Classificacions: XVI Cursa de la UEC Tortosa

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 02:26:40
2 Maria Elena Ferreres Sebastia MF 02:30:49
3 Heura Piñol Granadino S23F 02:34:27
4 Ana Belén Balagué Castells VF 02:39:01
5 Beatriz Saez Tena SF 02:39:17
6 Susana Milian Biel VF 02:44:27
7 Gemma Puertas Allepuz SF 02:45:06
8 Diana Garcia Sogorb SF 02:45:37
9 Georgina Oliver Ventura SF 02:52:28
10 Miriam Estorach Arsasa SF 02:53:57
11 Sandra Vidiella Piñol S23F 02:56:12
12 Isabel Arasa Fava MF 03:00:27
13 Silvia Domini Vidal VF 03:01:50
14 Montse Pons Loscos SF 03:01:52
15 Monika Aleknaite SF 03:05:52
16 Nuria Castellnou Brull SF 03:10:03
17 Eva Oliver Ventura SF 03:13:59
18 Paula Margalef Gil VF 03:23:18
19 Leonor Antó Castell MF 03:29:28
20 Belen Martorell Cid VF 03:34:05
21 Elena Chamarro Martí VF 03:49:58

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mustapha Bassiyd SM 01:49:07
2 Lluisma Mas Cáceres SM 01:52:18
3 Lhoussain Abaghad SM 01:52:25
4 Pau Vila Fabra SM 01:52:46
5 Victor Mestre Miro VM 01:57:01
6 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:00:04
7 Juan Antonio Alfara Fibla VM 02:05:06
8 Juan Garcia Lopez SM 02:06:51
9 Christian Pellicer Plazas SM 02:10:17
10 Emilio Sospedra Castell S23M 02:11:50
11 Carlos Marco Ferre SM 02:13:08
12 Salvador Pitarch Griell SM 02:13:58
13 Francisco Jose Martinez Beltran VM 02:14:24
14 Lluc Brusca Manchon SM 02:15:34
15 Nil Sabate Vidal S23M 02:19:14
16 Didac Royo Reverter SM 02:21:44
17 Oriol Güell Villar SM 02:22:11
18 Ivan Pastor Recio SM 02:22:21
19 Marc Curto Aragones S23M 02:23:27
20 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:24:04
21 Francesc Lluch Arbona SM 02:24:20
22 Xavi Gilabert Valldeperez VM 02:24:22
23 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:24:24
24 Juan Andres Simo Vila SM 02:24:35
25 Jose Joaquin Sancho Grañena SM 02:25:17
26 Josep Matamoros Navarro VM 02:25:23
27 David Curto Gilabert VM 02:25:32
28 Joan Ventura Castells VM 02:25:49
29 Albert Sans Ferrer SM 02:26:24
30 Octavio Redon Quixal MM 02:27:52
31 David Lluch Arbona SM 02:29:14
32 Florenci Sales Vilalta VM 02:29:24
33 Jose Gargallo Royo SM 02:29:36
34 Victor Adell Urraca VM 02:29:41
35 Alfonso Sancho Ralda SM 02:31:20
36 Alan Sabaté Vidal SM 02:31:26
37 Dídac Abella Callarisa S23M 02:31:42
38 Narcís Franch Piñol MM 02:32:00
39 Santiago Navarro Cid SM 02:33:36
40 Alberto Grau Vidal SM 02:33:51
41 Paul Astudillo Torres SM 02:34:11
42 Joaquim Talarn Caubet SM 02:36:17
43 Guillermo Camarero López SM 02:36:18
44 Josep Pallarés Martí MM 02:37:09
45 Rafa Jimenez Navarro VM 02:38:23
46 Conrad Albacar Climent VM 02:38:32
47 Dani Climent Perez SM 02:39:20
48 Miguel Domenech Forcadell MM 02:39:24
49 Jordi Castella Carceller S23M 02:40:23
50 Pau Margalef Benaiges SM 02:40:31
51 Xavier Franch Marro VM 02:40:33
52 Pere Dalmau Llorca SM 02:40:53
53 Eric Lin Segarra SM 02:40:57
54 Kazu Tsuchiya SM 02:41:15
55 Jose Galeano Sabate SM 02:41:19
56 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 02:42:30
57 Jordi Miró Nolla S23M 02:42:34
58 Paco Estorach Fatsini VM 02:45:41
59 Agustí Belda Sánchez MM 02:45:43
60 Juanan Arnau Tena VM 02:45:46
61 Lluís Aznar Arasa SM 02:45:50
62 Jordi Reverte Ferre VM 02:47:11
63 Paco Monforte Gargallo VM 02:47:47
64 Marc Lleixà Sancho S23M 02:48:00
65 Dani Queralt Roig SM 02:48:22
66 Toni Lopez VM 02:48:38
67 Manel Martinez Ferrer VM 02:50:15
68 Josep Maria Brull Farnos MM 02:51:58
69 Isidro Conde Reverte VM 02:52:18
70 Carlos Ferre Lopez SM 02:52:20
71 Fernando Lleti Navarro VM 02:53:51
72 Albert Tiron Martínez S23M 02:55:20
73 Andreu Benaiges Crevillent SM 02:59:08
74 Jordi Lleixà Moliné SM 02:59:58
75 Dani Cuesta Garcia SM 03:00:58
76 Hermini Fibla Reverter VM 03:03:08
77 Raul Pallares Lleixa VM 03:05:02
78 Manel Anguera Galiana VM 03:05:31
79 Santi Castellnou Brull SM 03:09:59
80 Isidre Fontanet Caballe MM 03:14:57
81 Joaquin Turon Salvado VM 03:16:48
82 Jordi Marro Codorniu SM 03:21:19
83 Xavier Franch Pico SM 03:22:04
84 Carlos Claramunt Aguayo SM 03:22:06
85 Joan Fibla Bort VM 03:53:13

