Classificacions: XI Cursa de Tivissa

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sílvia Puigarnau Coma SF 03:16:51
2 Ester Casajuana Reyes SF 03:31:15
3 Marta Batalla Trilla VF 03:31:35
4 Marta Martinez SF 03:39:00
5 Maria Elena Ferreres Sebastia MF 03:39:05
6 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:42:18
7 Paula Espinach Carbó S23F 03:43:09
8 Ana Belén Balagué Castells VF 03:49:09
9 Diana Garcia Sogorb SF 03:53:07
10 Andrea Ruiz Chana SF 03:58:26
11 Mar Ferran Garcia S23F 04:03:36
12 Georgina Oliver Ventura SF 04:11:45
13 Susana Milian Biel VF 04:21:57
14 Sandra Vidiella Piñol S23F 04:22:39

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:28:28
2 Xavier Espiña Martinez VM 02:35:34
3 Sergi Rodriguez Batista SM 02:36:20
4 Sergi Bassas Martin SM 02:36:39
5 Lhoussain Abaghad SM 02:37:37
6 Bernat Barnés Majoral SM 02:38:25
7 Xavier Vidal Subiña SM 02:44:46
8 Abel Codina Solanellas VM 02:45:28
9 Àngel Carulla Caballé SM 02:46:47
10 Victor Mestre Miro VM 02:48:23
11 Josep Benaiges Margalef SM 02:49:37
12 Xavier Alquezar Verges SM 02:50:44
13 Mustapha Bassiyd SM 02:51:53
14 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:52:24
15 Eduard Solé Vilella S23M 02:53:17
16 David Itarte Bellés SM 02:53:20
17 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:55:33
18 Alexis Gómez Pascual S23M 02:56:42
19 Arturo Sanz Gargallo VM 02:57:40
20 Vicent Herrera Coscollano SM 02:57:42
21 Marc Guinjoan Cesena SM 02:58:09
22 Jordi Navarro Barbera SM 02:59:01
23 Domenec Niella Pitarch SM 02:59:30
24 Dani Marin Marin SM 03:00:29
25 Lluisma Mas Cáceres SM 03:00:31
26 José Urzanqui Usón SM 03:00:58
27 Xavi Blanch Tort SM 03:01:50
28 Santi Perez Gutierrez SM 03:02:06
29 Marc Antoni Fernández Ciurana VM 03:03:14
30 Jordi Correa Orri S23M 03:06:59
31 Fabià Subirana Dalmau SM 03:07:40
32 Lluís Saladie Gil SM 03:07:42
33 Raul Sague Martinez VM 03:08:42
34 Jaume Nogués Llorens SM 03:09:28
35 Adolf Aguiló Bort VM 03:12:11
36 Jordi Marti Ripoll VM 03:13:17
37 Jordi Cambra Baena SM 03:14:55
38 Joan Reverte Escobedo VM 03:16:56
39 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:20:09
40 Lluc Brusca Manchon SM 03:22:38
41 Miquel Farré Masip SM 03:23:14
42 Jan Martin Garcia VM 03:24:02
43 David Lluch Arbona SM 03:28:44
44 Robert Albesa Aguiló SM 03:29:47
45 Jaume Garrosset Gorgas MM 03:29:53
46 Eduard Fornaguera Baldrich VM 03:30:30
47 Pere Llinares I Llorca VM 03:30:35
48 Carlos Tabera Del Pino SM 03:30:37
49 Josep Matamoros Navarro VM 03:30:43
50 Francesc Lluch Arbona SM 03:30:53
51 Oriol Güell Villar SM 03:30:57
52 Octavio Redon Quixal MM 03:30:59
53 Gerard Mangrané Santos S23M 03:31:18
54 Josep Maria Batalla Jubany MM 03:32:33
55 Andreu Pinyol Narvaez VM 03:36:06
56 Joan Ramon Rofes Escoda VM 03:36:09
57 Carles Aragonès Carreté VM 03:36:33
58 Manel Niella SM 03:37:35
59 Oriol Prades Vives SM 03:37:38
60 Josep Oliva Cuscullola MM 03:38:04
61 Emilio Torres Guzman SM 03:38:49
62 Gabriel Ferran Peig VM 03:40:14
63 Alejandro Arbones Heredia VM 03:41:28
64 Eneko Urain Arrizabalaga SM 03:43:36
65 Joan Ramon Balada Sanchez SM 03:43:57
66 Josep Maria Benavent Micola MM 03:44:55
67 Antonio Luis Mesa SM 03:45:20
68 Jordi Martin Cuello SM 03:45:30
69 Narcís Franch Piñol MM 03:45:39
70 Carles Saladie Olive MM 03:46:08
71 Eduard Arumí Riera VM 03:46:16
72 Ivan Salvadó Obrero SM 03:49:00
73 Marc Curto Aragones S23M 03:49:11
74 Salvador Pitarch Griell SM 03:50:11
75 Joan Josep Rodriguez Sabate SM 03:54:29
76 Juan Andres Simo Vila SM 03:55:00
77 Francesc Xavier Pujol Castellnou VM 03:55:20
78 Jordi Escoda Serres SM 03:55:21
79 Oriol Núñez Ollé VM 03:57:17
80 Marc Marruecos Mestre SM 03:57:25
81 Miguel Domenech Forcadell MM 03:58:17
82 Paul Astudillo Torres SM 03:58:24
83 Juanjo Accensi Andreu VM 03:58:46
84 Albert Curto Salvado VM 03:58:47
85 Josep Pallarés Martí MM 04:04:22
86 Albert Lindez Ripoll MM 04:04:59
87 Marc Bartina Planells SM 04:05:35
88 Santi Castellnou Brull SM 04:05:57
89 Joaquin Turon Salvado VM 04:06:25
90 Emilio Pozuelo VM 04:07:29
91 Rafa Jimenez Navarro VM 04:08:14
92 Jaume Navarro Cavalle SM 04:08:44
93 Josep Castellvi Anguera SM 04:10:52
94 Marc Torrado Castelló SM 04:11:57
95 Paco Estorach Fatsini VM 04:12:58
96 Josep Maria Brull Farnos MM 04:21:50
97 Juanan Arnau Tena VM 04:21:59
98 Biel Roca Fusalba MM 04:22:11
99 Eric Brut Torres MM 04:22:41
100 Ivan Povill Vidiella SM 04:22:41
101 Ivan Povill Vidiella SM 04:22:41
102 Carles Cabrè Hernandez VM 04:41:12
103 Jordi Cabré Roca SM 04:42:23
104 Marc Lleixà Sancho S23M 04:44:34
105 Josep Solé Poyo SM 04:49:49
106 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 04:49:50
107 Joan Abril Español MM 05:00:16
108 Alfonso Aragonés Cazorla SM 05:11:28
109 Alfonso Aragonés Cazorla SM 05:11:28
110 Jose Antonio Garcia Miguel VM 05:13:40
111 Antonio José Antonino Picó VM 05:13:43

