Llistat d'inscrits VIII Cursa Camí de Sirga - Cursa absoluta

# Cognoms Nom Categoria
1 Aceña Alonso Robert MM
2 Adan Miarnau Jordi SM
3 Alabart Alcober Josep M VM
4 Alemany Sebastia Ruben VM
5 Amorós Pallés Joan SM
6 Arasa Jareño Jordi SM
7 Badia Enric VM
8 Balada Sanchez Joan Ramon SM
9 Balada Sanchez Jordi SM
10 Baranda Ferrer Isaac SM
11 Barroeta Massot Lluis VM
12 Benaiges Torija Eugeni S23M
13 Besora Susaño Mikel SM
14 Brull Farnos Josep Maria MM
15 Brut Torres Eric MM
16 Burgues Llao Sandra SF
17 Cabré Fort Salvador SM
18 Cabrè Hernandez Carles VM
19 Campanero Sala Sam VM
20 Carbonell Duaygües Albert VM
21 Carcole Sans Xavi VM
22 Casares Santiago Marta VF
23 Castelblanque Soler Aida S23F
24 Castells Segarra Antoni SM
25 Centelles Ràfales Marina VF
26 Clos Gatnau Jaume SM
27 Colomé Estrada Gemma SF
28 Conde Reverte Isidro VM
29 Corchie Catalina SF
30 Cuesta Santamaria Jonatan SM
31 Cugat Chavero Joaquim SM
32 Cugat Delgado Aitor SM
33 Curto Aragones Marc S23M
34 Curto Cabré Joan MM
35 Curto Salvado Albert VM
36 De Valera Rose Françoise VF
37 De Vargas Lopez Bernat VM
38 Descarrega Xavier SM
39 Egea Losada Eduardo SM
40 Escoda Serres Jordi SM
41 Espinach Carbó Paula SF
42 Estela Carreras Alex VM
43 Estorach Arsasa Miriam SF
44 Ferre Huguet Josep SM
45 Ferrer Sabaté Roger VM
46 Folguerola Llorca Angela SF
47 Fontanet Estrada Robert SM
48 Franch Piñol Narcís MM
49 Galeano Sabate Jose SM
50 Garcia Cuesta Marc SM
51 Garcia Monzo Albert SM
52 Giné Castellví Lluís SM
53 Gisbert Tomàs Carla S23F
54 Gómez Múria Carlos VM
55 González Pentinat Josep Maria SM
56 Grifoll Vidal David SM
57 Hermano Soria SF
58 Herrera Coscollano Vicent SM
59 Huguet Borrell Sergi VM
60 Lindez Ripoll Albert MM
61 Llanis Pelegrin Rafa SM
62 Llaurado Avila Xavi SM
63 Lleti Navarro Fernando VM
64 Llinares I Llorca Pere VM
65 Llobat I Gracia Eva Cristina SF
66 Lluch Arbona David SM
67 Lluch Arbona Francesc SM
68 Maco Roger SM
69 Marco Ferre Carlos SM
70 Margalef Serrano Josep VM
71 Marin Marin Daniel SM
72 Martí Cardona Míriam SF
73 Mas Cáceres Lluisma SM
74 Mas Castellvi Robert VM
75 Matamoros Navarro Josep MM
76 Mauri Benaiges Josep SM
77 Melero Hernández Diego SM
78 Mellor Trish MF
79 Mesado Espin Jose Luis SM
80 Mestre Miro Victor VM
81 Millán Burriel Moisés MM
82 Monllao Ferre Pau SM
83 Muñoz Rico Fernando SM
84 Niella Manel SM
85 Oliva Simó Juan José VM
86 Oliver Ventura Georgina SF
87 Oliver Ventura Eva SF
88 Oraa Bonet Oscar VM
89 Ortiz Tarroija Nico SM
90 Pascal Rovira Eduard SM
91 Pellicer Plazas Christian SM
92 Perelló Sentís Josep Mª VM
93 Perez Planas David SM
94 Perramon Maria MF
95 Pijuan Pardell Jordi SM
96 Pinyol Narvaez Andreu VM
97 Prades Vives Oriol SM
98 Puig Mascarell Gabriel VM
99 Puigcerver Ferré Pau SM
100 Queral Gallen Joan Josep VM
101 Ramos Lopez Jordi SM
102 Ríos Calvo Óscar SM
103 Rodriguez Luna Aleix JM
104 Rodriguez Sabate Joan Josep SM
105 Sabate Fontanet Tomàs VM
106 Sabaté Sabaté Carles VM
107 Sabate Vidal Nil S23M
108 San Martín Guiral Guillem Arnau S23M
109 Sànchez Ribera Sergi SM
110 Sancho Victor MM
111 Sancho Chillida David SM
112 Sans Grau David SM
113 Serramia Fernandez Salvador MM
114 Simo Vila Juan Andres VM
115 Tabera Del Pino Carlos SM
116 Torres Guzman Emilio SM
117 Torres Pujol Ramon VM
118 Tortajada Martinez Juan Ramon VM
119 Vernet Villagrasa Quim SM
120 Vicente Mauri Victor Hugo VM
121 Vidal Bort Ferran VM
122 Vilar Alcazar David SM

Tots els llistats d'inscrits