Classificacions: VII KMV Caramella-Caro

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SF 01:15:34
2 Maria Beltran Toledo SF 01:18:21
3 Sofía Garcia Bardoll SF 01:19:31
4 Yolanda Garcia Sàez VF 01:21:00
5 Mireia Santesmases Viola SF 01:21:09
6 Silvia Zuñiga Garcia SF 01:25:47
7 Marta Martinez SF 01:26:34
8 Marta Paulino Andreu SF 01:29:14
9 Marta Segura Rius SF 01:29:46
10 Carme Millan Sola MF 01:31:01
11 Mar Ferran Garcia S23F 01:31:22
12 Ana Belén Balagué Castells VF 01:32:12
13 Elisabet Perez Cortes SF 01:33:13
14 Georgina Oliver Ventura SF 01:37:56
15 Diana Garcia Sogorb SF 01:38:14
16 Sandra Vidiella Piñol S23F 01:48:13
17 Rosa Salas Ricart MF 01:52:07
18 Paula Ferreres Ferreres SF 01:54:19
19 Trish Mellor MF 02:02:04
20 Montse Del Aguila De Torres MF 02:02:21
21 Mireia Sole Barbosa SF 02:04:59
22 Cristina Hermoso Villalon SF 02:05:20
23 Beatriz Cano Matesanz MF 02:05:37
24 Saivani E. Saura Sanchez MF 02:06:03

