Classificacions: X Pujada al Montsià "Memorial Francesc Bort (Madro)"

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Molist Codina SF 02:41:03
2 Edurne Zazpe SF 03:03:04
3 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:21:45
4 Diana Garcia Sogorb SF 03:28:39
5 Susana Milian Biel VF 03:31:23
6 Helena Drago Rosa SF 03:35:50
7 Georgina Oliver Ventura SF 03:36:44
8 Beatriz Saez Tena SF 03:45:28
9 Laia Cid Reverter SF 03:46:29
10 Miriam Estorach Arsasa SF 03:47:42
11 Nuria Castellnou Brull SF 03:52:37
12 Ana Belén Balagué Castells VF 03:55:33
13 Cristina Valls Sobrerroca SF 04:06:09
14 Paula Ferreres Ferreres SF 04:06:15
15 Laura Jiménez Sánchez SF 04:06:15
16 Carla Redon Pascual SF 04:13:45
17 Montse Del Aguila De Torres MF 04:19:13
18 Mªelena Martí Querol SF 04:19:40
19 Rosa Reverter Sancho VF 04:21:05
20 Florica Amelia Burtic VF 04:47:23
21 Paula Sánchez Sáez SF 04:48:23
22 Carmen Sánchez Hurtado VF 04:50:11
23 Montserrat Obradós Muria SF 04:50:25

