Classificacions: VII Marató de la Fageda

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Fanny Barreda Querol SF 05:15:18
2 Marta Paulino Andreu SF 05:44:41
3 Maria Beltran Toledo SF 05:49:02
4 Mireia Juan-Camps Castell SF 05:55:27
5 Paula Espinach Carbó S23F 06:04:32
6 Núria Pallarés SF 06:23:51
7 Cristina Valiente Porta MF 06:27:55
8 Dina Pascual Fernandez SF 06:28:47
9 Esther Muñoz Romero SF 06:32:40
10 Teresa Gonzalez Belenguer VF 06:33:28
11 Reyes Valero Exposito VF 06:40:32
12 Helena Drago Rosa SF 06:44:05
13 Laura Brines Brines SF 06:49:10
14 Esther Casas Salles VF 06:51:56
15 Mayte Bellido Peris VF 06:54:07
16 Ines Boix Marzá VF 06:56:18
17 Diana Garcia Sogorb SF 06:58:48
18 Xelo Gascó Garcia SF 07:19:06
19 Andrea Drago Canes SF 07:26:05
20 Paula Ferreres Ferreres SF 07:26:08
21 Arantxa López Montañana SF 07:57:08
22 Eugenia Mondejar Sebastian VF 07:59:39
23 Lara Sánchez Asensio SF 07:59:46
24 Naima Tibary Ajaghlal VF 08:00:01

