Classificacions: VIII Cursa la Cameta Coixa

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Molist Codina SF 02:16:21
2 Ragna Debats SF 02:19:49
3 Silvia Leal Augé SF 02:24:05
4 Paloma Lobera Grau SF 02:27:25
5 Ester Casajuana Reyes SF 02:28:51
6 Ester Casajuana Reyes SF 02:28:51
7 Claudia Roca Herms SF 02:35:33
8 Estefania Guinovart Rodriguez SF 02:39:25
9 Alba Segura Golferichs SF 02:40:32
10 Anna Ventura Sellés SF 02:40:50
11 Lourdes Cayetano Puertas SF 02:41:59
12 Marta Paulino Andreu SF 02:43:35
13 Judit Francin Daimiel SF 02:44:08
14 Marta Batalla Trilla VF 02:45:29
15 Sílvia Soler Gómez VF 02:50:24
16 Miren Andueza SF 02:51:14
17 Giulia Portaluri SF 02:51:48
18 Gemma Colomé Estrada SF 02:52:43
19 Paula Espinach Carbó S23F 02:54:03
20 Marta Ferrer Castel SF 02:55:18
21 Vanessa Molner VF 02:55:42
22 Marta Martinez SF 02:57:59
23 Patricia Jauregui VF 02:58:15
24 Ana Belén Balagué Castells VF 03:01:46
25 Susana Milian Biel VF 03:02:26
26 Beatriz Saez Tena SF 03:03:39
27 Sara Guerin SF 03:05:56
28 Helena Drago Rosa SF 03:09:31
29 Eva Hernandez Cuadros VF 03:11:43
30 Heura Piñol Granadino S23F 03:11:46
31 Ana Tortosa SF 03:12:33
32 Judit Juncosa Gibert SF 03:13:33
33 Laura Garcia Gimeno SF 03:13:50
34 Sandra Gabarró VF 03:16:57
35 Marta Palau Garriga SF 03:16:58
36 Aida Santesmasses Farré SF 03:19:45
37 Yolanda Civit SF 03:20:09
38 Diana Garcia Sogorb SF 03:22:27
39 Ana Lafita VF 03:24:58
40 Eva Bonet VF 03:27:58
41 Mònica Domínguez Prats SF 03:29:01
42 Sandra Vidiella Piñol S23F 03:30:03
43 Georgina Oliver Ventura SF 03:30:18
44 Vanesa Flores SF 03:32:03
45 Eva Oliver Ventura SF 03:34:58
46 Isabel Arasa Fava MF 03:35:35
47 Nuri Estadella VF 03:36:28
48 Soledad Perez VF 03:39:19
49 Xus Muñoz Naudí VF 03:39:55
50 Raquel Torrobella VF 03:39:57
51 Trish Mellor MF 03:41:09
52 Cristina Palau SF 03:42:24
53 Susana Carles Capafons SF 03:43:26
54 Marta Montero VF 03:45:15
55 Elena Sayas Castro SF 03:55:28
56 Rosa Saura VF 03:57:01
57 Olga Navarro Cavalle SF 03:57:55

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Zaid Ait SM 01:52:08
2 Andreu Simon Aymerich SM 01:55:29
3 Mario Bonavista SM 01:55:31
4 Diego Arroyo Mazorra SM 01:55:46
5 Ivan Camps Puga S23M 01:58:08
6 Eduard Hernandez Teixidor SM 01:58:43
7 Jaume Quintana Leria SM 02:00:16
8 Mikel Besora Susaño SM 02:00:17
9 Mikel Besora Susaño SM 02:00:17
10 Roberto Sancho Martinez VM 02:00:18
11 David Adan Freixes SM 02:01:04
12 Javier Heras Hernandez SM 02:02:23
13 Sergi Bassas SM 02:02:40
14 Xavier Espiña Martinez VM 02:05:08
15 Aleix Toda Mas SM 02:05:27
16 Lluisma Mas Cáceres SM 02:07:04
17 Eric Diaz Martin SM 02:09:06
18 Joan Farnos Canalda VM 02:09:08
19 Joan Farnos Canalda VM 02:09:08
20 Carles Sant SM 02:09:21
21 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:09:47
22 Alexandre Izquierdo Acon SM 02:10:25
23 Mustapha Bassiyd SM 02:10:49
24 Eloi Borras Fort SM 02:11:47
