Classificacions: X Serra de les Fites

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Espinach Carbó SF 02:23:52
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 02:25:51
3 Àngels Centelles Cardona SF 02:25:54
4 Heura Piñol Granadino S23F 02:37:41
5 Georgina Oliver Ventura SF 02:37:45
6 Sandra Vidiella Piñol SF 02:39:49
7 Elisabet Llao Borras SF 02:44:28
8 Charlotte Claverie SF 02:46:14
9 Cristina Valls Sobrerroca VF 03:01:11
10 Zineb Laalili SF 03:01:16
11 Nuria Rivas Samaniego SF 03:01:17
12 Noelia Blanch Rubert SF 03:01:19
13 Blanca Casanovas Soriano SF 03:01:53
14 Laura Lanuza Serrano SF 03:04:36
15 Trish Mellor MF 03:07:18
16 Monika Aleknaite SF 03:11:03
17 Angela Folguerola Llorca SF 03:12:45
18 Pili Carbó Gisbert SF 03:12:53
19 Lupe Gas Blasco VF 03:15:02
20 Antonia Arjona Mas MF 03:19:36
21 Beatriz Cano Matesanz MF 03:19:38
22 Soria Hermano SF 03:23:15
23 Marga Abella Calduch SF 03:26:07

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SM 01:48:10
2 Vicent Herrera Coscollano SM 01:53:34
3 Victor Hugo Vicente Mauri VM 01:54:36
4 Marc Curto Aragones S23M 01:59:24
5 Xavier Descarrega SM 02:00:06
6 Sam Campanero Sala VM 02:00:38
7 Ronald Fargas Mendoza VM 02:01:38
8 Nil Sabate Vidal S23M 02:04:38
9 Jordi Balada Sanchez SM 02:05:48
10 Pere Llinares I Llorca VM 02:07:43
11 David Francome Gutiérrez VM 02:12:10
12 Christian Ardevol Cabrera SM 02:13:31
13 Juan Pellicer Rabasa SM 02:13:45
14 David Lluch Arbona SM 02:14:14
15 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:14:31
16 Millán Hernández Bonaga SM 02:14:50
17 Francesc Lluch Arbona SM 02:17:10
18 Xavi Carcole Sans VM 02:18:01
19 Nacho Zurita Gimeno VM 02:18:42
20 Joan Curto Cabré MM 02:18:56
21 Albert Carbonell Duaygües VM 02:21:12
22 Josep Matamoros Navarro MM 02:22:01
23 Albert Nievas García SM 02:26:36
24 Raul Vidal Garcia SM 02:28:03
25 Fernando Lleti Navarro VM 02:28:56
26 Joe Rosich Grau MM 02:29:36
27 Ivan Salvadó Obrero SM 02:29:43
28 Ovidi Garcia SM 02:29:45
29 Olivier Dupouy SM 02:30:24
30 Xavier Margalef Barbera SM 02:30:52
31 Ferran Vidal Bort VM 02:30:57
32 Julio Morales Martínez VM 02:33:10
33 Lluís Giné Castellví SM 02:34:02
34 Simeon Vicente VM 02:34:29
35 Eric Vaquier VM 02:35:04
36 David Sancho Chillida SM 02:35:39
37 Alberto Royo Llorens MM 02:35:53
38 Jose Antonio Merlos Llatser VM 02:37:11
39 Carlos Montagut Carbó SM 02:37:32
40 Ramir Melich Borràs SM 02:37:34
41 Marc Garcia Cuesta SM 02:37:42
42 Juanjo Accensi Andreu MM 02:39:53
43 Eric Brut Torres MM 02:41:18
44 Abel Gutierrez Garcia SM 02:42:14
45 Rafa Jimenez Navarro VM 02:42:36
46 Victor Sancho MM 02:43:01
47 Isidro Conde Reverte VM 02:43:33
48 Enric Fortuño Pacheco SM 02:44:25
49 Ivan Povill Vidiella SM 02:44:33
50 Bernat De Vargas Lopez VM 02:47:02
51 Juan Manuel Gilabert Bertomeu VM 02:47:03
52 Miguel Garcia Jimenez SM 02:47:08
53 Roger Gil Mateu SM 02:47:35
54 Victor Bielsa Galicia VM 02:48:48
55 Cristòfol Daudén Esmel S23M 02:50:45
56 Josep Rabaso Sarroca VM 02:51:18
57 Fito Font MM 02:51:45
58 Josep Martin Arasa SM 02:51:56
59 Josep Fernando Royal SM 02:51:58
60 Jean Llop MM 02:53:25
61 Jean Llop MM 02:53:25
62 Tomas Ferrer Cabeceran SM 02:53:48
63 Josep Maria Brull Farnos MM 02:54:05
64 Ruben Alquezar Tena SM 02:54:53
65 Gerard March Mayo VM 02:57:15
66 Rafel Garcia Roig VM 02:57:48
67 Jose Manuel Garcia Gimenez VM 03:00:14
68 Joan Mitjavila Abella MM 03:01:14
69 Oscar Lanuza Serrano VM 03:04:38
70 Victor Tomas Serral SM 03:06:54
71 Toni Garcia Liñan MM 03:09:29
72 Tomas Vilaubi Amposta SM 03:10:14
73 Juan Andres Simo Vila VM 03:11:05
74 Josep Bel Vidiellla VM 03:14:43
75 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 03:14:52
76 Juan Antonio Alfara Fibla VM 03:15:05
77 Josep Mª Perelló Sentís VM 03:18:12
78 Gerard Felicidad I Brull SM 03:31:41
79 Fco. Agusti Queral Lacueva MM 03:32:22
80 Enric Gironés Vela MM 03:33:04
81 David Diaz Sanchez VM 03:33:06
82 Xavier Sole Miralles VM 03:33:11

