Classificacions: VII Cursa del Vent

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 03:01:44
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:17:08
3 Ana Belén Balagué Castells VF 03:18:49
4 Mònica Olivan De La Iglesia SF 03:18:51
5 Heura Piñol Granadino S23F 03:25:00
6 Beatriz Saez Tena SF 03:30:08
7 Diana Garcia Sogorb SF 03:33:05
8 Reyes Valero Exposito VF 03:39:57
9 Paula López Forés S23F 03:44:43
10 Sandra Vidiella Piñol S23F 03:45:33
11 Georgina Oliver Ventura SF 03:47:11
12 Susana Milian Biel VF 03:53:18
13 Jurgita Zubaviciene SF 03:55:47
14 Eva Oliver Ventura SF 04:05:14
15 Monika Aleknaite SF 04:06:36
16 Miriam Estorach Arsasa SF 04:20:25
17 Maria Jose Tomas VF 05:20:18
18 M Jose Morales Gisbert VF 05:21:53

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mustapha Bassiyd SM 02:19:28
2 Victor Mestre Miro VM 02:22:03
3 Lluisma Mas Cáceres SM 02:23:03
4 Joan Zaragoza Gonzalez SM 02:25:58
5 Adolf Aguiló Bort VM 02:28:01
6 Dani Sanchez Pascual SM 02:31:02
7 Carlos Marco Ferre SM 02:31:38
8 Roberto Juan Herrera Rodriguez SM 02:31:43
9 Gil Lopez Domenech SM 02:34:33
10 Vicent Herrera Coscollano SM 02:36:26
11 Òscar Barragan Sevilla VM 02:36:43
12 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:37:53
13 Juan Garcia Lopez SM 02:38:54
14 Marc Curto Aragones S23M 02:43:34
15 Roger Xandri Elias VM 02:44:51
16 Guillem Castell Arnau SM 02:46:00
17 Martí Soriano López SM 02:48:03
18 Nil Sabate Vidal S23M 02:49:40
19 David Julia Escola VM 02:50:07
20 Angel Accensi Andreu VM 02:51:18
21 David Lluch Arbona SM 02:52:15
22 Dani Marin Marin SM 02:52:54
23 Sergi Pla Alonso SM 02:54:14
24 Salvador Pitarch Griell SM 02:54:58
25 Jordi Balada Sanchez SM 02:55:10
26 Joan Ramon Balada Sanchez SM 03:00:21
27 Joan Ventura Castells VM 03:00:30
28 Ramon Pinyol Cid VM 03:01:24
29 Josep Gras Gras SM 03:03:06
30 Octavio Redon Quixal MM 03:03:38
31 Josep Matamoros Navarro VM 03:05:02
32 Oriol Güell Villar SM 03:05:04
33 Francesc Lluch Arbona SM 03:06:15
34 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:06:31
35 Angel Gil Gil S23M 03:08:06
36 Mario Galindo Riol SM 03:08:08
37 Juan Andres Simo Vila SM 03:12:56
38 Santiago Navarro Cid SM 03:14:09
39 Carlos Colomé Diaz SM 03:16:27
40 Pep Pallarés Reverté SM 03:16:37
41 Borja Ferré Fumadó SM 03:16:39
42 Joan Sabater Forner SM 03:16:51
43 Vicenç Brull Divorra VM 03:16:56
44 Nacho Querol Fuentes SM 03:17:21
45 Nando Rodriguez Cardona SM 03:23:50
46 Francisco Sanchez Rodriguez MM 03:23:53
47 David Montesó Jiménez SM 03:24:53
48 Angel Arasa Pellisa VM 03:25:54
49 Conrad Albacar Climent VM 03:26:20
50 Jaume Montero Badia SM 03:26:58
51 Carlos Gómez Múria SM 03:28:56
52 Albert Verge Marcos SM 03:29:45
53 Dani Climent Perez SM 03:30:10
54 Rafa Jimenez Navarro VM 03:30:58
55 Andreu Benaiges Crevillent SM 03:32:34
56 Sergi Oliver Torta SM 03:32:37
57 Estefano Fabregat Amposta VM 03:39:27
58 Joel Pascual Barbera SM 03:39:32
59 Paul Astudillo Torres SM 03:40:41
60 Jaume Joan Trilla Faneca SM 03:44:18
61 Eric Brut Torres MM 03:44:25
62 Marc Lleixà Sancho S23M 03:45:11
63 David Forner Seriol SM 03:47:53
64 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 03:51:21
65 Carlos Ferre Lopez SM 03:52:58
66 Josep Maria Brull Farnos MM 03:53:08
67 Juanan Arnau Tena VM 03:56:27
68 Agustin Martin De Fez VM 03:58:56
69 Isidro Conde Reverte VM 04:17:03
70 Fernando Lleti Navarro VM 04:20:28
71 Cristian Velasco VM 05:20:16
72 Ignasi Gil Palacios MM 05:21:59

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:15:35
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:19:31

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jaume Espuis CADM 00:52:22
2 Ayoub Chguennou CADM 00:52:55
3 Marc Lleixà Ferré CADM 00:53:05
4 Eric Lleti Bertomeu CADM 00:58:33
5 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:02:58
6 Pep Reverter Sancho CADM 01:07:28