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Santiago Pérez Gutiérrez SM 02:51:00
2 Javier Heras Hernandez SM 04:07:53
3 Alexandre Izquierdo Acon SM 04:08:58
4 Mustapha Bassiyd SM 04:22:54
5 Toni Calderon Guillen VM 04:24:55
6 Lluisma Mas Cáceres SM 04:26:54
7 Felipe Martinez Ferreros VM 04:32:14
8 Jose Angel Ebri Garcia SM 04:32:35
9 José Luis Arnal Fausto VM 04:33:15
10 Victor Mestre Miro VM 04:34:07
11 Batiste Ruiz Llorens VM 04:40:42
12 Vicent Garcia Argentó SM 04:43:32
13 Cesar Batet Vilar VM 04:45:22
14 Carlos Urrios Cubero SM 04:48:34
15 Enrique Pinilla Belles VM 04:49:13
16 Adolf Aguiló Bort VM 04:52:01
17 Aleix Arrufat Sanchez SM 04:52:28
18 Cristian Gómez Fuentes SM 04:54:27
19 Juan Garcia Lopez SM 04:56:05
20 Carlos Garcia Martin SM 04:56:43
21 Xoan Falcó Capdevila SM 05:02:41
22 Eloy Ripollés Cuartero SM 05:04:36
23 Agus Juan-Camps Castell SM 05:05:28
24 Javier Altava Márquez SM 05:05:50
25 Mohamed Chelli El Khayat SM 05:07:52
26 Emilio Sospedra Castell S23M 05:08:50
27 Joan Carreras Redondo SM 05:09:38
28 Ruben Blanco Zaragoza VM 05:13:04
29 Rafel Mosegui Torà SM 05:13:09
30 Javier De La Fuente Llopis SM 05:16:14
31 Albert Garcia Monzo SM 05:16:48
32 Julio Conejos Bou VM 05:19:40
33 Richar Climent Cucarella SM 05:23:31
34 Jaume Sala Oliveras MM 05:27:13
35 Marc Curto Aragones S23M 05:27:23
36 Vicent Herrera Coscollano SM 05:27:35
37 Alberto Cachinero Bravo SM 05:28:27
38 Enrique Manuel Caballero Barba SM 05:34:52
39 Jose Macias Muñoz SM 05:35:57
40 Paco Mies Vidal MM 05:37:33
41 Joaquin Palomo Bosque SM 05:37:37
42 David Galera Fernandez VM 05:38:07
43 Lluc Brusca Manchon SM 05:39:07
44 Jordi Balada Sanchez SM 05:39:44
45 Agusti Janini SM 05:39:59
46 Didac Royo Reverter SM 05:42:44
47 Christian Pellicer Plazas SM 05:44:47
48 David Ortiz Porcar VM 05:45:55
49 Juan Andres Simo Vila SM 05:46:05
50 Jordi Colera Goset VM 05:46:14
51 Vicent Altava SM 05:46:55
52 David Ferrer Simó VM 05:47:55
53 Antonio Haro Fernandez VM 05:48:21
54 Cosmin Ovidiu Stiolea SM 05:48:59
55 David Godino Molina VM 05:49:20
56 Julio López Moreno SM 05:50:05
57 Alberto Feliu Florencia SM 05:50:32
58 Santiago Navarro Cid SM 05:53:31
59 Vicent Peris Gorris SM 05:54:39
60 Paco Marine Olle MM 05:58:05
61 Joan Agustí Núñez Genestós VM 05:58:29
62 Borja Ferré Fumadó SM 05:59:36
63 Pau Gimeno Ballester SM 05:59:52
64 Carlos Lores Peña SM 06:00:20
65 Juan Miravet Olivares VM 06:00:29
66 Joan Ripoll Palomares SM 06:01:05
67 Juan Luis Sanz Piñol VM 06:02:21
68 Pablo Lopez Melendez SM 06:04:22
69 Lluis Roger Molet SM 06:06:05
70 José Urzanqui Usón SM 06:07:02
71 Rafael Esteve Lombarte VM 06:07:03
72 Oriol Güell Villar SM 06:10:18
73 Paul Astudillo Torres SM 06:14:59
74 Andrés Trillo Gamez VM 06:15:36
75 Carlos Forner Sospedra VM 06:16:29
76 Juanma Bueno Vizcarro SM 06:18:23
77 Daniel Caballero Granero VM 06:19:50
78 Tonyo Zafra Boté VM 06:20:19
79 Ignasi Fàbregues Barceló SM 06:20:42
80 Ramon Reverte Martin SM 06:20:42
81 Oriol Carro Vidallet SM 06:21:02
82 Daniel Muñoz Muñoz VM 06:21:47
83 Miguel Angel Manzanet Villena SM 06:21:56
84 Kike Monzó Blasco SM 06:23:20
85 Joaquin Bomboi Tormo VM 06:23:20
86 Florenci Sales Vilalta VM 06:25:15
87 Jose Requena Juarez SM 06:25:38
88 Txomin Asier Fernandez Cincunegui VM 06:26:26
89 Cristian Romero Zarzoso SM 06:26:33
90 Josep Maria Benavent Micola MM 06:27:49
91 Jordi Marti Papiol VM 06:27:58
92 Manolo Gavalda Rubio SM 06:33:23
93 Antonio De Fez Ortuñedo VM 06:33:35
94 Marcos Royo Bonet SM 06:33:59
95 Jordi Adell Munuera SM 06:34:18
96 Jaume Juncosa Roig VM 06:34:42
97 Jose Antonio Alonso Cebrian SM 06:36:34
98 Felipe Llaguna Egea SM 06:36:57
99 Francesc Matamoros Alvaro SM 06:37:45
100 Francisco Cuevas Moles MM 06:37:53
101 Toni Merlos VM 06:38:04
102 Llorenç Margaix Díez SM 06:38:41
103 Frederic Diez Margaix SM 06:38:58
104 Roger Boronat Mercade SM 06:39:00
105 Rafa Jimenez Navarro VM 06:39:34
106 Jaume Joan Trilla Faneca SM 06:42:02
107 Jorge Aramburo Vilches SM 06:42:10
108 Ricardo Carratalá Roig SM 06:44:42
109 Oriol Núñez Ollé VM 06:44:59
110 Jose Maria Trull Policarpo SM 06:45:08
111 Toni Sanchez Margaix SM 06:45:21
112 Angel Fuentes Bustos VM 06:48:55
113 Francisco Esteve Rubio VM 06:50:13
114 Jordi Castany Egea MM 06:51:59
115 Marc Duch Barrera SM 06:53:05
116 Joan Francesc Bernabeu Mari SM 06:53:48
117 Carles Muñoz Deval SM 06:53:55
118 Carlos Gomez Gonzalez SM 06:54:12
119 Jose Luis Beti Borras VM 06:54:25
120 Xavi Camarasa Bomboí VM 06:54:27
121 Oscar Sorli Foix SM 06:54:38
122 Bruno Meneses Oliver SM 06:54:46
123 Walter Andres Romero Perez MM 06:57:38
124 Ivan Orient Beltran MM 06:58:16
125 Jordi Berga López MM 06:58:25
126 Josep Roda Jimenez SM 06:59:46
127 David Ciudad SM 06:59:58
128 Isaac Picher Paya SM 07:00:01
129 Ivan Marinas Valls SM 07:00:10
130 Jordi Pina Olmo SM 07:01:13
131 Frank Redondo Recatala VM 07:01:49
132 Nestor Pesudo Arenos SM 07:01:52
133 Vicente Ahis Gavalda MM 07:02:49
134 Jose Vicente Garcia Tena SM 07:04:24
135 Juan Serra Ferrando MM 07:05:35
136 David Olmos Fernández SM 07:05:37
137 Andrés Ramírez Mestre VM 07:10:21
138 Toni Roda Carceller VM 07:10:23
139 Marcelo Rodenas Rodriguez VM 07:17:32
140 Josep Maria Brull Farnos MM 07:18:34
141 Miguel Ibañez Soriano SM 07:19:05
142 Jordi Salat Fernandez MM 07:21:14
143 Vicent Estarelles Gimenez MM 07:21:33
144 Ivan Marco Rodrigo SM 07:26:01
145 Gerard  González Montes SM 07:26:11
146 Manolo Julian Marti MM 07:28:44
147 Marc Lleixà Sancho S23M 07:31:49
148 Tomas Cubedo Castellvi SM 07:35:37
149 Ignasi M. Prats Ferré MM 07:36:44
150 Vicent Villaplana Esteller MM 07:36:52
151 Michel Van Driel VM 07:41:07
152 Agustin Sanchez Diaz SM 07:42:12
153 Antonio Bermejo VM 07:43:43
154 Jose Luis Montaner Belenguer MM 07:43:58
155 Fernando Fernández Escanciano VM 07:45:21
156 Gerard Prats Ferré VM 07:50:04
157 Juan Masia Sabater VM 07:54:34
158 Ivan Esteve Besalduch SM 07:57:11
159 Miguel Llacer Rodriguez VM 07:57:14
160 Ramón Quilez Sampietro MM 07:59:05
161 Albert Ribas Bel SM 08:01:53

