Classificacions: VIII Cursa Camí de Sirga

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SF 02:39:32
2 Sandra Burgues Llao SF 02:40:41
3 Paula Espinach Carbó SF 02:52:01
4 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:06:04
5 Míriam Martí Cardona SF 03:07:51
6 Miriam Estorach Arsasa SF 03:30:36
7 Georgina Oliver Ventura SF 03:45:34
8 Marta Casares Santiago VF 03:50:40
9 Carla Gisbert Tomàs S23F 03:50:42
10 Maria Perramon MF 03:55:07
11 Trish Mellor MF 03:58:49
12 Marina Centelles Ràfales VF 04:01:37
13 Eva Oliver Ventura SF 04:05:02
14 Soria Hermano SF 04:16:54
15 Catalina Corchie SF 04:18:51
16 Angela Folguerola Llorca SF 04:25:21
17 Françoise De Valera Rose VF 04:27:08

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SM 01:59:50
2 Mikel Besora Susaño SM 02:07:47
3 Lluisma Mas Cáceres SM 02:11:04
4 Vicent Herrera Coscollano SM 02:15:54
5 Xavier Descarrega SM 02:16:53
6 Joan Amorós Pallés SM 02:19:13
7 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:20:36
8 Eugeni Benaiges Torija S23M 02:23:46
9 Victor Mestre Miro VM 02:24:24
10 Robert Fontanet Estrada SM 02:24:59
11 Roger Maco SM 02:26:39
12 Carlos Marco Ferre SM 02:26:53
13 Marc Curto Aragones S23M 02:28:18
14 Daniel Marin Marin SM 02:29:44
15 Christian Pellicer Plazas SM 02:31:04
16 Marc Garcia Cuesta SM 02:33:05
17 Oscar Oraa Bonet VM 02:33:09
18 Eduard Pascal Rovira SM 02:34:08
19 David Sans Grau SM 02:35:04
20 Óscar Ríos Calvo SM 02:37:15
21 Juan José Oliva Simó VM 02:37:57
22 Jordi Balada Sanchez SM 02:40:22
23 Enric Badia VM 02:41:04
24 Sam Campanero Sala VM 02:41:08
25 Eduardo Egea Losada SM 02:41:55
26 Nil Sabate Vidal S23M 02:43:58
27 Emilio Torres Guzman SM 02:44:28
28 Jose Galeano Sabate SM 02:44:33
29 Josep Maria González Pentinat SM 02:44:51
30 Pere Llinares I Llorca VM 02:45:12
31 Albert Carbonell Duaygües VM 02:46:04
32 Jordi Escoda Serres SM 02:46:14
33 Sergi Sànchez Ribera SM 02:46:16
34 Albert Lindez Ripoll MM 02:47:36
35 David Lluch Arbona SM 02:49:01
36 Francesc Lluch Arbona SM 02:49:27
37 Salvador Cabré Fort SM 02:50:29
38 Xavi Carcole Sans VM 02:50:30
39 Roger Ferrer Sabaté VM 02:50:34
40 Carlos Tabera Del Pino SM 02:51:35
41 Joan Josep Queral Gallen VM 02:51:40
42 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:51:42
43 David Vilar Alcazar SM 02:53:07
44 David Sancho Chillida SM 02:53:18
45 Rafa Llanis Pelegrin SM 02:53:46
46 Joan Curto Cabré MM 02:54:15
47 Jose Luis Mesado Espin SM 02:54:40
48 Jordi Ramos Lopez SM 02:54:43
49 Robert Mas Castellvi VM 02:58:36
50 Sergi Huguet Borrell VM 03:00:05
51 Andreu Pinyol Narvaez VM 03:00:20
52 Moisés Millán Burriel MM 03:00:32
53 Ramon Torres Pujol VM 03:01:11
54 Gabriel Puig Mascarell VM 03:01:41
55 Carles Sabaté Sabaté VM 03:02:39
56 Manel Niella SM 03:02:51
57 Oriol Prades Vives SM 03:02:52
58 Narcís Franch Piñol MM 03:03:19
59 Ruben Alemany Sebastia VM 03:04:03
60 Quim Vernet Villagrasa SM 03:04:22
61 Josep M Alabart Alcober VM 03:04:31
62 David Grifoll Vidal SM 03:06:07
63 Josep Ferre Huguet SM 03:07:49
64 Aitor Cugat Delgado SM 03:07:54
65 Josep Margalef Serrano VM 03:08:31
66 Lluís Giné Castellví SM 03:12:44
67 Jaume Clos Gatnau SM 03:12:59
68 Josep Matamoros Navarro MM 03:17:07
69 Antoni Castells Segarra SM 03:19:52
70 Ferran Vidal Bort VM 03:19:54
71 Tomàs Sabate Fontanet VM 03:20:22
72 Eric Brut Torres MM 03:20:53
73 Carlos Gómez Múria VM 03:21:40
74 Joan Josep Rodriguez Sabate SM 03:23:44
75 Juan Andres Simo Vila VM 03:25:52
76 Juan Ramon Tortajada Martinez VM 03:28:12
77 Carles Cabrè Hernandez VM 03:28:17
78 Pau Monllao Ferre SM 03:29:42
79 Isaac Baranda Ferrer SM 03:30:28
80 Albert Curto Salvado VM 03:30:50
81 David Perez Planas SM 03:30:53
82 Victor Sancho MM 03:32:01
83 Isidro Conde Reverte VM 03:34:10
84 Alex Estela Carreras VM 03:35:14
85 Joaquim Cugat Chavero SM 03:37:21
86 Josep Mauri Benaiges SM 03:37:49
87 Xavi Llaurado Avila SM 03:37:51
88 Bernat De Vargas Lopez VM 03:52:49
89 Fernando Muñoz Rico SM 03:52:51
90 Lluis Barroeta Massot VM 04:01:35
91 Jordi Arasa Jareño SM 04:01:40
92 Nico Ortiz Tarroija SM 04:03:43
93 Salvador Serramia Fernandez MM 04:04:27
94 Josep Mª Perelló Sentís VM 04:11:25
95 Josep Maria Brull Farnos MM 04:13:36
96 Pau Puigcerver Ferré SM 04:25:19
97 Robert Aceña Alonso MM 04:31:33