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SM 01:01:23
2 Guillem Vilalta Reixach SM 01:02:32
3 Santiago Mezquita Fernandez VM 01:02:41
4 Lhoussain Abaghad SM 01:04:42
5 Albert Giné Cid SM 01:04:45
6 Carlos Larios Jiménez SM 01:06:06
7 Jordi Bolet Aragones S23M 01:06:21
8 Salvi Fargas Busquets MM 01:06:38
9 Josep Montsant Espígol SM 01:06:57
10 Francesc Galera Cunill VM 01:07:10
11 Jaume Cornellà Boschdemont SM 01:07:16
12 Andreu Contijoch Culleré SM 01:07:59
13 Victor Mestre Miro VM 01:08:25
14 Francesc Caballe Fabra SM 01:09:08
15 Carlos Antones Poy SM 01:09:20
16 Carlos Antones Poy SM 01:09:20
17 Aleix Arrufat Sanchez SM 01:09:34
18 Jordi Correa Orri S23M 01:09:40
19 Sebastian Quixal Martorell MM 01:09:42
20 Sebastian Quixal Martorell MM 01:09:42
21 Victor Hugo Vicente Mauri VM 01:09:55
22 Alfonso Lopez Sancho SM 01:10:40
23 Alfonso Lopez Sancho SM 01:10:40
24 Danielem Alburquerque Ejido VM 01:11:15
25 Raúl Estévez Àlbarez SM 01:11:21
26 Joel Garcia Viñas SM 01:12:39
27 David Patiño Ubia SM 01:13:05
28 Juan Antonio Alfara Fibla VM 01:14:31
29 Juan Luis Sanz Piñol VM 01:14:39
30 Christian Pellicer Plazas SM 01:14:49
31 Marc Brescolí Badia SM 01:15:09
32 Boris Valles Alonso SM 01:15:37
33 Dani Marin Marin SM 01:15:47
34 Josep Miquel Turmo Lopez SM 01:17:32
35 Rafel Mosegui Torà SM 01:17:53
36 Enric Barberà Barenys VM 01:18:15
37 Gerard Donis Fernandez SM 01:19:07
38 Aristarco Tomás Úbeda VM 01:19:16
39 Miquel Farré Masip SM 01:19:41
40 Manel Orti Adell VM 01:20:18
41 Raimon Hernández Fernández VM 01:20:23
42 Marc Curto Aragones S23M 01:20:25
43 David Lluch Arbona SM 01:20:44
44 Jaume Orgue Balcells MM 01:21:05
45 Juanjo Moliner Gimeno VM 01:21:22
46 Nil Sabate Vidal S23M 01:21:39
47 David Bardina Tortosa SM 01:22:05
48 Nicolas Borras Pons SM 01:22:15
49 Josep María Moreno Rodríguez VM 01:22:30
50 Alejandro Lacueva Centelles S23M 01:22:38
51 Albert Pericas Parera SM 01:22:49
52 Julio Manuel Sales Ripoll VM 01:22:54
53 Ignasi Querol Fuentes SM 01:22:55
54 Angel Gil Gil S23M 01:23:00
55 Jordi Garcia Altadill SM 01:23:11
56 Narcís Franch Piñol MM 01:23:54
57 Manel Vivancos Gonzalez MM 01:24:18
58 Jose Antonio Salgado Mangas MM 01:24:31
59 Josep Amill Fontanals SM 01:24:44
60 Tomás Ramo Maicas VM 01:24:46
61 Joan Figueres Vila SM 01:25:04
62 Marc Toda Vericat SM 01:25:35
63 Ramon Pinyol Cid VM 01:25:35
64 Josep Matamoros Navarro VM 01:25:40
65 Tomas Perpiña Mediel VM 01:26:33
66 Carlos Marco Ferre SM 01:27:31
67 Octavio Redon Quixal MM 01:27:47
68 Lluc Brusca Manchon SM 01:29:09
69 Luís Francisco Puentes García VM 01:30:11
70 Juan Andres Simo Vila SM 01:30:13
71 Marc Caparrós Bonet SM 01:30:22
72 Santiago Navarro Cid SM 01:30:46
73 Daniel Conesa Garcia SM 01:31:36
74 Gerard Valldeperes Vilanova S23M 01:31:44
75 Frederic Escosa Bernal SM 01:31:55
76 Santiago Marsal Vinadé VM 01:32:00
77 Paco Alcazar Figueroa SM 01:32:15
78 Paco Alcazar Figueroa SM 01:32:15
79 Josep Pallarés Martí MM 01:34:17
80 Oriol Güell Villar SM 01:34:55
81 David Nuñez Pujol VM 01:35:26
82 Oscar Luis Anento Clavero VM 01:37:02
83 Xavier Vicente Alemany MM 01:37:20
84 Paul Astudillo Torres SM 01:38:16
85 Ignasi Casals Miró VM 01:38:34
86 Marc Baiget Rofes VM 01:39:54
87 Marc Baiget Rofes VM 01:39:54
88 Moises Claver Recio SM 01:41:59
89 Josep Llasat Rodriguez VM 01:42:11
90 Jose Antonio Martin Ruiz SM 01:42:26
91 Hermini Fibla Reverter VM 01:42:54
92 Rafa Jimenez Navarro VM 01:43:01
93 Francisco Moya Moras VM 01:43:28
94 Manel Rosauro Utrilla MM 01:43:50
95 Joaquin Turon Salvado VM 01:44:25
96 Julen Agut Escrig SM 01:44:38
97 David Oller Roig VM 01:45:05
98 Josep Tomàs Moisès Falco SM 01:45:06
99 Rossend Sanchez Tortosa VM 01:45:33
100 Jordi Martin Cuello SM 01:45:52
101 Vicente Molina Brocal VM 01:46:08
102 Santiago Pardos Magriñan VM 01:46:31
103 Ivan Povill Vidiella SM 01:47:49
104 Ivan Povill Vidiella SM 01:47:49
105 Francesc Matamoros Alvaro SM 01:48:08
106 Isidro Conde Reverte VM 01:48:32
107 Jaume Marlès Diaz VM 01:49:39
108 Jordi Viedma Hernandez VM 01:50:16
109 David Forner Seriol SM 01:51:31
110 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 01:52:26
111 Didac Gonzalez Pujol VM 01:53:05
112 Joan Antoni Monterubio Montesó SM 01:53:09
113 Juan Jose Baset Royo MM 01:55:57
114 Oscar Chao Pujol SM 01:57:07
115 Marti Finet Mira MM 01:57:18
116 Marc Lleixà Sancho S23M 02:01:46
117 Adam Nuñez Recasens SM 02:04:31
118 Valentin Miquel Piñol VM 02:05:20
119 Daniel Martinez Molina SM 02:06:56
120 Josep Maria Brull Farnos MM 02:08:53
121 Manel Roldan Guerrero SM 02:26:46
122 Manel Roldan Guerrero SM 02:26:46

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro CADF 02:14:57

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Adrià Gelonch Aznar CADM 01:11:57
2 Daniel Castillo Fernandez CADM 01:16:17
3 Jordi Vidal Garcia CADM 01:16:35
4 Arnau Cases De Matias CADM 01:16:52
5 Marc Lleixà Ferré CADM 01:22:07
6 Joan Soler Rego CADM 01:29:22
7 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:31:53
8 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:59:39