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eduard Hernandez Teixidor SM 02:09:15
2 Ferran Sampere Salomo SM 02:11:38
3 Pere Aurell Bové SM 02:12:29
4 Mikel Besora Susaño SM 02:17:41
5 Lhoussain Abaghad SM 02:20:33
6 Lluisma Mas Cáceres SM 02:24:20
7 Roger Martínez Navarro S23M 02:24:31
8 Bernat Barnés Majoral SM 02:27:04
9 David Adan Freixes SM 02:27:06
10 Raul Estevez Alvarez SM 02:27:43
11 Juan José Oliva Simó VM 02:30:41
12 Marc Curto Aragones S23M 02:31:02
13 Victor Mestre Miro VM 02:31:05
14 Lluc Montull Pola S23M 02:31:27
15 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:34:10
16 Albert Ollé Aldeguer S23M 02:35:30
17 Juan Antonio Alfara Fibla VM 02:35:30
18 Arturo Sanz Gargallo VM 02:36:12
19 Yago Raventós Domenech SM 02:36:44
20 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:36:57
21 Vicent Herrera Coscollano SM 02:37:01
22 Jordi Correa Orri S23M 02:39:18
23 Sergi Rodriguez Batista SM 02:39:36
24 Marc Beltran Sastre VM 02:40:16
25 Dani Marin Marin SM 02:42:59
26 Jose Maria Lluis VM 02:42:59
27 Benjamin Allmark SM 02:45:54
28 Nil Sabate Vidal S23M 02:48:00
29 Xavier Alanyà Tarragó SM 02:49:27
30 Javier Benedicto Serrano S23M 02:51:00
31 Santiago Pérez Gutiérrez SM 02:51:00
32 Albert Garcia Monzo SM 02:51:33
33 Sergi Pla Alonso SM 02:52:32
34 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:53:37
35 Mustapha Bassiyd SM 02:54:38
36 Jordi Balada Sanchez SM 02:54:46
37 Joel Marmol Reverter S23M 02:56:13
38 Ismael Segarra Gonzalez VM 02:56:54
39 Ismael Segarra Gonzalez VM 02:56:54
40 Pablo López Melendez SM 02:57:45
41 Octavio Redon Quixal MM 02:57:48
42 Francesc Lluch Arbona SM 02:58:02
43 Jan Martin Garcia VM 02:58:06
44 Josep Matamoros Navarro VM 02:58:16
45 Angel Agustin Igual Piñol SM 02:59:32
46 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:59:56
47 Francesc Pont Torné VM 03:00:24
48 Victor Del Aguila Pellicer S23M 03:01:05
49 Guillermo Camarero López SM 03:01:38
50 Josep Gras Gras SM 03:01:51
51 Didac Royo Reverter SM 03:03:12
52 Oriol Güell Villar SM 03:04:14
53 Albert Esteller Reverter SM 03:05:00
54 David Lluch Arbona SM 03:06:05
55 Eduard Arumí Riera VM 03:06:14
56 Joan Josep Queral Gallen VM 03:07:23
57 Santiago Navarro Cid SM 03:07:50
58 Paco Mies Vidal MM 03:08:20
59 Sergio Bellés Caballer SM 03:08:42
60 Toni Pelegrin Redon SM 03:10:10
61 Albert Reverté Moya SM 03:10:55
62 Florenci Sales Vilalta VM 03:12:03
63 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:13:04
64 Narcís Franch Piñol MM 03:14:14
65 Dani Pelegrin Gombau SM 03:15:04
66 Alberto Soriano Ferrero SM 03:15:07
67 Pascal Velasco MM 03:17:35
68 Jan Reverter Sancho SM 03:19:12
69 Jose Julio Ferrer Codina VM 03:19:12
70 Joan Pago Tordera SM 03:19:42
71 Dani Queralt Roig SM 03:21:20
72 Gerard Querol Queralt SM 03:21:20
73 Hector Ortega Redo SM 03:23:24
74 Javier Porcar Barreda SM 03:23:28
75 Paul Astudillo Torres SM 03:23:35
76 Jordi Aguilar Tauste VM 03:24:44
77 Vicent Villalonga Exposito SM 03:27:09
78 Àngel Fornés Ballester SM 03:27:59
79 Camilo Garcia Juaní SM 03:28:47
80 Lorenzo Insa Arrufat SM 03:28:56
81 Angel Arasa Pellisa VM 03:29:06
82 Ivan Febrer Ferreres SM 03:29:25
83 Jordi Vidal Puchal SM 03:29:25
84 Pere Roviró Parareda MM 03:29:26
85 Rafa Jimenez Navarro VM 03:29:37
86 Juan Andres Simo Vila SM 03:30:11
87 Joaquin Turon Salvado VM 03:30:11
88 Antonio Esteve Royo SM 03:31:20
89 Marcos Royo Bonet SM 03:31:23
90 David Torta Martínez SM 03:31:53
91 Albert Miro Juan SM 03:33:17
92 Miquel Alimbau Reverte VM 03:33:19
93 Alfredo Ripollés Monllau VM 03:33:43
94 Ricard Pallarés Grau VM 03:34:03
95 Pep Pallarés Reverté SM 03:34:04
96 Borja Ferré Fumadó SM 03:34:06
97 Rubén Colell Morrralla SM 03:34:34
98 Dani Cuesta Garcia SM 03:35:00
99 Antonio Mestre Meseguer MM 03:35:45
100 Quim Vila Guimerà SM 03:35:46
101 Quim Vila Guimera SM 03:35:46
102 Angel Llinyerola SM 03:35:48
103 Angel Llinyerola SM 03:35:48
104 Dirk Fumadó Arasa SM 03:35:49
105 Hermini Fibla Reverter VM 03:36:10
106 Cesar Del Valle Lacruz VM 03:37:03
107 David Solé Miralles SM 03:39:01
108 Juanan Arnau Tena VM 03:41:04
109 Ricart Della Albiol SM 03:41:06
110 Victor Sancho MM 03:42:07
111 Manel Pech Solà VM 03:42:19
112 Ramon Martí Carbó MM 03:43:27
113 Carlos Curto Gras SM 03:44:22
114 Aaron Ruiz Reverte SM 03:44:22
115 Joan Montagut Vallespi SM 03:44:42
116 Enrique Rosello Beltri VM 03:47:36
117 Oscar Queralt Queralt VM 03:47:51
118 Manel Tolda Gil SM 03:50:32
119 Marc Lleixà Sancho S23M 03:50:48
120 Santi Castellnou Brull SM 03:52:35
121 Paco Estorach Fatsini VM 03:52:42
122 Carlos Ferre Lopez SM 03:52:55
123 Jose Luis Aspachs Morralla SM 03:53:36
124 Argimiro Seva Aguirre VM 03:54:03
125 Benjamin Garcia Balaguer MM 03:55:24
126 Josep Maria Brull Farnos MM 03:57:58
127 Joan Serral Zaragoza SM 03:58:41
128 Ruben Alquezar Tena SM 03:59:44
129 Isidro Conde Reverte VM 04:00:01
130 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 04:00:10
131 Marc Beltran Tena SM 04:01:05
132 Ximo Beltran Garcia VM 04:01:07
133 Joaquim Gavaldà Hidalgo VM 04:01:22
134 Alfons Monterrat Esteller MM 04:01:52
135 Cristian Bort Juan SM 04:11:30
136 Oscar Chao Pujol SM 04:18:08
137 Jose Jaime Dellà Compte SM 04:19:42
138 Santi Caballe Querol VM 04:21:03
139 Agusti Sancho Villalonga VM 04:21:12
140 Joan Mitjavila Abella MM 04:30:19
141 Jesus Sanchez Moreno MM 04:39:09
142 Angel Martinez Simón MM 04:45:07
143 Antoni Fibla Reverter MM 04:45:12
144 Jordi Cervera Sorolla SM 04:45:13
145 Carlos Estevez Alvarez VM 04:45:23
146 Jose Luis Arandigoyen De Miguel MM 04:47:14
147 Daniel Martinez Molina SM 04:48:09
148 Agustí Navarro I Vega SM 04:48:24
149 Josep Bel Vidiella VM 04:50:47
150 Jordi Jose Nos MM 04:55:06
151 Luis Tena Armengod VM 05:03:29
152 Raul Navarro Redon MM 05:24:25