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:55:02
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:57:06

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arnau Ollé Sanllehí CADM 01:06:27
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:13:58
3 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:16:58
4 Pep Reverter Sancho CADM 01:21:21
5 Pau Casado Pellissa CADM 01:34:43

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Folqué Alcoverro JF 03:37:10

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aleix Rodriguez Luna JM 02:13:38

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carla Gisbert Tomàs S23F 03:50:42

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eugeni Benaiges Torija S23M 02:23:46
2 Marc Curto Aragones S23M 02:28:18
3 Nil Sabate Vidal S23M 02:43:58

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SF 02:39:32
2 Sandra Burgues Llao SF 02:40:41
3 Paula Espinach Carbó SF 02:52:01
4 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:06:04
5 Míriam Martí Cardona SF 03:07:51
6 Miriam Estorach Arsasa SF 03:30:36
7 Georgina Oliver Ventura SF 03:45:34
8 Eva Oliver Ventura SF 04:05:02
9 Soria Hermano SF 04:16:54
10 Catalina Corchie SF 04:18:51
11 Angela Folguerola Llorca SF 04:25:21

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SM 01:59:50
2 Mikel Besora Susaño SM 02:07:47
3 Lluisma Mas Cáceres SM 02:11:04
4 Vicent Herrera Coscollano SM 02:15:54
5 Xavier Descarrega SM 02:16:53
6 Joan Amorós Pallés SM 02:19:13
7 Robert Fontanet Estrada SM 02:24:59
8 Roger Maco SM 02:26:39
9 Carlos Marco Ferre SM 02:26:53
10 Daniel Marin Marin SM 02:29:44
11 Christian Pellicer Plazas SM 02:31:04
12 Marc Garcia Cuesta SM 02:33:05
13 Eduard Pascal Rovira SM 02:34:08
14 David Sans Grau SM 02:35:04
15 Óscar Ríos Calvo SM 02:37:15
16 Jordi Balada Sanchez SM 02:40:22
17 Eduardo Egea Losada SM 02:41:55
18 Emilio Torres Guzman SM 02:44:28
19 Jose Galeano Sabate SM 02:44:33
20 Josep Maria González Pentinat SM 02:44:51
21 Jordi Escoda Serres SM 02:46:14
22 Sergi Sànchez Ribera SM 02:46:16
23 David Lluch Arbona SM 02:49:01
24 Francesc Lluch Arbona SM 02:49:27
25 Salvador Cabré Fort SM 02:50:29
26 Carlos Tabera Del Pino SM 02:51:35
27 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:51:42
28 David Vilar Alcazar SM 02:53:07
29 David Sancho Chillida SM 02:53:18
30 Rafa Llanis Pelegrin SM 02:53:46
31 Jose Luis Mesado Espin SM 02:54:40
32 Jordi Ramos Lopez SM 02:54:43
33 Manel Niella SM 03:02:51
34 Oriol Prades Vives SM 03:02:52
