Llistat d'inscrits IX Cursa del Pastisset - Cursa Júnior i Cursa Curta

# Cognoms Nom Categoria
1 Abella Calduch Marga SF
2 Abril Español Joan MM
3 Aceña Alonso Robert MM
4 Alabart Josa Joan MM
5 Alonso Anguera Eduard SM
6 Altes Nolla Arnau SM
7 Anguera Ruiz Artur SM
8 Arbones Arque Irela SF
9 Arcos Zafra Mercedes SF
10 Arrufat Sanchez Rafa SM
11 Baiges Arrufat Sara S23F
12 Bartrina Gea Carlos SM
13 Bel Princep Mª Rosa MF
14 Beltran Martinez-Aguado Ramon JM
15 Bonfill Curto Cinta Rosa SF
16 Borràs Colomé Lluís MM
17 Borràs Pujadas Laia SF
18 Callau Anguera Miquel SM
19 Casares Santiago Marta VF
20 Castella Carceller Jordi S23M
21 Castells Lopez Ramon SM
22 Castillo Fernandez Daniel JM
23 Chavarino Laraño Jesus VM
24 Chies Sirisi Oriol SM
25 Claramunt Aguayo Carlos SM
26 Coll Ibars Sergio JM
27 Cuesta Garcia Dani SM
28 Curià Pascual Jordi VM
29 Degracia Portella Xavier VM
30 Domenech Querol Aitor SM
31 Espinach Carbó Paula SF
32 Estarlich Forcadell Joan Andreu SM
33 Estrada Antoli Salvador SM
34 Fernandez Garcia Daniel SM
35 Fernando Royal Josep SM
36 Ferré Vadillo Enric SM
37 Ferrer Sabaté Roger VM
38 Filella Sanchez Ferran SM
39 Folqué Alcoverro Carme S23F
40 Font Fito MM
41 Fontane Mirabete Ferran MM
42 Fontanet Estrada Robert VM
43 Forner Sospedra Carlos VM
44 Fumadó Casanova Juan Jose MM
45 Garcia Aguilar Daniel SM
46 Garcia I Moline Francesc Josep SM
47 Garcia Juaní Camilo SM
48 Garcia Liñan Toni MM
49 Garcia Maigi Ivan SM
50 Gavaldà Hidalgo Joaquim VM
51 Guardia Garcia Jordi VM
52 Guinovart Colom Salomó JM
53 Guzman Matias SM
54 Lerín Calaf Estel SF
55 Llambrich Gari Sonia SF
56 Lobo De Planell Àlex VM
57 Lopez Gallinad Javier SM
58 Lucas Jardi David SM
59 Machí Bel Dani SM
60 Marmol Diaz Jose Domingo SM
61 Marti Xavi VM
62 Martí Castells Xavier VM
63 Martin Arasa Josep SM
64 Martinez Marta SF
65 Martorell Centelles Maria SF
66 Mateu Ribes Josep VM
67 Mayora Roldan Nestor SM
68 Melich Borràs Ramir SM
69 Mellor Trish MF
70 Molina Asens Griselda SF
71 Monforte Gargallo Paco VM
72 Montagut Carbó Carlos SM
73 Montaña Caballé Ignasi SM
74 Moya Juan Andreu SM
75 Niella Manel SM
76 Ocaña Cabanes Mónica SF
77 Oliver Blanch Oscar SM
78 Pantoja Villar Alfonso VM
79 Papaceit Agne Guillem SM
80 Parera Olive Elisabeth VF
81 Parés Corbella Marta SF
82 Pegueroles Clemente Núria SF
83 Pelegrin Sanchez Joan Carles MM
84 Perelló Sentís Josep Mª VM
85 Perez Codorniu Iris SF
86 Pinyol Civit Sergi VM
87 Puig Carles Josep SM
88 Puigcerver Ferré Pau SM
89 Querol Jordan SM
90 Quilez Sampietro Ramón MM
91 Quintana Espinós Núria VF
92 Rabaso Sarroca Josep VM
93 Ráfales Barberan Sergio SM
94 Reverte Moya Manel VM
95 Ribera Lombarte Cristina SF
96 Robles Pujals Covi VF
97 Rosello Beltri Enrique VM
98 Sabaté Sabaté Carles MM
99 Salvat Fargas Isaac S23M
100 Sánchez Hurtado Carmen MF
101 Segura Serres Marc JM
102 Solé Poyo Josep SM
103 Subirats Aguilo Xavi SM
104 Tena Roc Beatriz SF
105 Tomas Porres Carlos SM
106 Tomas Serral Victor VM
107 Torà Roger JM
108 Tora Andreu Marcos SM
109 Torta Garcia Josep VM
110 Valero Exposito Reyes VF
111 Vicente Simeon VM
112 Villacampa Ricart Jorge SM
113 Zaragoza Valldeperez Ramon SM
114 Martínez Rodríguez Raquel VF
115 Vallès Savall Sergi VM

Tots els llistats d'inscrits