Classificacions: X Cursa d'Ulldecona

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Àngels Centelles Cardona SF 02:32:18
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 02:35:44
3 Andrea Drago Canes SF 02:38:36
4 Charlotte Claverie SF 02:45:24
5 Míriam Martí Cardona SF 02:50:55
6 Marta Martinez SF 02:58:39
7 Miriam Estorach Arsasa SF 03:02:52
8 Lorena Garcia Homs SF 03:05:20
9 Georgina Oliver Ventura SF 03:08:06
10 Carla Gisbert Tomàs S23F 03:19:00
11 Trish Mellor MF 03:24:56
12 Aida Castelblanque Soler S23F 03:25:23
13 Georgina Casanova Garrigós SF 03:27:36
14 Soria Hermano SF 03:32:40
15 Laura Clua Roca SF 03:35:59
16 Eva Maria Segura Tena SF 03:36:16
17 Montserrat Obrados Muria SF 03:36:18
18 Vanessa Ruiz Martinez SF 03:36:20
19 Angela Folguerola Llorca SF 03:37:06
20 Dolors Campos Fonollosa VF 03:39:58
21 Núria Calduch Verdiell VF 03:40:00
22 Carmen Sánchez Hurtado MF 04:05:04

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SM 01:56:25
2 Pau Vila Fabra SM 01:57:51
3 Vicent Herrera Coscollano SM 01:58:54
4 Victor Mestre Miro VM 02:07:44
5 Javier Alonso Roces VM 02:09:19
6 Christian Pellicer Plazas SM 02:10:06
7 Juan José Oliva Simó VM 02:10:49
8 Daniel Marin Marin SM 02:11:36
9 Carlos Marco Ferre SM 02:12:32
10 Nil Sabate Vidal S23M 02:14:11
11 Damia Lluc Homs SM 02:14:49
12 Lluc Brusca Manchon SM 02:18:20
13 Jordi Balada Sanchez SM 02:21:16
14 Marc Garcia Cuesta SM 02:21:21
15 Albert Garcia Monzo SM 02:21:51
16 Francisco León Floro VM 02:22:24
17 Sam Campanero Sala VM 02:23:37
18 Roger Ferrer Sabaté VM 02:25:01
19 Albert Carbonell Duaygües VM 02:25:03
20 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:25:35
21 Olivier Dupouy SM 02:26:00
22 Joan Josep Queral Gallen VM 02:26:34
23 Joan Curto Cabré MM 02:28:35
24 Raül Garcia Abelló SM 02:29:35
25 Romain Arnaud SM 02:30:33
26 Pere Llinares I Llorca VM 02:31:43
27 Jose Galeano Sabate SM 02:31:51
28 Pedro Nofre Romera SM 02:32:10
29 Àngel Niñerola Querol SM 02:32:42
30 Vicenç Albiol Albesa VM 02:33:02
31 Pedro Benlloch Estelle SM 02:34:10
32 David Lluch Arbona SM 02:34:22
33 David Sancho Chillida SM 02:34:30
34 Josep Matamoros Navarro MM 02:35:04
35 Jose Luis Mesado Espin SM 02:35:49
36 Josep Subirats Ferreres SM 02:36:20
37 Ramon Torres Pujol VM 02:36:49
38 Vicent Villalonga Exposito SM 02:36:53
39 Narcís Franch Piñol MM 02:38:44
40 Hector Ortega Redo SM 02:44:18
41 Oscar Carrasco Talarn SM 02:44:22
42 Ramon Forcadell Saenz MM 02:44:50
43 Paco Mies Vidal MM 02:46:18
44 Albert Sans Ferrer SM 02:47:03
45 Emilio Taus Ayza MM 02:47:53
46 Alex Güell Villar SM 02:48:18
47 Manel Niella SM 02:48:31
48 Antonio Mestre Meseguer MM 02:48:45
49 Quim Vila Guimera SM 02:48:50
50 Ramir Melich Borràs SM 02:48:53
51 Carlos Montagut Carbó SM 02:49:01
52 Joe Rosich Grau MM 02:51:46
53 Victor Sancho MM 02:52:58
54 Jordi Accensi Estrada VM 02:53:13
55 Josep Martin Arasa SM 02:54:21
56 Juanjo Brusca Manchon SM 02:56:03
57 Eric Brut Torres MM 02:56:12
58 Josep Fernando Royal SM 02:57:19
59 Miquel Pedra Niño SM 02:57:23
60 Juan Jose Fumadó Casanova MM 02:58:02
61 Victor Vidal Sorli SM 03:00:48
62 Vicent Vericat Ferré VM 03:01:46
63 Ferran Vidal Bort VM 03:04:21
64 Noe Chaler Cabanes SM 03:06:00
65 Jordi Martorell Rubio VM 03:09:50
66 Albert Ribas Bel SM 03:10:59
67 Isidro Conde Reverte VM 03:14:28
68 Dani Queralt Roig SM 03:14:34
69 Juan Andres Simo Vila VM 03:17:25
70 Pau Puigcerver Ferré SM 03:17:34
71 Josep Torta Garcia VM 03:22:07
72 Josep Maria Brull Farnos MM 03:26:12
73 Jordi Arasa Jareño SM 03:27:24
74 Jose Miguel Reverter Bullon VM 03:42:35
75 Jose Gregorio Breto Paris MM 03:45:33
76 Joan Ignasi Millan Masdeu MM 04:10:53
77 Jose Luis Arandigoyen De Miguel MM 04:12:39

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro CADF 01:36:20
2 Aida Accensi Pellisa CADF 01:49:59

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:05:41
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:42:43