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Beringues Brunet JF 01:29:43
2 Carla Gisbert Tomàs JF 01:54:47

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Iu Escolà Viladrich JM 01:00:25
2 Adrià Duarri Guilà JM 01:01:40
3 Youssef Abaghad JM 01:06:09
4 Gerard Batet Xaus JM 01:10:18
5 Eloy Ripollés Cuartero JM 01:14:11
6 Pol Gispert Latorre JM 01:17:28
7 Cristian Gisbert Verdu JM 01:18:53

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mar Ferran Garcia S23F 01:31:22
2 Sandra Vidiella Piñol S23F 01:48:13

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Bolet Aragones S23M 01:06:21
2 Jordi Correa Orri S23M 01:09:40
3 Marc Curto Aragones S23M 01:20:25
4 Nil Sabate Vidal S23M 01:21:39
5 Alejandro Lacueva Centelles S23M 01:22:38
6 Angel Gil Gil S23M 01:23:00
7 Gerard Valldeperes Vilanova S23M 01:31:44
8 Marc Lleixà Sancho S23M 02:01:46

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SF 01:15:34
2 Maria Beltran Toledo SF 01:18:21
3 Sofía Garcia Bardoll SF 01:19:31
4 Mireia Santesmases Viola SF 01:21:09
5 Silvia Zuñiga Garcia SF 01:25:47
6 Marta Martinez SF 01:26:34
7 Marta Paulino Andreu SF 01:29:14
8 Marta Segura Rius SF 01:29:46
9 Elisabet Perez Cortes SF 01:33:13
10 Georgina Oliver Ventura SF 01:37:56
11 Diana Garcia Sogorb SF 01:38:14
12 Paula Ferreres Ferreres SF 01:54:19
13 Mireia Sole Barbosa SF 02:04:59
14 Cristina Hermoso Villalon SF 02:05:20

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SM 01:01:23
2 Guillem Vilalta Reixach SM 01:02:32
3 Lhoussain Abaghad SM 01:04:42
4 Albert Giné Cid SM 01:04:45
5 Carlos Larios Jiménez SM 01:06:06
6 Josep Montsant Espígol SM 01:06:57
7 Jaume Cornellà Boschdemont SM 01:07:16
8 Andreu Contijoch Culleré SM 01:07:59
9 Francesc Caballe Fabra SM 01:09:08
10 Carlos Antones Poy SM 01:09:20
11 Carlos Antones Poy SM 01:09:20
12 Aleix Arrufat Sanchez SM 01:09:34
13 Alfonso Lopez Sancho SM 01:10:40
14 Alfonso Lopez Sancho SM 01:10:40
15 Raúl Estévez Àlbarez SM 01:11:21
16 Joel Garcia Viñas SM 01:12:39
17 David Patiño Ubia SM 01:13:05
18 Christian Pellicer Plazas SM 01:14:49
19 Marc Brescolí Badia SM 01:15:09
20 Boris Valles Alonso SM 01:15:37
21 Dani Marin Marin SM 01:15:47
22 Josep Miquel Turmo Lopez SM 01:17:32
23 Rafel Mosegui Torà SM 01:17:53
24 Gerard Donis Fernandez SM 01:19:07
25 Miquel Farré Masip SM 01:19:41
26 David Lluch Arbona SM 01:20:44
27 David Bardina Tortosa SM 01:22:05
28 Nicolas Borras Pons SM 01:22:15
29 Albert Pericas Parera SM 01:22:49
30 Ignasi Querol Fuentes SM 01:22:55
31 Jordi Garcia Altadill SM 01:23:11
32 Josep Amill Fontanals SM 01:24:44
33 Joan Figueres Vila SM 01:25:04
34 Marc Toda Vericat SM 01:25:35
35 Carlos Marco Ferre SM 01:27:31
36 Lluc Brusca Manchon SM 01:29:09
37 Juan Andres Simo Vila SM 01:30:13
38 Marc Caparrós Bonet SM 01:30:22
39 Santiago Navarro Cid SM 01:30:46
40 Daniel Conesa Garcia SM 01:31:36
41 Frederic Escosa Bernal SM 01:31:55
42 Paco Alcazar Figueroa SM 01:32:15
43 Paco Alcazar Figueroa SM 01:32:15
44 Oriol Güell Villar SM 01:34:55
45 Paul Astudillo Torres SM 01:38:16
46 Moises Claver Recio SM 01:41:59
47 Jose Antonio Martin Ruiz SM 01:42:26
48 Julen Agut Escrig SM 01:44:38
49 Josep Tomàs Moisès Falco SM 01:45:06
50 Jordi Martin Cuello SM 01:45:52
51 Ivan Povill Vidiella SM 01:47:49
52 Ivan Povill Vidiella SM 01:47:49
53 Francesc Matamoros Alvaro SM 01:48:08
54 David Forner Seriol SM 01:51:31
55 Joan Antoni Monterubio Montesó SM 01:53:09
56 Oscar Chao Pujol SM 01:57:07
57 Adam Nuñez Recasens SM 02:04:31
58 Daniel Martinez Molina SM 02:06:56
59 Manel Roldan Guerrero SM 02:26:46
60 Manel Roldan Guerrero SM 02:26:46

