Classificacions: VII Cursa Camí de Sirga

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ragna Debats SF 02:40:24
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:26:11
3 Marta Martinez SF 03:26:29
4 Ana Belén Balagué Castells VF 03:34:02
5 Heura Piñol Granadino S23F 03:43:13
6 Sandra Vidiella Piñol S23F 03:48:24
7 Georgina Oliver Ventura SF 04:00:53
8 Sandra Veà Vila VF 04:27:32
9 Marta Berga Gené VF 04:27:35
10 Trish Mellor MF 04:38:53
11 Trish Mellor MF 04:38:53
12 Marga Abella Calduch SF 04:49:43

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:22:45
2 Albert Giné Cid SM 02:25:14
3 Lluisma Mas Cáceres SM 02:32:25
4 Victor Mestre Miro VM 02:32:42
5 Mustapha Bassiyd SM 02:33:10
6 Josep Benaiges Margalef SM 02:36:01
7 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:37:07
8 Robert Fontanet Estrada SM 02:39:40
9 Joan Farnos Canalda VM 02:40:31
10 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:43:47
11 Jordi Barrancos Solera VM 02:44:08
12 Xavier Descarrega De La Vega SM 02:44:39
13 Xavier Descarrega SM 02:44:39
14 Juan Garcia Lopez SM 02:45:15
15 Marc Garcia Cuesta SM 02:46:07
16 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:47:52
17 Nil Sabate Vidal S23M 02:49:13
18 Roger Maco SM 02:51:10
19 Ruben Astorga Vazquez SM 02:52:25
20 Carlos Tabera Del Pino SM 02:57:56
21 Christian Pellicer Plazas SM 02:58:07
22 Oscar Griño Hernandez SM 02:58:09
23 Miquel Farré Masip SM 02:58:58
24 Sergi Sales Llop VM 03:00:42
25 Oriol Prades Vives SM 03:00:46
26 Jordi Ferras Altes SM 03:00:54
27 Marc Curto Aragones S23M 03:02:01
28 Eugeni Benaiges Torija S23M 03:03:40
29 Salvador Pitarch Griell SM 03:03:54
30 Francesc Lluch Arbona SM 03:05:00
31 David Sans Grau SM 03:06:57
32 Angel Gil Gil S23M 03:09:01
33 Ivan Salvadó Obrero SM 03:10:20
34 Ovidi Garcia Sastre SM 03:10:25
35 David Lluch Arbona SM 03:10:43
36 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:10:47
37 Jordi Riera Flores SM 03:11:07
38 Quim Vernet Villagrasa SM 03:11:36
39 Tomàs Sabate Fontanet VM 03:15:37
40 Jose Antonio Ramiz Serveto SM 03:17:32
41 Manel Niella SM 03:19:49
42 Emilio Torres Guzman SM 03:20:53
43 Sergi Rubio Girona VM 03:21:05
44 Daniel Beltrán Castellnou SM 03:21:06
45 Óscar Ríos Calvo SM 03:21:09
46 Oriol Güell Villar SM 03:21:11
47 Josep Matamoros Navarro VM 03:23:59
48 Narcís Franch Piñol MM 03:26:34
49 Florenci Sales Vilalta VM 03:26:38
50 Juan Andres Simo Vila SM 03:28:14
51 Marc Muñoz Vinaixa SM 03:28:18
52 Jordi Escoda Serres SM 03:31:10
53 Ramón Ferrer Casasnovas MM 03:32:39
54 Albert Curto Salvado VM 03:38:30
55 Paul Astudillo Torres SM 03:38:39
56 Josep Maria Medina Mestres VM 03:43:33
57 Rafa Jimenez Navarro VM 03:45:43
58 Jordi Ribes Abella SM 03:47:16
59 Ivan Povill Vidiella SM 03:48:27
60 Xavier Savall Grau VM 03:49:14
61 Oriol Núñez Ollé VM 03:50:17
62 Lluis Gine Castellvi SM 03:55:15
63 Eric Brut Torres MM 03:55:44
64 Manel Pech Solà VM 03:57:26
65 Victor Sancho MM 03:59:20
66 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 04:03:43
67 Christian Koester VM 04:04:05
68 Josep Maria Brull Farnos MM 04:04:16
69 Josep Solé Poyo SM 04:04:45
70 Jaume Joan Trilla Faneca SM 04:11:09
71 Raul Pallares Lleixa VM 04:13:42
72 Jordi Ramos Lopez SM 04:13:46
73 Santi Caballe Querol VM 04:14:52
74 Josep Lluís Grangé Galindo VM 04:19:29
75 Pablo Mazon Rodriguez SM 04:25:45
76 Alfonso Aragones Cazorla SM 04:36:09

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laia Solé Armora CADF 01:14:44
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:36:31
3 Aina Llauradó Burgos CADF 02:04:33