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro CADF 01:33:09

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Adrià Gelonch Aznar CADM 00:54:33
2 Jordi Vidal Garcia CADM 01:04:29
3 Ayoub Chguennou CADM 01:08:45
4 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:13:22
5 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:21:44
6 Roger Torà CADM 01:32:56

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Bàrbara López Antó JF 02:23:12

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Youssef Abaghad JM 01:13:08
2 Cristian Gisbert Verdu JM 01:28:34
3 Pol Gispert Latorre JM 01:31:17

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Espinach Carbó S23F 06:04:32

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Emilio Sospedra Castell S23M 05:08:50
2 Marc Curto Aragones S23M 05:27:23
3 Marc Lleixà Sancho S23M 07:31:49

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Fanny Barreda Querol SF 05:15:18
2 Marta Paulino Andreu SF 05:44:41
3 Maria Beltran Toledo SF 05:49:02
4 Mireia Juan-Camps Castell SF 05:55:27
5 Núria Pallarés SF 06:23:51
6 Dina Pascual Fernandez SF 06:28:47
7 Esther Muñoz Romero SF 06:32:40
8 Helena Drago Rosa SF 06:44:05
9 Laura Brines Brines SF 06:49:10
10 Diana Garcia Sogorb SF 06:58:48
11 Xelo Gascó Garcia SF 07:19:06
12 Andrea Drago Canes SF 07:26:05
13 Paula Ferreres Ferreres SF 07:26:08
14 Arantxa López Montañana SF 07:57:08
15 Lara Sánchez Asensio SF 07:59:46