25 Lluís Saladie Gil SM 02:12:47
26 Albert Cabra Samaniego SM 02:13:01
27 Francesc Caballé SM 02:13:07
28 Jonatan Cuesta Santamaria SM 02:13:49
29 Abel Codina Solanellas VM 02:15:00
30 Xavier Solsona Novell SM 02:18:07
31 Gerard Anton López SM 02:18:11
32 Albert Comellas SM 02:18:20
33 Óscar Ríos Calvo SM 02:18:31
34 Octavi Fossas Batlle SM 02:19:08
35 Robert Albesa Aguiló SM 02:19:29
36 Francisco Ruiz Rodríguez SM 02:19:35
37 David Itarte SM 02:19:59
38 David Itarte Bellés SM 02:19:59
39 David Arredondo SM 02:20:16
40 David Arredondo Rovira SM 02:20:16
41 Jordi Arbós SM 02:21:38
42 Xavier Padrós Franquesa VM 02:21:53
43 Sergi Hidalgo Blade SM 02:22:00
44 Pau Vergés S23M 02:22:33
45 Enric Galocha Pruna SM 02:23:10
46 Gabriel Secall Roca VM 02:23:24
47 Jaume Nogués Llorens SM 02:23:55
48 Eduard Fornaguera Baldrich VM 02:24:24
49 Dani Sanchez Pascual SM 02:24:36
50 Guillem Castell Arnau SM 02:26:01
51 Christian Pellicer Plazas SM 02:27:13
52 Joaquin Del Rio Fernandez SM 02:27:33
53 Josep Bertran SM 02:27:35
54 Albert Blanch Campos SM 02:27:43
55 Domenec Niella Pitarch SM 02:27:44
56 Carlos Urrios SM 02:27:47
57 Carlos Urrios Cubero SM 02:27:47
58 Marc Curto Aragones S23M 02:27:55
59 Enrique Badia VM 02:28:26
60 Miguel Buj SM 02:28:48
61 Marc Garcia SM 02:28:50
62 Marc Garcia Cuesta SM 02:28:50
63 Joel Garcia Viñas SM 02:29:20
64 Pau Ventura Sellés SM 02:29:37
65 Juan Pellicer Rabasa SM 02:29:52
66 Jordi Llobera SM 02:30:04
67 Xavi Espelta Barceló VM 02:30:12
68 Josep Ma Calucho MM 02:30:15
69 David Lluch Arbona SM 02:33:21
70 Xavier Alanyà Tarragó SM 02:33:24
71 Joan Carreras Redondo SM 02:33:59
72 Jordi Oliver VM 02:34:48
73 Joan Reverte Escobedo VM 02:34:48
74 Juan Igncio Gómez Toro VM 02:34:49
75 Raül Garcia Abelló SM 02:35:42
76 Josep Boyer Rius VM 02:35:42
77 Adolf Aguilo Bort VM 02:36:25
78 Antonio Esquinas VM 02:36:31
79 Dani Climent Perez SM 02:36:33
80 Aitor Zumajo Esteban SM 02:36:47
81 Dídac Abella Callarisa S23M 02:37:09
82 Joan Abella SM 02:37:09
83 Joan Abella Callarisa SM 02:37:09
84 Rafael Rodenas Cañada SM 02:37:27
85 Ivan Balaña SM 02:38:27
86 Fer Maldonado Seral VM 02:39:12
87 Genis Salvadó SM 02:39:26
88 Joan Agustí Núñez Genestós VM 02:39:42
89 David Harrison MM 02:40:03
90 Damian Dauden SM 02:40:38
91 Victor Sans Monico SM 02:40:42
92 Tomàs Llorens Marès SM 02:40:48
93 Jordi Antoni Marti Ripoll VM 02:40:59
94 Jordi Marti Ripoll VM 02:40:59
95 Claudio Zapater SM 02:41:50
96 Jordi Balada Sanchez SM 02:41:52
97 Diego Gómez Bajo SM 02:42:12
98 Joaquin Palomo SM 02:42:33
99 Joaquin Palomo Bosque SM 02:42:33
100 Josep Domenech Llobet S23M 02:42:41
101 Miquel Farré SM 02:43:10
102 Miquel Farré Masip SM 02:43:10
103 Francisco Javier Sanagustin MM 02:43:20
104 Antoni Morlans Perejuan SM 02:43:46
105 Vicenç Brull Divorra VM 02:43:59
106 Ferran Godayol Delgado SM 02:44:08
107 Víctor Forner Reverter SM 02:44:31