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:32:43
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:37:15

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ayoub Chguennou CADM 00:53:51
2 Jordi Vidal Garcia CADM 00:57:20
3 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:04:16
4 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:09:49
5 Roger Torà CADM 01:22:43
6 Roy Mestres Bel CADM 01:27:43

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Bàrbara López Antó JF 03:29:27

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Barrena Samper JM 02:12:27
2 Cristian Gisbert Verdu JM 02:22:01

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino S23F 02:34:27
2 Sandra Vidiella Piñol S23F 02:56:12

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Emilio Sospedra Castell S23M 02:11:50
2 Nil Sabate Vidal S23M 02:19:14
3 Marc Curto Aragones S23M 02:23:27
4 Dídac Abella Callarisa S23M 02:31:42
5 Jordi Castella Carceller S23M 02:40:23
6 Jordi Miró Nolla S23M 02:42:34
7 Marc Lleixà Sancho S23M 02:48:00
8 Albert Tiron Martínez S23M 02:55:20

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 02:26:40
2 Beatriz Saez Tena SF 02:39:17
3 Gemma Puertas Allepuz SF 02:45:06
4 Diana Garcia Sogorb SF 02:45:37
5 Georgina Oliver Ventura SF 02:52:28
6 Miriam Estorach Arsasa SF 02:53:57
7 Montse Pons Loscos SF 03:01:52
8 Monika Aleknaite SF 03:05:52
9 Nuria Castellnou Brull SF 03:10:03
10 Eva Oliver Ventura SF 03:13:59