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Santiago Pérez Gutiérrez SM 02:51:00
2 Javier Heras Hernandez SM 04:07:53
3 Alexandre Izquierdo Acon SM 04:08:58
4 Mustapha Bassiyd SM 04:22:54
5 Lluisma Mas Cáceres SM 04:26:54
6 Jose Angel Ebri Garcia SM 04:32:35
7 Vicent Garcia Argentó SM 04:43:32
8 Carlos Urrios Cubero SM 04:48:34
9 Aleix Arrufat Sanchez SM 04:52:28
10 Cristian Gómez Fuentes SM 04:54:27
11 Juan Garcia Lopez SM 04:56:05
12 Carlos Garcia Martin SM 04:56:43
13 Xoan Falcó Capdevila SM 05:02:41
14 Eloy Ripollés Cuartero SM 05:04:36
15 Agus Juan-Camps Castell SM 05:05:28
16 Javier Altava Márquez SM 05:05:50
17 Mohamed Chelli El Khayat SM 05:07:52
18 Joan Carreras Redondo SM 05:09:38
19 Rafel Mosegui Torà SM 05:13:09
20 Javier De La Fuente Llopis SM 05:16:14
21 Albert Garcia Monzo SM 05:16:48
22 Richar Climent Cucarella SM 05:23:31
23 Vicent Herrera Coscollano SM 05:27:35
24 Alberto Cachinero Bravo SM 05:28:27
25 Enrique Manuel Caballero Barba SM 05:34:52
26 Jose Macias Muñoz SM 05:35:57
27 Joaquin Palomo Bosque SM 05:37:37
28 Lluc Brusca Manchon SM 05:39:07
29 Jordi Balada Sanchez SM 05:39:44
30 Agusti Janini SM 05:39:59
31 Didac Royo Reverter SM 05:42:44
32 Christian Pellicer Plazas SM 05:44:47
33 Juan Andres Simo Vila SM 05:46:05
34 Vicent Altava SM 05:46:55
35 Cosmin Ovidiu Stiolea SM 05:48:59
36 Julio López Moreno SM 05:50:05
37 Alberto Feliu Florencia SM 05:50:32
38 Santiago Navarro Cid SM 05:53:31
39 Vicent Peris Gorris SM 05:54:39
40 Borja Ferré Fumadó SM 05:59:36
41 Pau Gimeno Ballester SM 05:59:52
42 Carlos Lores Peña SM 06:00:20
43 Joan Ripoll Palomares SM 06:01:05
44 Pablo Lopez Melendez SM 06:04:22
45 Lluis Roger Molet SM 06:06:05
46 José Urzanqui Usón SM 06:07:02
47 Oriol Güell Villar SM 06:10:18
48 Paul Astudillo Torres SM 06:14:59
49 Juanma Bueno Vizcarro SM 06:18:23
50 Ignasi Fàbregues Barceló SM 06:20:42
51 Ramon Reverte Martin SM 06:20:42
52 Oriol Carro Vidallet SM 06:21:02
53 Miguel Angel Manzanet Villena SM 06:21:56
54 Kike Monzó Blasco SM 06:23:20
55 Jose Requena Juarez SM 06:25:38
56 Cristian Romero Zarzoso SM 06:26:33
57 Manolo Gavalda Rubio SM 06:33:23
58 Marcos Royo Bonet SM 06:33:59
59 Jordi Adell Munuera SM 06:34:18
60 Jose Antonio Alonso Cebrian SM 06:36:34
61 Felipe Llaguna Egea SM 06:36:57
62 Francesc Matamoros Alvaro SM 06:37:45
63 Llorenç Margaix Díez SM 06:38:41
64 Frederic Diez Margaix SM 06:38:58
65 Roger Boronat Mercade SM 06:39:00
66 Jaume Joan Trilla Faneca SM 06:42:02
67 Jorge Aramburo Vilches SM 06:42:10
68 Ricardo Carratalá Roig SM 06:44:42
69 Jose Maria Trull Policarpo SM 06:45:08
70 Toni Sanchez Margaix SM 06:45:21
71 Marc Duch Barrera SM 06:53:05
72 Joan Francesc Bernabeu Mari SM 06:53:48
73 Carles Muñoz Deval SM 06:53:55
74 Carlos Gomez Gonzalez SM 06:54:12
75 Oscar Sorli Foix SM 06:54:38
76 Bruno Meneses Oliver SM 06:54:46
77 Josep Roda Jimenez SM 06:59:46
78 David Ciudad SM 06:59:58
79 Isaac Picher Paya SM 07:00:01
80 Ivan Marinas Valls SM 07:00:10
81 Jordi Pina Olmo SM 07:01:13
82 Nestor Pesudo Arenos SM 07:01:52
83 Jose Vicente Garcia Tena SM 07:04:24
84 David Olmos Fernández SM 07:05:37
85 Miguel Ibañez Soriano SM 07:19:05
86 Ivan Marco Rodrigo SM 07:26:01
87 Gerard  González Montes SM 07:26:11
88 Tomas Cubedo Castellvi SM 07:35:37
89 Agustin Sanchez Diaz SM 07:42:12
90 Ivan Esteve Besalduch SM 07:57:11
91 Albert Ribas Bel SM 08:01:53