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cristina Tinajas Arrontes CADF 01:09:38
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:21:46
3 Marina Subirats Guirro CADF 01:27:27

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Narayan Macià Casanovas CADM 00:48:03
2 Daniel Castillo Fernandez CADM 00:48:17
3 Eric Arumi Vilar CADM 00:50:38
4 Jordi Vidal Garcia CADM 00:52:58
5 Jaume Adell Ferre CADM 00:53:59
6 Eric Lleti Bertomeu CADM 00:57:52
7 Jordi Rofes Margalef CADM 00:59:13
8 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 00:59:37
9 Pau Lleixà Quiroga CADM 01:02:56
10 Marc Segura Serres CADM 01:09:37

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carla Gisbert Tomàs JF 02:38:31

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Quim Costa Llansana JM 01:36:41
2 Aleix Colell Sedano JM 01:40:52
3 Sergi Solé Graells JM 01:54:27
4 Francesc Barrena Samper JM 01:59:09
5 Cristòfol Daudén Esmel JM 02:04:17
6 Pol Gispert Latorre JM 02:06:16

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Espinach Carbó S23F 03:43:09
2 Mar Ferran Garcia S23F 04:03:36
3 Sandra Vidiella Piñol S23F 04:22:39

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eduard Solé Vilella S23M 02:53:17
2 Alexis Gómez Pascual S23M 02:56:42
3 Jordi Correa Orri S23M 03:06:59
4 Gerard Mangrané Santos S23M 03:31:18
5 Marc Curto Aragones S23M 03:49:11
6 Marc Lleixà Sancho S23M 04:44:34

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sílvia Puigarnau Coma SF 03:16:51
2 Ester Casajuana Reyes SF 03:31:15
3 Marta Martinez SF 03:39:00
4 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:42:18
5 Diana Garcia Sogorb SF 03:53:07
6 Andrea Ruiz Chana SF 03:58:26
7 Georgina Oliver Ventura SF 04:11:45