108 Joaquin Florenza Villagrasa SM 02:44:55
109 Guifré Cardona SM 02:45:13
110 Guifré Cardona Montaña SM 02:45:13
111 Ismael Gabarró Lacasa VM 02:45:26
112 Juan Andres Simo Vila SM 02:45:47
113 Oriol Masip Hernàndez SM 02:46:01
114 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:47:21
115 Josep M. Sabaté Muñoz VM 02:47:51
116 José Urzanqui Usón SM 02:48:43
117 Raül Prats SM 02:48:57
118 Carles Escudero Alvarez SM 02:48:59
119 Antonio Ramos Alfonso VM 02:49:01
120 Lluc Brusca Manchon SM 02:50:39
121 Rafa Esteruelas Viñals VM 02:50:44
122 Sergi Sànchez Ribera SM 02:51:21
123 Sergi Sànchez Ribera SM 02:51:21
124 Alex Estela Carreras VM 02:51:39
125 Albert Roig VM 02:51:52
126 Albert Salat Martí S23M 02:52:26
127 Francesc Xavier Carreras Abel SM 02:53:30
128 Jaume Rofes Mateu SM 02:54:29
129 Joel Vergés Salom S23M 02:54:35
130 Sergi Bové Saura SM 02:54:46
131 Sergi Canaldas Milan VM 02:54:50
132 Oriol Güell Villar SM 02:55:12
133 Guillem Navarro SM 02:55:15
134 Guillem Navarro Serrat SM 02:55:15
135 Manel Niella SM 02:55:30
136 Pere Moreno SM 02:55:45
137 Pere Moreno Llop SM 02:55:45
138 Narcís Franch Piñol MM 02:55:51
139 Albert Subirada Roma SM 02:56:09
140 Josep Oliva Cuscullola MM 02:56:20
141 Francesc Miquel Vaquer Alcoverro VM 02:57:12
142 Leandre Martinez SM 02:57:42
143 David Rico Llorente SM 02:57:44
144 Francesc Pujol SM 02:57:44
145 David Rilo Lorente SM 02:57:44
146 Toni Santisteban VM 02:57:53
147 Daniel Ventosa Albà SM 02:58:00
148 Jordi Escoda Serres SM 02:58:55
149 Sergi Bayarri Cañabate SM 03:00:28
150 Joan Perales Pulido MM 03:00:58
151 Josep Pruñonosa SM 03:01:02
152 Juanan Arnau Tena VM 03:02:27
153 Felipe Llaguna Egea SM 03:02:43
154 Carles Cabré VM 03:03:18
155 Carles Cabrè Hernandez VM 03:03:18
156 Albert Moya VM 03:03:19
157 Sisco Hierro Adell VM 03:03:40
158 Juanjo Brusca SM 03:04:34
159 Juanjo Brusca Manchon SM 03:04:34
160 Pau Gimeno Ballester SM 03:04:45
161 Ivan Salvadó Obrero SM 03:05:03
162 Marc Caparrós SM 03:05:25
163 Marc Caparrós Bonet SM 03:05:25
164 Paco Estorach Fatsini VM 03:05:55
165 Conrad Albacar Climent VM 03:06:06
166 Enric Galindo SM 03:06:16
167 Josep Matamoros Navarro VM 03:06:38
168 Juan Javier Garcia Martinez SM 03:07:17
169 Paul Astudillo Torres SM 03:07:34
170 Jaume Castell Fàbregues S23M 03:07:56
171 Aleix Panadès Magriña SM 03:08:13
172 Tonyo Zafra Boté VM 03:08:20
173 Albert Miro Juan SM 03:09:26
174 Jaime Marginet Robas VM 03:09:35
175 Lluís Salcedo SM 03:11:24
176 Jose Fernandez SM 03:11:35
177 Miquel Regué Codina VM 03:11:45
178 Marc Muñoz SM 03:11:53
179 Marc Muñoz Vinaixa SM 03:11:53
180 Rafa Jimenez Navarro VM 03:12:01
181 Ramón Ferrer Casasnovas MM 03:13:10
182 Albert Jansà Sancho SM 03:13:17
183 Eduard Alonso Anguera SM 03:14:32
184 Josep Roca Llobet VM 03:14:38
185 Eloi Galindo Figueres VM 03:15:47
186 Angel Arasa Pellisa VM 03:15:56
187 Abraham Garcia SM 03:16:13