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Bàrbara López Antó JF 01:44:25
2 Carme Folqué Alcoverro JF 02:01:10

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Barrena Samper JM 01:05:47
2 Cristian Gisbert Verdu JM 01:05:55
3 Mustapha Hamdi JM 01:13:54

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino S23F 03:25:00
2 Paula López Forés S23F 03:44:43
3 Sandra Vidiella Piñol S23F 03:45:33

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Curto Aragones S23M 02:43:34
2 Nil Sabate Vidal S23M 02:49:40
3 Angel Gil Gil S23M 03:08:06
4 Marc Lleixà Sancho S23M 03:45:11

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 03:01:44
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:17:08
3 Mònica Olivan De La Iglesia SF 03:18:51
4 Beatriz Saez Tena SF 03:30:08
5 Diana Garcia Sogorb SF 03:33:05
6 Georgina Oliver Ventura SF 03:47:11
7 Jurgita Zubaviciene SF 03:55:47
8 Eva Oliver Ventura SF 04:05:14
9 Monika Aleknaite SF 04:06:36
10 Miriam Estorach Arsasa SF 04:20:25

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mustapha Bassiyd SM 02:19:28
2 Lluisma Mas Cáceres SM 02:23:03
3 Joan Zaragoza Gonzalez SM 02:25:58
4 Dani Sanchez Pascual SM 02:31:02
5 Carlos Marco Ferre SM 02:31:38
6 Roberto Juan Herrera Rodriguez SM 02:31:43
7 Gil Lopez Domenech SM 02:34:33
8 Vicent Herrera Coscollano SM 02:36:26
9 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:37:53
10 Juan Garcia Lopez SM 02:38:54
11 Guillem Castell Arnau SM 02:46:00
12 Martí Soriano López SM 02:48:03
13 David Lluch Arbona SM 02:52:15
14 Dani Marin Marin SM 02:52:54
15 Sergi Pla Alonso SM 02:54:14
16 Salvador Pitarch Griell SM 02:54:58
17 Jordi Balada Sanchez SM 02:55:10
18 Joan Ramon Balada Sanchez SM 03:00:21
19 Josep Gras Gras SM 03:03:06
20 Oriol Güell Villar SM 03:05:04
21 Francesc Lluch Arbona SM 03:06:15
22 Mario Galindo Riol SM 03:08:08
23 Juan Andres Simo Vila SM 03:12:56
24 Santiago Navarro Cid SM 03:14:09
25 Carlos Colomé Diaz SM 03:16:27
26 Pep Pallarés Reverté SM 03:16:37
27 Borja Ferré Fumadó SM 03:16:39
28 Joan Sabater Forner SM 03:16:51
29 Nacho Querol Fuentes SM 03:17:21
30 Nando Rodriguez Cardona SM 03:23:50
31 David Montesó Jiménez SM 03:24:53
32 Jaume Montero Badia SM 03:26:58
33 Carlos Gómez Múria SM 03:28:56
34 Albert Verge Marcos SM 03:29:45
35 Dani Climent Perez SM 03:30:10
36 Andreu Benaiges Crevillent SM 03:32:34
37 Sergi Oliver Torta SM 03:32:37
38 Joel Pascual Barbera SM 03:39:32
39 Paul Astudillo Torres SM 03:40:41
40 Jaume Joan Trilla Faneca SM 03:44:18
41 David Forner Seriol SM 03:47:53
42 Carlos Ferre Lopez SM 03:52:58

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Belén Balagué Castells VF 03:18:49
2 Reyes Valero Exposito VF 03:39:57
3 Susana Milian Biel VF 03:53:18
4 Maria Jose Tomas VF 05:20:18
5 M Jose Morales Gisbert VF 05:21:53

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 02:22:03
2 Adolf Aguiló Bort VM 02:28:01
3 Òscar Barragan Sevilla VM 02:36:43
4 Roger Xandri Elias VM 02:44:51
5 David Julia Escola VM 02:50:07
6 Angel Accensi Andreu VM 02:51:18
7 Joan Ventura Castells VM 03:00:30
8 Ramon Pinyol Cid VM 03:01:24
9 Josep Matamoros Navarro VM 03:05:02
10 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:06:31
11 Vicenç Brull Divorra VM 03:16:56
12 Angel Arasa Pellisa VM 03:25:54
13 Conrad Albacar Climent VM 03:26:20
14 Rafa Jimenez Navarro VM 03:30:58
15 Estefano Fabregat Amposta VM 03:39:27
16 Juanan Arnau Tena VM 03:56:27
17 Agustin Martin De Fez VM 03:58:56
18 Isidro Conde Reverte VM 04:17:03
19 Fernando Lleti Navarro VM 04:20:28
20 Cristian Velasco VM 05:20:16

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal MM 03:03:38
2 Francisco Sanchez Rodriguez MM 03:23:53
3 Eric Brut Torres MM 03:44:25
4 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 03:51:21
5 Josep Maria Brull Farnos MM 03:53:08
6 Ignasi Gil Palacios MM 05:21:59