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:39:19

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Magí Margalef Grifol CADM 01:07:48
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:08:32
3 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:11:55
4 Arnau Fargas Navarro CADM 01:17:26
5 Ian Cebador CADM 01:37:15
6 Marc Vallespí Serres CADM 01:41:26

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Folqué Alcoverro JF 02:17:54

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jaume Espuis JM 01:24:18

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino S23F 02:37:41

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Curto Aragones S23M 01:59:24
2 Nil Sabate Vidal S23M 02:04:38
3 Cristòfol Daudén Esmel S23M 02:50:45

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Espinach Carbó SF 02:23:52
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 02:25:51
3 Àngels Centelles Cardona SF 02:25:54
4 Georgina Oliver Ventura SF 02:37:45
5 Sandra Vidiella Piñol SF 02:39:49
6 Elisabet Llao Borras SF 02:44:28
7 Charlotte Claverie SF 02:46:14
8 Zineb Laalili SF 03:01:16
9 Nuria Rivas Samaniego SF 03:01:17
10 Noelia Blanch Rubert SF 03:01:19
11 Blanca Casanovas Soriano SF 03:01:53
12 Laura Lanuza Serrano SF 03:04:36
13 Monika Aleknaite SF 03:11:03
14 Angela Folguerola Llorca SF 03:12:45
15 Pili Carbó Gisbert SF 03:12:53
16 Soria Hermano SF 03:23:15
17 Marga Abella Calduch SF 03:26:07