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aleix Rodriguez Luna JM 02:12:34
2 Pau Lleixà Quiroga JM 02:48:39
3 Marc Segura Serres JM 02:55:21
4 Nil Fabregat Campos JM 02:58:35

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carla Gisbert Tomàs S23F 03:19:00
2 Aida Castelblanque Soler S23F 03:25:23

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nil Sabate Vidal S23M 02:14:11

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Àngels Centelles Cardona SF 02:32:18
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 02:35:44
3 Andrea Drago Canes SF 02:38:36
4 Charlotte Claverie SF 02:45:24
5 Míriam Martí Cardona SF 02:50:55
6 Marta Martinez SF 02:58:39
7 Miriam Estorach Arsasa SF 03:02:52
8 Lorena Garcia Homs SF 03:05:20
9 Georgina Oliver Ventura SF 03:08:06
10 Georgina Casanova Garrigós SF 03:27:36
11 Soria Hermano SF 03:32:40
12 Laura Clua Roca SF 03:35:59
13 Eva Maria Segura Tena SF 03:36:16
14 Montserrat Obrados Muria SF 03:36:18
15 Vanessa Ruiz Martinez SF 03:36:20
16 Angela Folguerola Llorca SF 03:37:06

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SM 01:56:25
2 Pau Vila Fabra SM 01:57:51
3 Vicent Herrera Coscollano SM 01:58:54
4 Christian Pellicer Plazas SM 02:10:06
5 Daniel Marin Marin SM 02:11:36
6 Carlos Marco Ferre SM 02:12:32
7 Damia Lluc Homs SM 02:14:49
8 Lluc Brusca Manchon SM 02:18:20
9 Jordi Balada Sanchez SM 02:21:16
10 Marc Garcia Cuesta SM 02:21:21
11 Albert Garcia Monzo SM 02:21:51
12 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:25:35
13 Olivier Dupouy SM 02:26:00
14 Raül Garcia Abelló SM 02:29:35
15 Romain Arnaud SM 02:30:33
16 Jose Galeano Sabate SM 02:31:51
17 Pedro Nofre Romera SM 02:32:10
18 Àngel Niñerola Querol SM 02:32:42
19 Pedro Benlloch Estelle SM 02:34:10
20 David Lluch Arbona SM 02:34:22
21 David Sancho Chillida SM 02:34:30
22 Jose Luis Mesado Espin SM 02:35:49
23 Josep Subirats Ferreres SM 02:36:20
24 Vicent Villalonga Exposito SM 02:36:53
25 Hector Ortega Redo SM 02:44:18
26 Oscar Carrasco Talarn SM 02:44:22
27 Albert Sans Ferrer SM 02:47:03
28 Alex Güell Villar SM 02:48:18
29 Manel Niella SM 02:48:31
30 Quim Vila Guimera SM 02:48:50
31 Ramir Melich Borràs SM 02:48:53
32 Carlos Montagut Carbó SM 02:49:01
33 Josep Martin Arasa SM 02:54:21
34 Juanjo Brusca Manchon SM 02:56:03
35 Josep Fernando Royal SM 02:57:19
36 Miquel Pedra Niño SM 02:57:23
37 Victor Vidal Sorli SM 03:00:48
38 Noe Chaler Cabanes SM 03:06:00
39 Albert Ribas Bel SM 03:10:59
40 Dani Queralt Roig SM 03:14:34
41 Pau Puigcerver Ferré SM 03:17:34
42 Jordi Arasa Jareño SM 03:27:24

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Dolors Campos Fonollosa VF 03:39:58
2 Núria Calduch Verdiell VF 03:40:00

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 02:07:44
2 Javier Alonso Roces VM 02:09:19
3 Juan José Oliva Simó VM 02:10:49
4 Francisco León Floro VM 02:22:24
5 Sam Campanero Sala VM 02:23:37
6 Roger Ferrer Sabaté VM 02:25:01
7 Albert Carbonell Duaygües VM 02:25:03
8 Joan Josep Queral Gallen VM 02:26:34
9 Pere Llinares I Llorca VM 02:31:43
10 Vicenç Albiol Albesa VM 02:33:02
11 Ramon Torres Pujol VM 02:36:49
12 Jordi Accensi Estrada VM 02:53:13
13 Vicent Vericat Ferré VM 03:01:46
14 Ferran Vidal Bort VM 03:04:21
15 Jordi Martorell Rubio VM 03:09:50
16 Isidro Conde Reverte VM 03:14:28
17 Juan Andres Simo Vila VM 03:17:25
18 Josep Torta Garcia VM 03:22:07
19 Jose Miguel Reverter Bullon VM 03:42:35

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Trish Mellor MF 03:24:56
2 Carmen Sánchez Hurtado MF 04:05:04

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Curto Cabré MM 02:28:35
2 Josep Matamoros Navarro MM 02:35:04
3 Narcís Franch Piñol MM 02:38:44
4 Ramon Forcadell Saenz MM 02:44:50
5 Paco Mies Vidal MM 02:46:18
6 Emilio Taus Ayza MM 02:47:53
7 Antonio Mestre Meseguer MM 02:48:45
8 Joe Rosich Grau MM 02:51:46
9 Victor Sancho MM 02:52:58
10 Eric Brut Torres MM 02:56:12
11 Juan Jose Fumadó Casanova MM 02:58:02
12 Josep Maria Brull Farnos MM 03:26:12
13 Jose Gregorio Breto Paris MM 03:45:33
14 Joan Ignasi Millan Masdeu MM 04:10:53
15 Jose Luis Arandigoyen De Miguel MM 04:12:39