35 Quim Vernet Villagrasa SM 03:04:22
36 David Grifoll Vidal SM 03:06:07
37 Josep Ferre Huguet SM 03:07:49
38 Aitor Cugat Delgado SM 03:07:54
39 Lluís Giné Castellví SM 03:12:44
40 Jaume Clos Gatnau SM 03:12:59
41 Antoni Castells Segarra SM 03:19:52
42 Joan Josep Rodriguez Sabate SM 03:23:44
43 Pau Monllao Ferre SM 03:29:42
44 Isaac Baranda Ferrer SM 03:30:28
45 David Perez Planas SM 03:30:53
46 Joaquim Cugat Chavero SM 03:37:21
47 Josep Mauri Benaiges SM 03:37:49
48 Xavi Llaurado Avila SM 03:37:51
49 Fernando Muñoz Rico SM 03:52:51
50 Jordi Arasa Jareño SM 04:01:40
51 Nico Ortiz Tarroija SM 04:03:43
52 Pau Puigcerver Ferré SM 04:25:19

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Casares Santiago VF 03:50:40
2 Marina Centelles Ràfales VF 04:01:37
3 Françoise De Valera Rose VF 04:27:08

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:20:36
2 Victor Mestre Miro VM 02:24:24
3 Oscar Oraa Bonet VM 02:33:09
4 Juan José Oliva Simó VM 02:37:57
5 Enric Badia VM 02:41:04
6 Sam Campanero Sala VM 02:41:08
7 Pere Llinares I Llorca VM 02:45:12
8 Albert Carbonell Duaygües VM 02:46:04
9 Xavi Carcole Sans VM 02:50:30
10 Roger Ferrer Sabaté VM 02:50:34
11 Joan Josep Queral Gallen VM 02:51:40
12 Robert Mas Castellvi VM 02:58:36
13 Sergi Huguet Borrell VM 03:00:05
14 Andreu Pinyol Narvaez VM 03:00:20
15 Ramon Torres Pujol VM 03:01:11
16 Gabriel Puig Mascarell VM 03:01:41
17 Carles Sabaté Sabaté VM 03:02:39
18 Ruben Alemany Sebastia VM 03:04:03
19 Josep M Alabart Alcober VM 03:04:31
20 Josep Margalef Serrano VM 03:08:31
21 Ferran Vidal Bort VM 03:19:54
22 Tomàs Sabate Fontanet VM 03:20:22
23 Carlos Gómez Múria VM 03:21:40
24 Juan Andres Simo Vila VM 03:25:52
25 Juan Ramon Tortajada Martinez VM 03:28:12
26 Carles Cabrè Hernandez VM 03:28:17
27 Albert Curto Salvado VM 03:30:50
28 Isidro Conde Reverte VM 03:34:10
29 Alex Estela Carreras VM 03:35:14
30 Bernat De Vargas Lopez VM 03:52:49
31 Lluis Barroeta Massot VM 04:01:35
32 Josep Mª Perelló Sentís VM 04:11:25

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Perramon MF 03:55:07
2 Trish Mellor MF 03:58:49

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Lindez Ripoll MM 02:47:36
2 Joan Curto Cabré MM 02:54:15
3 Moisés Millán Burriel MM 03:00:32
4 Narcís Franch Piñol MM 03:03:19
5 Josep Matamoros Navarro MM 03:17:07
6 Eric Brut Torres MM 03:20:53
7 Victor Sancho MM 03:32:01
8 Salvador Serramia Fernandez MM 04:04:27
9 Josep Maria Brull Farnos MM 04:13:36
10 Robert Aceña Alonso MM 04:31:33