188 Lluís Miró Andreu VM 03:16:22
189 Xavier Ripoll Geremias VM 03:16:33
190 Jordi Adell Sabate SM 03:16:41
191 Alfonso Ferrer SM 03:17:05
192 Francisco Noro MM 03:17:14
193 Francisco Noro Lorenzo MM 03:17:14
194 Santi Castellnou Brull SM 03:17:17
195 Enric Arenas VM 03:17:18
196 Miquel Sanchez MM 03:17:19
197 Francesc Xavier Carcolé Sans VM 03:18:35
198 Xavi Carcole Sans VM 03:18:35
199 Javier Ferré VM 03:18:40
200 Carlos Gomez SM 03:18:53
201 Joan Pago SM 03:19:49
202 Josep Lluís Grangé Galindo VM 03:21:14
203 Carlos Curto Gras SM 03:21:16
204 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 03:21:45
205 Alberto Simon Trallero SM 03:21:46
206 Enrique Rosello Beltri VM 03:22:38
207 Joan Heredia Bermudes SM 03:22:54
208 David Solé Miralles SM 03:22:54
209 Joaquim Pujol Sarroca VM 03:23:53
210 Jordi Rofes Rofes SM 03:25:49
211 Eric Brut Torres MM 03:27:00
212 Armand Pi VM 03:27:18
213 Armand Pi Coll VM 03:27:18
214 Hermini Fibla Reverter VM 03:28:10
215 Luis Sanchez VM 03:28:12
216 Marc Marti Guardia SM 03:28:24
217 Jordi Salat Fernandez MM 03:29:36
218 Marc Carrasco SM 03:29:41
219 Ramon Vall Canosa VM 03:29:43
220 Xavier Viladot SM 03:29:47
221 Rafa Lopez SM 03:29:49
222 Antonio Centella Rodriguez SM 03:30:48
223 Jose Luis Aspachs Morralla SM 03:31:28
224 Alex Sanchez SM 03:31:30
225 Joaquim Gavaldà VM 03:31:57
226 Joaquim Gavaldà Hidalgo VM 03:31:57
227 Ramon Bel Queralt SM 03:33:04
228 Josep Mª Oliva Colet VM 03:33:04
229 Carmelo Peralta SM 03:33:48
230 José Manuel Peralta VM 03:33:49
231 Javier Caro Cornejo VM 03:33:56
232 Pedro Serrano Espadas SM 03:33:56
233 Fernando Lleti Navarro VM 03:34:19
234 Josep Maria Brull Farnos MM 03:36:48
235 Manel Reverte Moya SM 03:37:43
236 Enric Alanya Tarrago SM 03:38:19
237 Enric Alanya SM 03:38:19
238 Xavier Vives VM 03:38:25
239 Xavier Vives Pi VM 03:38:25
240 Toni Lozano VM 03:39:25
241 Juan Manuel Gilabert Bertomeu VM 03:39:53
242 Joaquin Turon Salvado VM 03:40:12
243 Roger Martinez SM 03:40:29
244 Miguel Sanchez SM 03:41:05
245 Francesc Josep Garcia I Moline SM 03:41:15
246 Benjamin Garcia Balaguer MM 03:45:18
247 Gerard March Mayo VM 03:49:50
248 Gonçal Verge Arnau SM 03:52:03
249 Rubén Colell Morrralla SM 03:52:05
250 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 03:53:50
251 Daniel Gomez VM 03:56:23
252 Eliseo Villacorta MM 03:56:26
253 Fito Font MM 03:57:55
254 Enric Blade MM 03:57:58

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:42:23
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:46:56
3 Melània Borràs CADF 01:52:11
4 Irene Pallarés Franch CADF 01:55:28
5 Ana Papaseit CADF 02:20:44

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Adrià Gelonch Aznar CADM 01:01:21
2 Daniel Castillo CADM 01:04:53
3 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:25:35
4 Andreu Panisello Masia CADM 01:26:59
5 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:28:53