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yolanda Garcia Sàez VF 01:21:00
2 Ana Belén Balagué Castells VF 01:32:12

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Santiago Mezquita Fernandez VM 01:02:41
2 Francesc Galera Cunill VM 01:07:10
3 Victor Mestre Miro VM 01:08:25
4 Victor Hugo Vicente Mauri VM 01:09:55
5 Danielem Alburquerque Ejido VM 01:11:15
6 Juan Antonio Alfara Fibla VM 01:14:31
7 Juan Luis Sanz Piñol VM 01:14:39
8 Enric Barberà Barenys VM 01:18:15
9 Aristarco Tomás Úbeda VM 01:19:16
10 Manel Orti Adell VM 01:20:18
11 Raimon Hernández Fernández VM 01:20:23
12 Juanjo Moliner Gimeno VM 01:21:22
13 Josep María Moreno Rodríguez VM 01:22:30
14 Julio Manuel Sales Ripoll VM 01:22:54
15 Tomás Ramo Maicas VM 01:24:46
16 Ramon Pinyol Cid VM 01:25:35
17 Josep Matamoros Navarro VM 01:25:40
18 Tomas Perpiña Mediel VM 01:26:33
19 Luís Francisco Puentes García VM 01:30:11
20 Santiago Marsal Vinadé VM 01:32:00
21 David Nuñez Pujol VM 01:35:26
22 Oscar Luis Anento Clavero VM 01:37:02
23 Ignasi Casals Miró VM 01:38:34
24 Marc Baiget Rofes VM 01:39:54
25 Marc Baiget Rofes VM 01:39:54
26 Josep Llasat Rodriguez VM 01:42:11
27 Hermini Fibla Reverter VM 01:42:54
28 Rafa Jimenez Navarro VM 01:43:01
29 Francisco Moya Moras VM 01:43:28
30 Joaquin Turon Salvado VM 01:44:25
31 David Oller Roig VM 01:45:05
32 Rossend Sanchez Tortosa VM 01:45:33
33 Vicente Molina Brocal VM 01:46:08
34 Santiago Pardos Magriñan VM 01:46:31
35 Isidro Conde Reverte VM 01:48:32
36 Jaume Marlès Diaz VM 01:49:39
37 Jordi Viedma Hernandez VM 01:50:16
38 Didac Gonzalez Pujol VM 01:53:05
39 Valentin Miquel Piñol VM 02:05:20

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Millan Sola MF 01:31:01
2 Rosa Salas Ricart MF 01:52:07
3 Trish Mellor MF 02:02:04
4 Montse Del Aguila De Torres MF 02:02:21
5 Beatriz Cano Matesanz MF 02:05:37
6 Saivani E. Saura Sanchez MF 02:06:03

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Salvi Fargas Busquets MM 01:06:38
2 Sebastian Quixal Martorell MM 01:09:42
3 Sebastian Quixal Martorell MM 01:09:42
4 Jaume Orgue Balcells MM 01:21:05
5 Narcís Franch Piñol MM 01:23:54
6 Manel Vivancos Gonzalez MM 01:24:18
7 Jose Antonio Salgado Mangas MM 01:24:31
8 Octavio Redon Quixal MM 01:27:47
9 Josep Pallarés Martí MM 01:34:17
10 Xavier Vicente Alemany MM 01:37:20
11 Manel Rosauro Utrilla MM 01:43:50
12 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 01:52:26
13 Juan Jose Baset Royo MM 01:55:57
14 Marti Finet Mira MM 01:57:18
15 Josep Maria Brull Farnos MM 02:08:53