Llistat d'inscrits V Cursa dels Biberons - Cursa absoluta

# Cognoms Nom Categoria
1 Abaghad Lhoussain SM
2 Abella Calduch Marga SF
3 Abril Pérez Enrique SM
4 Agut Fuentes Silvia VF
5 Albacar Climent Conrad VM
6 Albesa Aguiló Robert SM
7 Alonso Anguera Eduard SM
8 Antolin Andreu Angel SM
9 Arrastraria Lluch Xavi SM
10 Astudillo Torres Paul SM
11 Badia Enric VM
12 Balada Sanchez Joan Ramon SM
13 Balagué Castells Ana Belén VF
14 Bellés Caballer Sergio SM
15 Besora Susaño Mikel SM
16 Bordes Homs Damia SM
17 Borras Piñol Angels SF
18 Borràs Pujadas Laia SF
19 Borruey Bordonaba Raul VM
20 Brull Farnos Josep Maria MM
21 Brut Torres Eric MM
22 Cairol Lluis SM
23 Carbonell Duaygües Albert VM
24 Carcole Sans Xavi VM
25 Casares Santiago Marta VF
26 Castella Carceller Jordi S23M
27 Clua Roca Laura SF
28 Colomé Diaz Carlos VM
29 Conde Reverte Isidro VM
30 Conesa Garcia Daniel SM
31 Corchie Catalina SF
32 Cuesta Santamaria Jonatan SM
33 Cugat Delgado Aitor SM
34 Curto Cabré Joan MM
35 De Vargas Lopez Bernat VM
36 Degracia Portella Xavier VM
37 Dominguez Serrano Francisco Javier VM
38 Escoda Serres Jordi SM
39 Espinach Carbó Paula SF
40 Espuny Gutierrez Elisabet VF
41 Estorach Arsasa Miriam VF
42 Farré Masip Miquel SM
43 Fernandez Garcia Jose SM
44 Fernandez Lozano Jonathan SM
45 Ferrer Sabaté Roger VM
46 Ferreres Sebastia Maria Elena MF
47 Filella Sanchez Ferran SM
48 Florenza Villagrasa Joaquin SM
49 Franco Smeets Claudio SM
50 Galeano Sabate Jose SM
51 Garcia Abelló Raül VM
52 Garcia Ales Toni SM
53 Garcia Lopez Jose Maria SM
54 Garcia Puchol Juanjo SM
55 Garcia Sastre Ovidi SM
56 Gargallo Gargallo Jose VM
57 Gómez Múria Carlos VM
58 Güell Villar Oriol SM
59 Janini Agusti VM
60 Juan-Camps Castell Agus SM
61 Lindez Ripoll Albert MM
62 Lleti Navarro Fernando VM
63 Llinares I Llorca Pere VM
64 Lluch Arbona Francesc SM
65 Lluch Arbona David VM
66 Marin Marin Dani SM
67 Martí Cardona Míriam SF
68 Martin Martinez David SM
69 Mataro Pascual Toni SM
70 Merlos Toni VM
71 Mestre Miro Victor VM
72 Millán Burriel Moisés MM
73 Monforte Gargallo Paco VM
74 Montane Vidal Pau SM
75 Moya Juan Andreu SM
76 Munté Mateu M. Eugenia SF
77 Navarro Barbera Jordi SM
78 Navarro Cid Santiago SM
79 Niella Manel SM
80 Niella Pitarch Domenec SM
81 Olivan De La Iglesia Mònica SF
82 Oliver Jordi VM
83 Oliver Eva SF
84 Oliver Ventura Georgina SF
85 Ollé Florida Manel MM
86 Pallarés Núria SF
87 Pegueroles Clemente Núria SF
88 Pellicer Plazas Christian SM
89 Pellisa Moreso Sandra VF
90 Piñol Granadino Heura SF
91 Pinyol Cid Ramon VM
92 Pinyol Civit Sergi VM
93 Playà Salvadó Ricard VM
94 Pons Gracia Juan Manel VM
95 Povill Lluis Albert SM
96 Povill Lluis Marc SM
97 Prades Alquezar Mªpilar VF
98 Pujol Castellnou Francesc Xavier VM
99 Ráfales Barberan Sergio SM
100 Ramiz Serveto Jose Antonio SM
101 Ramos Lopez Jordi SM
102 Rangel Morata Jordi SM
103 Reverte Escobedo Joan VM
104 Reverté Moya Albert SM
105 Reverte Moya Manel VM
106 Rey Navarro Francisco Javier MM
107 Ribas Bel Albert SM
108 Ríos Calvo Óscar VM
109 Roca Molné Joan SM
110 Roman Sancho Miqui SM
111 Royo Reverter Didac SM
112 Saborido Escurriola Edu SM
113 San Martín Guiral Guillem Arnau S23M
114 Sànchez Ribera Sergi SM
115 Sanchez Rodriguez Francisco MM
116 Sancho Cepero David VM
117 Sancho Grañena José Joaquín SM
118 Sans Grau David SM
119 Sanvisens Cabre Laura SF
120 Sanz Piñol Juan Luis VM
121 Sarroca Mestres Xavier VM
122 Satorres Pardell Eliseo SM
123 Serramia Fernandez Salvador MM
124 Simo Vila Juan Andres VM
125 Solé Poyo Josep SM
126 Sospedra Orero Susana VF
127 Tena Codina David SM
128 Tomas Porres Carlos SM
129 Tomas Serral Victor VM
130 Torres Ortega David VM
131 Tur Serret Joan VM
132 Vicente Simeon VM
133 Vicente Mauri Victor Hugo VM
134 Villacampa Ricart Jorge SM
135 Bigorra Tormo Oriol SM
136 Blasco Arasanz Victor VM
137 Fernandez Rodriguez Ubaldo VM
138 Garcia De Marina Guillem SM
139 Lleo Bisa Alberto VM
140 Onidi Eric VM
141 Planas Roca Marta SF

Tots els llistats d'inscrits