6 Francesc Blanquet Llobet CADM 01:41:38
7 Sergi Vives CADM 01:51:58

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Beringues JF 02:22:27
2 Judith Berengué Gerona JF 03:59:22

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aleix Colell JM 02:04:37
2 Salvador Bertomeu Bielsa JM 02:18:45
3 Cristian Gisbert Verdu JM 02:20:19
4 Roger Navarrro JM 02:27:07
5 Francesc Barrena Samper JM 02:28:35

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Espinach Carbó S23F 02:54:03
2 Heura Piñol Granadino S23F 03:11:46
3 Sandra Vidiella Piñol S23F 03:30:03

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ivan Camps Puga S23M 01:58:08
2 Pau Vergés S23M 02:22:33
3 Marc Curto Aragones S23M 02:27:55
4 Dídac Abella Callarisa S23M 02:37:09
5 Josep Domenech Llobet S23M 02:42:41
6 Albert Salat Martí S23M 02:52:26
7 Joel Vergés Salom S23M 02:54:35
8 Jaume Castell Fàbregues S23M 03:07:56

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Molist Codina SF 02:16:21
2 Ragna Debats SF 02:19:49
3 Silvia Leal Augé SF 02:24:05
4 Paloma Lobera Grau SF 02:27:25
5 Ester Casajuana Reyes SF 02:28:51
6 Ester Casajuana Reyes SF 02:28:51
7 Claudia Roca Herms SF 02:35:33
8 Estefania Guinovart Rodriguez SF 02:39:25
9 Alba Segura Golferichs SF 02:40:32
10 Anna Ventura Sellés SF 02:40:50
11 Lourdes Cayetano Puertas SF 02:41:59
12 Marta Paulino Andreu SF 02:43:35
13 Judit Francin Daimiel SF 02:44:08
14 Miren Andueza SF 02:51:14
15 Giulia Portaluri SF 02:51:48
16 Gemma Colomé Estrada SF 02:52:43
17 Marta Ferrer Castel SF 02:55:18
18 Marta Martinez SF 02:57:59
19 Beatriz Saez Tena SF 03:03:39
20 Sara Guerin SF 03:05:56
21 Helena Drago Rosa SF 03:09:31
22 Ana Tortosa SF 03:12:33
23 Judit Juncosa Gibert SF 03:13:33
24 Laura Garcia Gimeno SF 03:13:50
25 Marta Palau Garriga SF 03:16:58
26 Aida Santesmasses Farré SF 03:19:45
27 Yolanda Civit SF 03:20:09
28 Diana Garcia Sogorb SF 03:22:27
29 Mònica Domínguez Prats SF 03:29:01
30 Georgina Oliver Ventura SF 03:30:18
31 Vanesa Flores SF 03:32:03
32 Eva Oliver Ventura SF 03:34:58
33 Cristina Palau SF 03:42:24
34 Susana Carles Capafons SF 03:43:26
35 Elena Sayas Castro SF 03:55:28
36 Olga Navarro Cavalle SF 03:57:55

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Zaid Ait SM 01:52:08
2 Andreu Simon Aymerich SM 01:55:29
3 Mario Bonavista SM 01:55:31
4 Diego Arroyo Mazorra SM 01:55:46
5 Eduard Hernandez Teixidor SM 01:58:43
6 Jaume Quintana Leria SM 02:00:16
7 Mikel Besora Susaño SM 02:00:17
8 Mikel Besora Susaño SM 02:00:17
9 David Adan Freixes SM 02:01:04
10 Javier Heras Hernandez SM 02:02:23
11 Sergi Bassas SM 02:02:40
12 Aleix Toda Mas SM 02:05:27
13 Lluisma Mas Cáceres SM 02:07:04
14 Eric Diaz Martin SM 02:09:06
15 Carles Sant SM 02:09:21
16 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:09:47
17 Alexandre Izquierdo Acon SM 02:10:25
18 Mustapha Bassiyd SM 02:10:49
19 Eloi Borras Fort SM 02:11:47