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Teresa Gonzalez Belenguer VF 06:33:28
2 Reyes Valero Exposito VF 06:40:32
3 Esther Casas Salles VF 06:51:56
4 Mayte Bellido Peris VF 06:54:07
5 Ines Boix Marzá VF 06:56:18
6 Eugenia Mondejar Sebastian VF 07:59:39
7 Naima Tibary Ajaghlal VF 08:00:01

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Toni Calderon Guillen VM 04:24:55
2 Felipe Martinez Ferreros VM 04:32:14
3 José Luis Arnal Fausto VM 04:33:15
4 Victor Mestre Miro VM 04:34:07
5 Batiste Ruiz Llorens VM 04:40:42
6 Cesar Batet Vilar VM 04:45:22
7 Enrique Pinilla Belles VM 04:49:13
8 Adolf Aguiló Bort VM 04:52:01
9 Ruben Blanco Zaragoza VM 05:13:04
10 Julio Conejos Bou VM 05:19:40
11 David Galera Fernandez VM 05:38:07
12 David Ortiz Porcar VM 05:45:55
13 Jordi Colera Goset VM 05:46:14
14 David Ferrer Simó VM 05:47:55
15 Antonio Haro Fernandez VM 05:48:21
16 David Godino Molina VM 05:49:20
17 Joan Agustí Núñez Genestós VM 05:58:29
18 Juan Miravet Olivares VM 06:00:29
19 Juan Luis Sanz Piñol VM 06:02:21
20 Rafael Esteve Lombarte VM 06:07:03
21 Andrés Trillo Gamez VM 06:15:36
22 Carlos Forner Sospedra VM 06:16:29
23 Daniel Caballero Granero VM 06:19:50
24 Tonyo Zafra Boté VM 06:20:19
25 Daniel Muñoz Muñoz VM 06:21:47
26 Joaquin Bomboi Tormo VM 06:23:20
27 Florenci Sales Vilalta VM 06:25:15
28 Txomin Asier Fernandez Cincunegui VM 06:26:26
29 Jordi Marti Papiol VM 06:27:58
30 Antonio De Fez Ortuñedo VM 06:33:35
31 Jaume Juncosa Roig VM 06:34:42
32 Toni Merlos VM 06:38:04
33 Rafa Jimenez Navarro VM 06:39:34
34 Oriol Núñez Ollé VM 06:44:59
35 Angel Fuentes Bustos VM 06:48:55
36 Francisco Esteve Rubio VM 06:50:13
37 Jose Luis Beti Borras VM 06:54:25
38 Xavi Camarasa Bomboí VM 06:54:27
39 Frank Redondo Recatala VM 07:01:49
40 Andrés Ramírez Mestre VM 07:10:21
41 Toni Roda Carceller VM 07:10:23
42 Marcelo Rodenas Rodriguez VM 07:17:32
43 Michel Van Driel VM 07:41:07
44 Antonio Bermejo VM 07:43:43
45 Fernando Fernández Escanciano VM 07:45:21
46 Gerard Prats Ferré VM 07:50:04
47 Juan Masia Sabater VM 07:54:34
48 Miguel Llacer Rodriguez VM 07:57:14

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cristina Valiente Porta MF 06:27:55

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jaume Sala Oliveras MM 05:27:13
2 Paco Mies Vidal MM 05:37:33
3 Paco Marine Olle MM 05:58:05
4 Josep Maria Benavent Micola MM 06:27:49
5 Francisco Cuevas Moles MM 06:37:53
6 Jordi Castany Egea MM 06:51:59
7 Walter Andres Romero Perez MM 06:57:38
8 Ivan Orient Beltran MM 06:58:16
9 Jordi Berga López MM 06:58:25
10 Vicente Ahis Gavalda MM 07:02:49
11 Juan Serra Ferrando MM 07:05:35
12 Josep Maria Brull Farnos MM 07:18:34
13 Jordi Salat Fernandez MM 07:21:14
14 Vicent Estarelles Gimenez MM 07:21:33
15 Manolo Julian Marti MM 07:28:44
16 Ignasi M. Prats Ferré MM 07:36:44
17 Vicent Villaplana Esteller MM 07:36:52
18 Jose Luis Montaner Belenguer MM 07:43:58
19 Ramón Quilez Sampietro MM 07:59:05