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Nueno Montolio CADF 01:18:38
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:32:04
3 Lore Menchaca Garayo CADF 01:32:58
4 Clara Duran Hernandez CADF 01:38:00

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Daniel Castillo Fernandez CADM 01:04:06
2 Marc Vizcaino Muñoz CADM 01:04:11
3 Marc Lleixà Ferré CADM 01:05:01
4 Aleix Bel Grau CADM 01:05:09
5 Gonzalo Cordova Pou CADM 01:07:43
6 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:11:04
7 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:13:02
8 Ayoub Chguennou CADM 01:13:30
9 Eric Arumi Vilar CADM 01:17:28
10 Marc Nueno Montolio CADM 01:17:28
11 Jordi Vidal Garcia CADM 01:21:44
12 Josep Subirats Gil CADM 01:22:55
13 Pep Reverter Sancho CADM 01:23:20
14 Miquel Matamoros Millan CADM 01:24:31
15 Joan Sancho Rosal CADM 01:24:31
16 Marc Fibla Carreño CADM 01:24:49
17 Oriol Fibla Aguiló CADM 01:24:54
18 Joan Vidal Marzal CADM 01:37:32

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Youssef Abaghad JM 01:40:25
2 Robert Sayol Fernandez JM 01:43:19
3 Gerard Cabestany Castellà JM 01:46:07
4 Albert Ruz Quadrada JM 01:49:43

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Roger Martínez Navarro S23M 02:24:31
2 Marc Curto Aragones S23M 02:31:02
3 Lluc Montull Pola S23M 02:31:27
4 Albert Ollé Aldeguer S23M 02:35:30
5 Jordi Correa Orri S23M 02:39:18
6 Nil Sabate Vidal S23M 02:48:00
7 Javier Benedicto Serrano S23M 02:51:00
8 Joel Marmol Reverter S23M 02:56:13
9 Victor Del Aguila Pellicer S23M 03:01:05
10 Marc Lleixà Sancho S23M 03:50:48

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Molist Codina SF 02:41:03
2 Edurne Zazpe SF 03:03:04
3 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:21:45
4 Diana Garcia Sogorb SF 03:28:39
5 Helena Drago Rosa SF 03:35:50
6 Georgina Oliver Ventura SF 03:36:44
7 Beatriz Saez Tena SF 03:45:28
8 Laia Cid Reverter SF 03:46:29
9 Miriam Estorach Arsasa SF 03:47:42
10 Nuria Castellnou Brull SF 03:52:37
11 Cristina Valls Sobrerroca SF 04:06:09
12 Paula Ferreres Ferreres SF 04:06:15
13 Laura Jiménez Sánchez SF 04:06:15
14 Carla Redon Pascual SF 04:13:45
15 Mªelena Martí Querol SF 04:19:40
16 Paula Sánchez Sáez SF 04:48:23
17 Montserrat Obradós Muria SF 04:50:25