20 Lluís Saladie Gil SM 02:12:47
21 Albert Cabra Samaniego SM 02:13:01
22 Francesc Caballé SM 02:13:07
23 Jonatan Cuesta Santamaria SM 02:13:49
24 Xavier Solsona Novell SM 02:18:07
25 Gerard Anton López SM 02:18:11
26 Albert Comellas SM 02:18:20
27 Óscar Ríos Calvo SM 02:18:31
28 Octavi Fossas Batlle SM 02:19:08
29 Robert Albesa Aguiló SM 02:19:29
30 Francisco Ruiz Rodríguez SM 02:19:35
31 David Itarte SM 02:19:59
32 David Itarte Bellés SM 02:19:59
33 David Arredondo SM 02:20:16
34 David Arredondo Rovira SM 02:20:16
35 Jordi Arbós SM 02:21:38
36 Sergi Hidalgo Blade SM 02:22:00
37 Enric Galocha Pruna SM 02:23:10
38 Jaume Nogués Llorens SM 02:23:55
39 Dani Sanchez Pascual SM 02:24:36
40 Guillem Castell Arnau SM 02:26:01
41 Christian Pellicer Plazas SM 02:27:13
42 Joaquin Del Rio Fernandez SM 02:27:33
43 Josep Bertran SM 02:27:35
44 Albert Blanch Campos SM 02:27:43
45 Domenec Niella Pitarch SM 02:27:44
46 Carlos Urrios SM 02:27:47
47 Carlos Urrios Cubero SM 02:27:47
48 Miguel Buj SM 02:28:48
49 Marc Garcia SM 02:28:50
50 Marc Garcia Cuesta SM 02:28:50
51 Joel Garcia Viñas SM 02:29:20
52 Pau Ventura Sellés SM 02:29:37
53 Juan Pellicer Rabasa SM 02:29:52
54 Jordi Llobera SM 02:30:04
55 David Lluch Arbona SM 02:33:21
56 Xavier Alanyà Tarragó SM 02:33:24
57 Joan Carreras Redondo SM 02:33:59
58 Raül Garcia Abelló SM 02:35:42
59 Dani Climent Perez SM 02:36:33
60 Aitor Zumajo Esteban SM 02:36:47
61 Joan Abella SM 02:37:09
62 Joan Abella Callarisa SM 02:37:09
63 Rafael Rodenas Cañada SM 02:37:27
64 Ivan Balaña SM 02:38:27
65 Genis Salvadó SM 02:39:26
66 Damian Dauden SM 02:40:38
67 Victor Sans Monico SM 02:40:42
68 Tomàs Llorens Marès SM 02:40:48
69 Claudio Zapater SM 02:41:50
70 Jordi Balada Sanchez SM 02:41:52
71 Diego Gómez Bajo SM 02:42:12
72 Joaquin Palomo SM 02:42:33
73 Joaquin Palomo Bosque SM 02:42:33
74 Miquel Farré SM 02:43:10
75 Miquel Farré Masip SM 02:43:10
76 Antoni Morlans Perejuan SM 02:43:46
77 Ferran Godayol Delgado SM 02:44:08
78 Víctor Forner Reverter SM 02:44:31
79 Joaquin Florenza Villagrasa SM 02:44:55
80 Guifré Cardona SM 02:45:13
81 Guifré Cardona Montaña SM 02:45:13
82 Juan Andres Simo Vila SM 02:45:47
83 Oriol Masip Hernàndez SM 02:46:01
84 José Urzanqui Usón SM 02:48:43
85 Raül Prats SM 02:48:57
86 Carles Escudero Alvarez SM 02:48:59
87 Lluc Brusca Manchon SM 02:50:39
88 Sergi Sànchez Ribera SM 02:51:21
89 Sergi Sànchez Ribera SM 02:51:21
90 Francesc Xavier Carreras Abel SM 02:53:30
91 Jaume Rofes Mateu SM 02:54:29
92 Sergi Bové Saura SM 02:54:46
93 Oriol Güell Villar SM 02:55:12
94 Guillem Navarro SM 02:55:15
95 Guillem Navarro Serrat SM 02:55:15
96 Manel Niella SM 02:55:30
97 Pere Moreno SM 02:55:45
98 Pere Moreno Llop SM 02:55:45
99 Albert Subirada Roma SM 02:56:09
100 Leandre Martinez SM 02:57:42
101 David Rico Llorente SM 02:57:44
102 Francesc Pujol SM 02:57:44
103 David Rilo Lorente SM 02:57:44
104 Daniel Ventosa Albà SM 02:58:00
