Jarque Donato SM
35 Guazhima Vicente Tatiana SF
36 Gutierrez Machi Josep SM
37 Hernandez Marta VF
38 Labòria Castejón Dídac SM
39 Lleixà Ferrando Manel SM
40 Lucas Jardi David SM
41 Machi Laura SF
42 Machi Lujan Maria SF
43 Machi Vilaubi Carlos MM
44 Madueño Vilaubí Gemma SF
45 Mallafrè Balsells Cèlia SF
46 Mañe Costa Noemí SF
47 Marin Marin Dani SM
48 Martínez García Noelia SF
49 Martinez Molina Daniel SM
50 Mauri Also David SM
51 Mestre Judit SF
52 Morales Andrea SF
53 Moreno Sabater Laura SF
54 Ortí Moragrega Josep SM
55 Pablo Querol Lluis SM
56 Panisello Carlos VM
57 Pitart Abella Albert SM
58 Pla Cid Gemma SF
59 Prades Mulet Albert SM
60 Prats Dueso Raül SM
61 Puyo Romero Cristina SF
62 Rebull Cristina SF
63 Ripoll Duran Roger SM
64 Rodezno Elvir Daniel SM
65 Rodríguez Marro Lindsey SF
66 Sanchez Samarra Ivan SM
67 Sancho Ferre Mª Jose MF
68 Sebastià Serra Pili MF
69 Segura Duran Pilar SF
70 Solà Ferreres Francesc SM
71 Tomas Jessica SF
72 Torres Marin Lucia SF
73 Tortosa Estorach Clara SF
74 Trummer Alegre Pau SM
75 Valldeperez Aragones Valenti VM
76 Zapater Cardona Ceferino VM
77 Zapatero Galan Antonio SM
78 Alvarez Castells Francesc SM
79 Alvarez Castells Marc SM
80 Alvarez Catells Laura SM
81 Barea Esmel Andreu MM
82 Casais Valdés Carme CADF
83 Castillo Sol Silvia SF
84 Curto Cardona Montserrat VF
85 Doménech Hierro Enrique MM
86 Doménech Marqués Vanesa SF
87 El Aoukli Mohamed CADM
88 Estrada Subirats Cristina SF
89 Forcadell Utgés Albert SM
90 Gallardo Mauri Lluis SM
91 Gil Tajada Gemma CADF
92 Guitierrez Machi Pau SM
93 Guzmán Doménech Soraia CADM
94 Guzmán Doménech Mateu CADM
95 Guzmán Tena Antonio SM
96 Jabbar Ayoub CADM
97 Khouyaoui Brahim CADM
98 Lleixà Bonfill Loli VF
99 López Simon Toni CADM
100 March Pallarés Cinta VF
101 Marqués Algueró Carme MF
102 Martos Doménech Susana SF
103 Martos Marqués Laura SF
104 Melich Pujol Benjamin SM
105 Merzouki Vásquez Rosa CADF
106 Mulet Baubí Angel SM
107 Palacios Gámez Laia CADF
108 Pallarés Curto Irene VF
109 Salvador Piñol Montse SF
110 Salvador Piñol Bernat SM
111 Sebastià Mestre Fernanda MF
112 Taiel Ayoub CADM
113 Valls Borrell Cecilia VF

Tots els llistats d'inscrits