Classificacions: XI Canicross "Les II Torres"

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch I Comas SF 00:49:20
2 Tere Isierte Foyes VF 00:53:33
3 Mª Rosa Bel Princep MF 01:00:12
4 Carme Torta Ferre VF 01:00:53
5 Estel Lerín Calaf SF 01:01:10
6 Eva Maria Segura Tena SF 01:04:17
7 Marga Abella Calduch SF 01:05:34
8 Yashmina Conde Díez SF 01:07:14

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Alonso Roces VM 00:43:26
2 Josep Geira Navarro SM 00:43:30
3 Matias Guzman SM 00:46:09
4 Francesc Lluch Arbona SM 00:48:45
5 Josep Martin Arasa SM 00:49:32
6 Felipe Guasch Besalduch VM 00:50:58
7 Dani Machí Bel SM 00:51:07
8 Aitor Tomas SM 00:51:34
9 Josep Puig Carles SM 00:51:38
10 Paco Guzmán Morcillo VM 00:53:37
11 Andreu Castellà Gasparín SM 00:54:35
12 Andreu Moya Juan SM 00:54:38
13 Raul Sanz Castell SM 00:55:45
14 Luis Llorens Marza SM 00:56:24
15 Roman Bonet Albareda SM 01:07:11
16 Josep Margalef Pelegrin SM 01:09:42
17 Joan Antoni Barcelo Hernandez SM 01:16:02

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Lluch Lleixà CADM 00:00:00

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara Bosch I Comas SF 00:49:20
2 Estel Lerín Calaf SF 01:01:10
3 Eva Maria Segura Tena SF 01:04:17
4 Marga Abella Calduch SF 01:05:34
5 Yashmina Conde Díez SF 01:07:14

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Geira Navarro SM 00:43:30
2 Matias Guzman SM 00:46:09
3 Francesc Lluch Arbona SM 00:48:45
4 Josep Martin Arasa SM 00:49:32
5 Dani Machí Bel SM 00:51:07
6 Aitor Tomas SM 00:51:34
7 Josep Puig Carles SM 00:51:38
8 Andreu Castellà Gasparín SM 00:54:35
9 Andreu Moya Juan SM 00:54:38
10 Raul Sanz Castell SM 00:55:45
11 Luis Llorens Marza SM 00:56:24
12 Roman Bonet Albareda SM 01:07:11
13 Josep Margalef Pelegrin SM 01:09:42
14 Joan Antoni Barcelo Hernandez SM 01:16:02

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VF 00:53:33
2 Carme Torta Ferre VF 01:00:53

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Alonso Roces VM 00:43:26
2 Felipe Guasch Besalduch VM 00:50:58
3 Paco Guzmán Morcillo VM 00:53:37

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mª Rosa Bel Princep MF 01:00:12