105 Jordi Escoda Serres SM 02:58:55
106 Sergi Bayarri Cañabate SM 03:00:28
107 Josep Pruñonosa SM 03:01:02
108 Felipe Llaguna Egea SM 03:02:43
109 Juanjo Brusca SM 03:04:34
110 Juanjo Brusca Manchon SM 03:04:34
111 Pau Gimeno Ballester SM 03:04:45
112 Ivan Salvadó Obrero SM 03:05:03
113 Marc Caparrós SM 03:05:25
114 Marc Caparrós Bonet SM 03:05:25
115 Enric Galindo SM 03:06:16
116 Juan Javier Garcia Martinez SM 03:07:17
117 Paul Astudillo Torres SM 03:07:34
118 Aleix Panadès Magriña SM 03:08:13
119 Albert Miro Juan SM 03:09:26
120 Lluís Salcedo SM 03:11:24
121 Jose Fernandez SM 03:11:35
122 Marc Muñoz SM 03:11:53
123 Marc Muñoz Vinaixa SM 03:11:53
124 Albert Jansà Sancho SM 03:13:17
125 Eduard Alonso Anguera SM 03:14:32
126 Abraham Garcia SM 03:16:13
127 Jordi Adell Sabate SM 03:16:41
128 Alfonso Ferrer SM 03:17:05
129 Santi Castellnou Brull SM 03:17:17
130 Carlos Gomez SM 03:18:53
131 Joan Pago SM 03:19:49
132 Carlos Curto Gras SM 03:21:16
133 Alberto Simon Trallero SM 03:21:46
134 Joan Heredia Bermudes SM 03:22:54
135 David Solé Miralles SM 03:22:54
136 Jordi Rofes Rofes SM 03:25:49
137 Marc Marti Guardia SM 03:28:24
138 Marc Carrasco SM 03:29:41
139 Xavier Viladot SM 03:29:47
140 Rafa Lopez SM 03:29:49
141 Antonio Centella Rodriguez SM 03:30:48
142 Jose Luis Aspachs Morralla SM 03:31:28
143 Alex Sanchez SM 03:31:30
144 Ramon Bel Queralt SM 03:33:04
145 Carmelo Peralta SM 03:33:48
146 Pedro Serrano Espadas SM 03:33:56
147 Manel Reverte Moya SM 03:37:43
148 Enric Alanya Tarrago SM 03:38:19
149 Enric Alanya SM 03:38:19
150 Roger Martinez SM 03:40:29
151 Miguel Sanchez SM 03:41:05
152 Francesc Josep Garcia I Moline SM 03:41:15
153 Gonçal Verge Arnau SM 03:52:03
154 Rubén Colell Morrralla SM 03:52:05

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Batalla Trilla VF 02:45:29
2 Sílvia Soler Gómez VF 02:50:24
3 Vanessa Molner VF 02:55:42
4 Patricia Jauregui VF 02:58:15
5 Ana Belén Balagué Castells VF 03:01:46
6 Susana Milian Biel VF 03:02:26
7 Eva Hernandez Cuadros VF 03:11:43
8 Sandra Gabarró VF 03:16:57
9 Ana Lafita VF 03:24:58
10 Eva Bonet VF 03:27:58
11 Nuri Estadella VF 03:36:28
12 Soledad Perez VF 03:39:19
13 Xus Muñoz Naudí VF 03:39:55
14 Raquel Torrobella VF 03:39:57
15 Marta Montero VF 03:45:15
16 Rosa Saura VF 03:57:01

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Roberto Sancho Martinez VM 02:00:18
2 Xavier Espiña Martinez VM 02:05:08
3 Joan Farnos Canalda VM 02:09:08
4 Joan Farnos Canalda VM 02:09:08
5 Abel Codina Solanellas VM 02:15:00
6 Xavier Padrós Franquesa VM 02:21:53
7 Gabriel Secall Roca VM 02:23:24
8 Eduard Fornaguera Baldrich VM 02:24:24
9 Enrique Badia VM 02:28:26
10 Xavi Espelta Barceló VM 02:30:12
11 Jordi Oliver VM 02:34:48
12 Joan Reverte Escobedo VM 02:34:48
13 Juan Igncio Gómez Toro VM 02:34:49
14 Josep Boyer Rius VM 02:35:42
15 Adolf Aguilo Bort VM 02:36:25
16 Antonio Esquinas VM 02:36:31