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:28:28
2 Sergi Rodriguez Batista SM 02:36:20
3 Sergi Bassas Martin SM 02:36:39
4 Lhoussain Abaghad SM 02:37:37
5 Bernat Barnés Majoral SM 02:38:25
6 Xavier Vidal Subiña SM 02:44:46
7 Àngel Carulla Caballé SM 02:46:47
8 Josep Benaiges Margalef SM 02:49:37
9 Xavier Alquezar Verges SM 02:50:44
10 Mustapha Bassiyd SM 02:51:53
11 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:52:24
12 David Itarte Bellés SM 02:53:20
13 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:55:33
14 Vicent Herrera Coscollano SM 02:57:42
15 Marc Guinjoan Cesena SM 02:58:09
16 Jordi Navarro Barbera SM 02:59:01
17 Domenec Niella Pitarch SM 02:59:30
18 Dani Marin Marin SM 03:00:29
19 Lluisma Mas Cáceres SM 03:00:31
20 José Urzanqui Usón SM 03:00:58
21 Xavi Blanch Tort SM 03:01:50
22 Santi Perez Gutierrez SM 03:02:06
23 Fabià Subirana Dalmau SM 03:07:40
24 Lluís Saladie Gil SM 03:07:42
25 Jaume Nogués Llorens SM 03:09:28
26 Jordi Cambra Baena SM 03:14:55
27 Lluc Brusca Manchon SM 03:22:38
28 Miquel Farré Masip SM 03:23:14
29 David Lluch Arbona SM 03:28:44
30 Robert Albesa Aguiló SM 03:29:47
31 Carlos Tabera Del Pino SM 03:30:37
32 Francesc Lluch Arbona SM 03:30:53
33 Oriol Güell Villar SM 03:30:57
34 Manel Niella SM 03:37:35
35 Oriol Prades Vives SM 03:37:38
36 Emilio Torres Guzman SM 03:38:49
37 Eneko Urain Arrizabalaga SM 03:43:36
38 Joan Ramon Balada Sanchez SM 03:43:57
39 Antonio Luis Mesa SM 03:45:20
40 Jordi Martin Cuello SM 03:45:30
41 Ivan Salvadó Obrero SM 03:49:00
42 Salvador Pitarch Griell SM 03:50:11
43 Joan Josep Rodriguez Sabate SM 03:54:29
44 Juan Andres Simo Vila SM 03:55:00
45 Jordi Escoda Serres SM 03:55:21
46 Marc Marruecos Mestre SM 03:57:25
47 Paul Astudillo Torres SM 03:58:24
48 Marc Bartina Planells SM 04:05:35
49 Santi Castellnou Brull SM 04:05:57
50 Jaume Navarro Cavalle SM 04:08:44
51 Josep Castellvi Anguera SM 04:10:52
52 Marc Torrado Castelló SM 04:11:57
53 Ivan Povill Vidiella SM 04:22:41
54 Ivan Povill Vidiella SM 04:22:41
55 Jordi Cabré Roca SM 04:42:23
56 Josep Solé Poyo SM 04:49:49
57 Alfonso Aragonés Cazorla SM 05:11:28
58 Alfonso Aragonés Cazorla SM 05:11:28

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Batalla Trilla VF 03:31:35
2 Ana Belén Balagué Castells VF 03:49:09
3 Susana Milian Biel VF 04:21:57

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Xavier Espiña Martinez VM 02:35:34
2 Abel Codina Solanellas VM 02:45:28
3 Victor Mestre Miro VM 02:48:23
4 Arturo Sanz Gargallo VM 02:57:40
5 Marc Antoni Fernández Ciurana VM 03:03:14
6 Raul Sague Martinez VM 03:08:42
7 Adolf Aguiló Bort VM 03:12:11
8 Jordi Marti Ripoll VM 03:13:17
9 Joan Reverte Escobedo VM 03:16:56
10 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:20:09
11 Jan Martin Garcia VM 03:24:02
12 Eduard Fornaguera Baldrich VM 03:30:30
13 Pere Llinares I Llorca VM 03:30:35
14 Josep Matamoros Navarro VM 03:30:43
15 Andreu Pinyol Narvaez VM 03:36:06
16 Joan Ramon Rofes Escoda VM 03:36:09
17 Carles Aragonès Carreté VM 03:36:33
18 Gabriel Ferran Peig VM 03:40:14
19 Alejandro Arbones Heredia VM 03:41:28
20 Eduard Arumí Riera VM 03:46:16
21 Francesc Xavier Pujol Castellnou VM 03:55:20
22 Oriol Núñez Ollé VM 03:57:17
23 Juanjo Accensi Andreu VM 03:58:46
24 Albert Curto Salvado VM 03:58:47
25 Joaquin Turon Salvado VM 04:06:25
26 Emilio Pozuelo VM 04:07:29
27 Rafa Jimenez Navarro VM 04:08:14
28 Paco Estorach Fatsini VM 04:12:58
29 Juanan Arnau Tena VM 04:21:59
30 Carles Cabrè Hernandez VM 04:41:12
31 Jose Antonio Garcia Miguel VM 05:13:40
32 Antonio José Antonino Picó VM 05:13:43

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Elena Ferreres Sebastia MF 03:39:05

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jaume Garrosset Gorgas MM 03:29:53
2 Octavio Redon Quixal MM 03:30:59
3 Josep Maria Batalla Jubany MM 03:32:33
4 Josep Oliva Cuscullola MM 03:38:04
5 Josep Maria Benavent Micola MM 03:44:55
6 Narcís Franch Piñol MM 03:45:39
7 Carles Saladie Olive MM 03:46:08
8 Miguel Domenech Forcadell MM 03:58:17
9 Josep Pallarés Martí MM 04:04:22
10 Albert Lindez Ripoll MM 04:04:59
11 Josep Maria Brull Farnos MM 04:21:50
12 Biel Roca Fusalba MM 04:22:11
13 Eric Brut Torres MM 04:22:41
14 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 04:49:50
15 Joan Abril Español MM 05:00:16