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mustapha Bassiyd SM 01:49:07
2 Lluisma Mas Cáceres SM 01:52:18
3 Lhoussain Abaghad SM 01:52:25
4 Pau Vila Fabra SM 01:52:46
5 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:00:04
6 Juan Garcia Lopez SM 02:06:51
7 Christian Pellicer Plazas SM 02:10:17
8 Carlos Marco Ferre SM 02:13:08
9 Salvador Pitarch Griell SM 02:13:58
10 Lluc Brusca Manchon SM 02:15:34
11 Didac Royo Reverter SM 02:21:44
12 Oriol Güell Villar SM 02:22:11
13 Ivan Pastor Recio SM 02:22:21
14 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:24:04
15 Francesc Lluch Arbona SM 02:24:20
16 Juan Andres Simo Vila SM 02:24:35
17 Jose Joaquin Sancho Grañena SM 02:25:17
18 Albert Sans Ferrer SM 02:26:24
19 David Lluch Arbona SM 02:29:14
20 Jose Gargallo Royo SM 02:29:36
21 Alfonso Sancho Ralda SM 02:31:20
22 Alan Sabaté Vidal SM 02:31:26
23 Santiago Navarro Cid SM 02:33:36
24 Alberto Grau Vidal SM 02:33:51
25 Paul Astudillo Torres SM 02:34:11
26 Joaquim Talarn Caubet SM 02:36:17
27 Guillermo Camarero López SM 02:36:18
28 Dani Climent Perez SM 02:39:20
29 Pau Margalef Benaiges SM 02:40:31
30 Pere Dalmau Llorca SM 02:40:53
31 Eric Lin Segarra SM 02:40:57
32 Kazu Tsuchiya SM 02:41:15
33 Jose Galeano Sabate SM 02:41:19
34 Lluís Aznar Arasa SM 02:45:50
35 Dani Queralt Roig SM 02:48:22
36 Carlos Ferre Lopez SM 02:52:20
37 Andreu Benaiges Crevillent SM 02:59:08
38 Jordi Lleixà Moliné SM 02:59:58
39 Dani Cuesta Garcia SM 03:00:58
40 Santi Castellnou Brull SM 03:09:59
41 Jordi Marro Codorniu SM 03:21:19
42 Xavier Franch Pico SM 03:22:04
43 Carlos Claramunt Aguayo SM 03:22:06

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Belén Balagué Castells VF 02:39:01
2 Susana Milian Biel VF 02:44:27
3 Silvia Domini Vidal VF 03:01:50
4 Paula Margalef Gil VF 03:23:18
5 Belen Martorell Cid VF 03:34:05
6 Elena Chamarro Martí VF 03:49:58

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 01:57:01
2 Juan Antonio Alfara Fibla VM 02:05:06
3 Francisco Jose Martinez Beltran VM 02:14:24
4 Xavi Gilabert Valldeperez VM 02:24:22
5 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:24:24
6 Josep Matamoros Navarro VM 02:25:23
7 David Curto Gilabert VM 02:25:32
8 Joan Ventura Castells VM 02:25:49
9 Florenci Sales Vilalta VM 02:29:24
10 Victor Adell Urraca VM 02:29:41
11 Rafa Jimenez Navarro VM 02:38:23
12 Conrad Albacar Climent VM 02:38:32
13 Xavier Franch Marro VM 02:40:33
14 Paco Estorach Fatsini VM 02:45:41
15 Juanan Arnau Tena VM 02:45:46
16 Jordi Reverte Ferre VM 02:47:11
17 Paco Monforte Gargallo VM 02:47:47
18 Toni Lopez VM 02:48:38
19 Manel Martinez Ferrer VM 02:50:15
20 Isidro Conde Reverte VM 02:52:18
21 Fernando Lleti Navarro VM 02:53:51
22 Hermini Fibla Reverter VM 03:03:08
23 Raul Pallares Lleixa VM 03:05:02
24 Manel Anguera Galiana VM 03:05:31
25 Joaquin Turon Salvado VM 03:16:48
26 Joan Fibla Bort VM 03:53:13

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Elena Ferreres Sebastia MF 02:30:49
2 Isabel Arasa Fava MF 03:00:27
3 Leonor Antó Castell MF 03:29:28

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal MM 02:27:52
2 Narcís Franch Piñol MM 02:32:00
3 Josep Pallarés Martí MM 02:37:09
4 Miguel Domenech Forcadell MM 02:39:24
5 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 02:42:30
6 Agustí Belda Sánchez MM 02:45:43
7 Josep Maria Brull Farnos MM 02:51:58
8 Isidre Fontanet Caballe MM 03:14:57