17 Fer Maldonado Seral VM 02:39:12
18 Joan Agustí Núñez Genestós VM 02:39:42
19 Jordi Antoni Marti Ripoll VM 02:40:59
20 Jordi Marti Ripoll VM 02:40:59
21 Vicenç Brull Divorra VM 02:43:59
22 Ismael Gabarró Lacasa VM 02:45:26
23 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:47:21
24 Josep M. Sabaté Muñoz VM 02:47:51
25 Antonio Ramos Alfonso VM 02:49:01
26 Rafa Esteruelas Viñals VM 02:50:44
27 Alex Estela Carreras VM 02:51:39
28 Albert Roig VM 02:51:52
29 Sergi Canaldas Milan VM 02:54:50
30 Francesc Miquel Vaquer Alcoverro VM 02:57:12
31 Toni Santisteban VM 02:57:53
32 Juanan Arnau Tena VM 03:02:27
33 Carles Cabré VM 03:03:18
34 Carles Cabrè Hernandez VM 03:03:18
35 Albert Moya VM 03:03:19
36 Sisco Hierro Adell VM 03:03:40
37 Paco Estorach Fatsini VM 03:05:55
38 Conrad Albacar Climent VM 03:06:06
39 Josep Matamoros Navarro VM 03:06:38
40 Tonyo Zafra Boté VM 03:08:20
41 Jaime Marginet Robas VM 03:09:35
42 Miquel Regué Codina VM 03:11:45
43 Rafa Jimenez Navarro VM 03:12:01
44 Josep Roca Llobet VM 03:14:38
45 Eloi Galindo Figueres VM 03:15:47
46 Angel Arasa Pellisa VM 03:15:56
47 Lluís Miró Andreu VM 03:16:22
48 Xavier Ripoll Geremias VM 03:16:33
49 Enric Arenas VM 03:17:18
50 Francesc Xavier Carcolé Sans VM 03:18:35
51 Xavi Carcole Sans VM 03:18:35
52 Javier Ferré VM 03:18:40
53 Josep Lluís Grangé Galindo VM 03:21:14
54 Enrique Rosello Beltri VM 03:22:38
55 Joaquim Pujol Sarroca VM 03:23:53
56 Armand Pi VM 03:27:18
57 Armand Pi Coll VM 03:27:18
58 Hermini Fibla Reverter VM 03:28:10
59 Luis Sanchez VM 03:28:12
60 Ramon Vall Canosa VM 03:29:43
61 Joaquim Gavaldà VM 03:31:57
62 Joaquim Gavaldà Hidalgo VM 03:31:57
63 Josep Mª Oliva Colet VM 03:33:04
64 José Manuel Peralta VM 03:33:49
65 Javier Caro Cornejo VM 03:33:56
66 Fernando Lleti Navarro VM 03:34:19
67 Xavier Vives VM 03:38:25
68 Xavier Vives Pi VM 03:38:25
69 Toni Lozano VM 03:39:25
70 Juan Manuel Gilabert Bertomeu VM 03:39:53
71 Joaquin Turon Salvado VM 03:40:12
72 Gerard March Mayo VM 03:49:50
73 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 03:53:50
74 Daniel Gomez VM 03:56:23

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Isabel Arasa Fava MF 03:35:35
2 Trish Mellor MF 03:41:09

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Ma Calucho MM 02:30:15
2 David Harrison MM 02:40:03
3 Francisco Javier Sanagustin MM 02:43:20
4 Narcís Franch Piñol MM 02:55:51
5 Josep Oliva Cuscullola MM 02:56:20
6 Joan Perales Pulido MM 03:00:58
7 Ramón Ferrer Casasnovas MM 03:13:10
8 Francisco Noro MM 03:17:14
9 Francisco Noro Lorenzo MM 03:17:14
10 Miquel Sanchez MM 03:17:19
11 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 03:21:45
12 Eric Brut Torres MM 03:27:00
13 Jordi Salat Fernandez MM 03:29:36
14 Josep Maria Brull Farnos MM 03:36:48
15 Benjamin Garcia Balaguer MM 03:45:18
16 Eliseo Villacorta MM 03:56:26
17 Fito Font MM 03:57:55
18 Enric Blade MM 03:57:58