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eduard Hernandez Teixidor SM 02:09:15
2 Ferran Sampere Salomo SM 02:11:38
3 Pere Aurell Bové SM 02:12:29
4 Mikel Besora Susaño SM 02:17:41
5 Lhoussain Abaghad SM 02:20:33
6 Lluisma Mas Cáceres SM 02:24:20
7 Bernat Barnés Majoral SM 02:27:04
8 David Adan Freixes SM 02:27:06
9 Raul Estevez Alvarez SM 02:27:43
10 Yago Raventós Domenech SM 02:36:44
11 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:36:57
12 Vicent Herrera Coscollano SM 02:37:01
13 Sergi Rodriguez Batista SM 02:39:36
14 Dani Marin Marin SM 02:42:59
15 Benjamin Allmark SM 02:45:54
16 Xavier Alanyà Tarragó SM 02:49:27
17 Santiago Pérez Gutiérrez SM 02:51:00
18 Albert Garcia Monzo SM 02:51:33
19 Sergi Pla Alonso SM 02:52:32
20 Mustapha Bassiyd SM 02:54:38
21 Jordi Balada Sanchez SM 02:54:46
22 Pablo López Melendez SM 02:57:45
23 Francesc Lluch Arbona SM 02:58:02
24 Angel Agustin Igual Piñol SM 02:59:32
25 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:59:56
26 Guillermo Camarero López SM 03:01:38
27 Josep Gras Gras SM 03:01:51
28 Didac Royo Reverter SM 03:03:12
29 Oriol Güell Villar SM 03:04:14
30 Albert Esteller Reverter SM 03:05:00
31 David Lluch Arbona SM 03:06:05
32 Santiago Navarro Cid SM 03:07:50
33 Sergio Bellés Caballer SM 03:08:42
34 Toni Pelegrin Redon SM 03:10:10
35 Albert Reverté Moya SM 03:10:55
36 Dani Pelegrin Gombau SM 03:15:04
37 Alberto Soriano Ferrero SM 03:15:07
38 Jan Reverter Sancho SM 03:19:12
39 Joan Pago Tordera SM 03:19:42
40 Dani Queralt Roig SM 03:21:20
41 Gerard Querol Queralt SM 03:21:20
42 Hector Ortega Redo SM 03:23:24
43 Javier Porcar Barreda SM 03:23:28
44 Paul Astudillo Torres SM 03:23:35
45 Vicent Villalonga Exposito SM 03:27:09
46 Àngel Fornés Ballester SM 03:27:59
47 Camilo Garcia Juaní SM 03:28:47
48 Lorenzo Insa Arrufat SM 03:28:56
49 Ivan Febrer Ferreres SM 03:29:25
50 Jordi Vidal Puchal SM 03:29:25
51 Juan Andres Simo Vila SM 03:30:11
52 Antonio Esteve Royo SM 03:31:20
53 Marcos Royo Bonet SM 03:31:23
54 David Torta Martínez SM 03:31:53
55 Albert Miro Juan SM 03:33:17
56 Pep Pallarés Reverté SM 03:34:04
57 Borja Ferré Fumadó SM 03:34:06
58 Rubén Colell Morrralla SM 03:34:34
59 Dani Cuesta Garcia SM 03:35:00
60 Quim Vila Guimerà SM 03:35:46
61 Quim Vila Guimera SM 03:35:46
62 Angel Llinyerola SM 03:35:48
63 Angel Llinyerola SM 03:35:48
64 Dirk Fumadó Arasa SM 03:35:49
65 David Solé Miralles SM 03:39:01
66 Ricart Della Albiol SM 03:41:06
67 Carlos Curto Gras SM 03:44:22
68 Aaron Ruiz Reverte SM 03:44:22
69 Joan Montagut Vallespi SM 03:44:42
70 Manel Tolda Gil SM 03:50:32
71 Santi Castellnou Brull SM 03:52:35
72 Carlos Ferre Lopez SM 03:52:55
73 Jose Luis Aspachs Morralla SM 03:53:36
74 Joan Serral Zaragoza SM 03:58:41
75 Ruben Alquezar Tena SM 03:59:44
76 Marc Beltran Tena SM 04:01:05
77 Cristian Bort Juan SM 04:11:30
78 Oscar Chao Pujol SM 04:18:08
79 Jose Jaime Dellà Compte SM 04:19:42
80 Jordi Cervera Sorolla SM 04:45:13
81 Daniel Martinez Molina SM 04:48:09
82 Agustí Navarro I Vega SM 04:48:24