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SM 01:48:10
2 Vicent Herrera Coscollano SM 01:53:34
3 Xavier Descarrega SM 02:00:06
4 Jordi Balada Sanchez SM 02:05:48
5 Christian Ardevol Cabrera SM 02:13:31
6 Juan Pellicer Rabasa SM 02:13:45
7 David Lluch Arbona SM 02:14:14
8 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:14:31
9 Millán Hernández Bonaga SM 02:14:50
10 Francesc Lluch Arbona SM 02:17:10
11 Albert Nievas García SM 02:26:36
12 Raul Vidal Garcia SM 02:28:03
13 Ivan Salvadó Obrero SM 02:29:43
14 Ovidi Garcia SM 02:29:45
15 Olivier Dupouy SM 02:30:24
16 Xavier Margalef Barbera SM 02:30:52
17 Lluís Giné Castellví SM 02:34:02
18 David Sancho Chillida SM 02:35:39
19 Carlos Montagut Carbó SM 02:37:32
20 Ramir Melich Borràs SM 02:37:34
21 Marc Garcia Cuesta SM 02:37:42
22 Abel Gutierrez Garcia SM 02:42:14
23 Enric Fortuño Pacheco SM 02:44:25
24 Ivan Povill Vidiella SM 02:44:33
25 Miguel Garcia Jimenez SM 02:47:08
26 Roger Gil Mateu SM 02:47:35
27 Josep Martin Arasa SM 02:51:56
28 Josep Fernando Royal SM 02:51:58
29 Tomas Ferrer Cabeceran SM 02:53:48
30 Ruben Alquezar Tena SM 02:54:53
31 Victor Tomas Serral SM 03:06:54
32 Tomas Vilaubi Amposta SM 03:10:14
33 Gerard Felicidad I Brull SM 03:31:41

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cristina Valls Sobrerroca VF 03:01:11
2 Lupe Gas Blasco VF 03:15:02

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Hugo Vicente Mauri VM 01:54:36
2 Sam Campanero Sala VM 02:00:38
3 Ronald Fargas Mendoza VM 02:01:38
4 Pere Llinares I Llorca VM 02:07:43
5 David Francome Gutiérrez VM 02:12:10
6 Xavi Carcole Sans VM 02:18:01
7 Nacho Zurita Gimeno VM 02:18:42
8 Albert Carbonell Duaygües VM 02:21:12
9 Fernando Lleti Navarro VM 02:28:56
10 Ferran Vidal Bort VM 02:30:57
11 Julio Morales Martínez VM 02:33:10
12 Simeon Vicente VM 02:34:29
13 Eric Vaquier VM 02:35:04
14 Jose Antonio Merlos Llatser VM 02:37:11
15 Rafa Jimenez Navarro VM 02:42:36
16 Isidro Conde Reverte VM 02:43:33
17 Bernat De Vargas Lopez VM 02:47:02
18 Juan Manuel Gilabert Bertomeu VM 02:47:03
19 Victor Bielsa Galicia VM 02:48:48
20 Josep Rabaso Sarroca VM 02:51:18
21 Gerard March Mayo VM 02:57:15
22 Rafel Garcia Roig VM 02:57:48
23 Jose Manuel Garcia Gimenez VM 03:00:14
24 Oscar Lanuza Serrano VM 03:04:38
25 Juan Andres Simo Vila VM 03:11:05
26 Josep Bel Vidiellla VM 03:14:43
27 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 03:14:52
28 Juan Antonio Alfara Fibla VM 03:15:05
29 Josep Mª Perelló Sentís VM 03:18:12
30 David Diaz Sanchez VM 03:33:06
31 Xavier Sole Miralles VM 03:33:11

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Trish Mellor MF 03:07:18
2 Antonia Arjona Mas MF 03:19:36
3 Beatriz Cano Matesanz MF 03:19:38

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Curto Cabré MM 02:18:56
2 Josep Matamoros Navarro MM 02:22:01
3 Joe Rosich Grau MM 02:29:36
4 Alberto Royo Llorens MM 02:35:53
5 Juanjo Accensi Andreu MM 02:39:53
6 Eric Brut Torres MM 02:41:18
7 Victor Sancho MM 02:43:01
8 Fito Font MM 02:51:45
9 Jean Llop MM 02:53:25
10 Jean Llop MM 02:53:25
11 Josep Maria Brull Farnos MM 02:54:05
12 Joan Mitjavila Abella MM 03:01:14
13 Toni Garcia Liñan MM 03:09:29
14 Fco. Agusti Queral Lacueva MM 03:32:22
15 Enric Gironés Vela MM 03:33:04