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Vidal Garcia CADM 01:11:17
2 Nil Piñol Granadino CADM 01:16:06
3 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:17:22
4 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:20:11

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cristòfol Daudén Esmel JM 03:25:22

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino S23F 03:43:13
2 Sandra Vidiella Piñol S23F 03:48:24

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nil Sabate Vidal S23M 02:49:13
2 Marc Curto Aragones S23M 03:02:01
3 Eugeni Benaiges Torija S23M 03:03:40
4 Angel Gil Gil S23M 03:09:01

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ragna Debats SF 02:40:24
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:26:11
3 Marta Martinez SF 03:26:29
4 Georgina Oliver Ventura SF 04:00:53
5 Marga Abella Calduch SF 04:49:43

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:22:45
2 Albert Giné Cid SM 02:25:14
3 Lluisma Mas Cáceres SM 02:32:25
4 Mustapha Bassiyd SM 02:33:10
5 Josep Benaiges Margalef SM 02:36:01
6 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:37:07
7 Robert Fontanet Estrada SM 02:39:40
8 Xavier Descarrega De La Vega SM 02:44:39
9 Xavier Descarrega SM 02:44:39
10 Juan Garcia Lopez SM 02:45:15
11 Marc Garcia Cuesta SM 02:46:07
12 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:47:52
13 Roger Maco SM 02:51:10
14 Ruben Astorga Vazquez SM 02:52:25
15 Carlos Tabera Del Pino SM 02:57:56
16 Christian Pellicer Plazas SM 02:58:07
17 Oscar Griño Hernandez SM 02:58:09
18 Miquel Farré Masip SM 02:58:58
19 Oriol Prades Vives SM 03:00:46
20 Jordi Ferras Altes SM 03:00:54
21 Salvador Pitarch Griell SM 03:03:54
22 Francesc Lluch Arbona SM 03:05:00
23 David Sans Grau SM 03:06:57
24 Ivan Salvadó Obrero SM 03:10:20
25 Ovidi Garcia Sastre SM 03:10:25
26 David Lluch Arbona SM 03:10:43
27 Jordi Riera Flores SM 03:11:07
28 Quim Vernet Villagrasa SM 03:11:36
29 Jose Antonio Ramiz Serveto SM 03:17:32
30 Manel Niella SM 03:19:49
31 Emilio Torres Guzman SM 03:20:53
32 Daniel Beltrán Castellnou SM 03:21:06
33 Óscar Ríos Calvo SM 03:21:09
34 Oriol Güell Villar SM 03:21:11
35 Juan Andres Simo Vila SM 03:28:14
36 Marc Muñoz Vinaixa SM 03:28:18
37 Jordi Escoda Serres SM 03:31:10
38 Paul Astudillo Torres SM 03:38:39
39 Jordi Ribes Abella SM 03:47:16
40 Ivan Povill Vidiella SM 03:48:27
41 Lluis Gine Castellvi SM 03:55:15
42 Josep Solé Poyo SM 04:04:45
43 Jaume Joan Trilla Faneca SM 04:11:09
44 Jordi Ramos Lopez SM 04:13:46
45 Pablo Mazon Rodriguez SM 04:25:45
46 Alfonso Aragones Cazorla SM 04:36:09

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Belén Balagué Castells VF 03:34:02
2 Sandra Veà Vila VF 04:27:32
3 Marta Berga Gené VF 04:27:35

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 02:32:42
2 Joan Farnos Canalda VM 02:40:31
3 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:43:47
4 Jordi Barrancos Solera VM 02:44:08
5 Sergi Sales Llop VM 03:00:42
6 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:10:47
7 Tomàs Sabate Fontanet VM 03:15:37
8 Sergi Rubio Girona VM 03:21:05
9 Josep Matamoros Navarro VM 03:23:59
10 Florenci Sales Vilalta VM 03:26:38
11 Albert Curto Salvado VM 03:38:30
12 Josep Maria Medina Mestres VM 03:43:33
13 Rafa Jimenez Navarro VM 03:45:43
14 Xavier Savall Grau VM 03:49:14
15 Oriol Núñez Ollé VM 03:50:17
16 Manel Pech Solà VM 03:57:26
17 Christian Koester VM 04:04:05
18 Raul Pallares Lleixa VM 04:13:42
19 Santi Caballe Querol VM 04:14:52
20 Josep Lluís Grangé Galindo VM 04:19:29

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Trish Mellor MF 04:38:53
2 Trish Mellor MF 04:38:53

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Narcís Franch Piñol MM 03:26:34
2 Ramón Ferrer Casasnovas MM 03:32:39
3 Eric Brut Torres MM 03:55:44
4 Victor Sancho MM 03:59:20
5 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 04:03:43
6 Josep Maria Brull Farnos MM 04:04:16