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Susana Milian Biel VF 03:31:23
2 Ana Belén Balagué Castells VF 03:55:33
3 Rosa Reverter Sancho VF 04:21:05
4 Florica Amelia Burtic VF 04:47:23
5 Carmen Sánchez Hurtado VF 04:50:11

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Juan José Oliva Simó VM 02:30:41
2 Victor Mestre Miro VM 02:31:05
3 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:34:10
4 Juan Antonio Alfara Fibla VM 02:35:30
5 Arturo Sanz Gargallo VM 02:36:12
6 Marc Beltran Sastre VM 02:40:16
7 Jose Maria Lluis VM 02:42:59
8 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:53:37
9 Ismael Segarra Gonzalez VM 02:56:54
10 Ismael Segarra Gonzalez VM 02:56:54
11 Jan Martin Garcia VM 02:58:06
12 Josep Matamoros Navarro VM 02:58:16
13 Francesc Pont Torné VM 03:00:24
14 Eduard Arumí Riera VM 03:06:14
15 Joan Josep Queral Gallen VM 03:07:23
16 Florenci Sales Vilalta VM 03:12:03
17 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:13:04
18 Jose Julio Ferrer Codina VM 03:19:12
19 Jordi Aguilar Tauste VM 03:24:44
20 Angel Arasa Pellisa VM 03:29:06
21 Rafa Jimenez Navarro VM 03:29:37
22 Joaquin Turon Salvado VM 03:30:11
23 Miquel Alimbau Reverte VM 03:33:19
24 Alfredo Ripollés Monllau VM 03:33:43
25 Ricard Pallarés Grau VM 03:34:03
26 Hermini Fibla Reverter VM 03:36:10
27 Cesar Del Valle Lacruz VM 03:37:03
28 Juanan Arnau Tena VM 03:41:04
29 Manel Pech Solà VM 03:42:19
30 Enrique Rosello Beltri VM 03:47:36
31 Oscar Queralt Queralt VM 03:47:51
32 Paco Estorach Fatsini VM 03:52:42
33 Argimiro Seva Aguirre VM 03:54:03
34 Isidro Conde Reverte VM 04:00:01
35 Ximo Beltran Garcia VM 04:01:07
36 Joaquim Gavaldà Hidalgo VM 04:01:22
37 Santi Caballe Querol VM 04:21:03
38 Agusti Sancho Villalonga VM 04:21:12
39 Carlos Estevez Alvarez VM 04:45:23
40 Josep Bel Vidiella VM 04:50:47
41 Luis Tena Armengod VM 05:03:29

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Montse Del Aguila De Torres MF 04:19:13

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal MM 02:57:48
2 Paco Mies Vidal MM 03:08:20
3 Narcís Franch Piñol MM 03:14:14
4 Pascal Velasco MM 03:17:35
5 Pere Roviró Parareda MM 03:29:26
6 Antonio Mestre Meseguer MM 03:35:45
7 Victor Sancho MM 03:42:07
8 Ramon Martí Carbó MM 03:43:27
9 Benjamin Garcia Balaguer MM 03:55:24
10 Josep Maria Brull Farnos MM 03:57:58
11 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 04:00:10
12 Alfons Monterrat Esteller MM 04:01:52
13 Joan Mitjavila Abella MM 04:30:19
14 Jesus Sanchez Moreno MM 04:39:09
15 Angel Martinez Simón MM 04:45:07
16 Antoni Fibla Reverter MM 04:45:12
17 Jose Luis Arandigoyen De Miguel MM 04:47:14
18 Jordi Jose Nos MM 04:55:06
19 Raul Navarro Redon MM 05:24:25