Classificacions: VI UT les Fonts

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 03:15:20
2 Sandra Burgues Llao SF 03:16:29
3 Ona Huck Junoy SF 03:23:46
4 Paula Espinach Carbó S23F 03:28:39
5 Mireia Juan-Camps Castell SF 03:33:56
6 Àngels Centelles Cardona SF 03:34:45
7 Marta Ferrer Castel SF 03:39:40
8 Mari Tamarit Galisteo SF 03:50:06
9 Gina Pintó Comellas S23F 03:56:20
10 Mònica Olivan De La Iglesia SF 04:01:54
11 Diana Garcia Sogorb SF 04:03:22
12 Beatriz Saez Tena SF 04:09:02
13 Leonor Antó Castell MF 04:09:54
14 Judit Francin Daimiel SF 04:14:05
15 Lourdes Lucas Condó VF 04:14:11
16 Vanesa Flores Fabra SF 04:14:18
17 Eva Gual Mondragón SF 04:15:07
18 Leire Muniain Iduya VF 04:16:11
19 Nuria Bermudez Pelaez SF 04:17:12
20 Sandra Vidiella Piñol S23F 04:18:13
21 Gemma Avelli Teixidor VF 04:19:27
22 Maria Elena Tirado Martin VF 04:19:29
23 Nuria Codina Ales VF 04:23:37
24 Noemie Cassin SF 04:30:41
25 Alba Olmo SF 04:31:38
26 Maite Martinez Rodriguez SF 04:33:13
27 Paula Margalef Gil VF 04:43:39
28 Conchi Terres Del Moral SF 04:43:40
29 Maria Rovira Ferrer SF 04:50:39
30 Ana Belén Balagué Castells VF 04:54:23
31 Isabel Arasa Fava MF 04:54:51
32 Anna Massa Sala SF 04:55:14
33 Joanna Redondo Boada SF 04:55:36
34 Natàlia Legey Lafarga VF 05:11:42
35 Elena Chamarro Martí VF 05:14:48

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mustapha Bassiyd SM 02:34:24
2 Lluisma Mas Cáceres SM 02:41:32
3 Albert Viñau Muñoz SM 02:41:44
4 Victor Mestre Miro VM 02:44:08
5 Alexandre Izquierdo Acon SM 02:44:10
6 Carlos Marco Ferre SM 02:47:35
7 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:49:16
8 Liher Etxeberria Artola SM 02:51:35
9 Juan Garcia Lopez SM 02:53:25
10 Martí Soriano López SM 03:00:41
11 Vicent Garcia Argentó SM 03:00:44
12 Albert Perez Valero VM 03:00:53
13 Christian Pellicer Plazas SM 03:01:32
14 Roger Viñas Vilardell SM 03:03:59
15 Joan Reverte Escobedo VM 03:04:44
16 Álvaro Manuel Rodríguez Santos VM 03:04:53
17 Mikel Elola Ezeiza SM 03:04:57
18 Francesc Caballe Fabra SM 03:07:27
19 Marc Curto Aragones S23M 03:07:35
20 Gorka Arranz Tagarro SM 03:09:15
21 Miquel Also Selma SM 03:12:02
22 Rafael Rodenas Cañada SM 03:12:03
23 Borja Blanco Rodríguez SM 03:12:26
24 Marcos Roca Lores SM 03:12:55
25 Moi Sola Cordoba SM 03:13:16
26 Joan Zaragoza Gonzalez SM 03:14:23
27 David Lluch Arbona SM 03:14:56
28 Damian Dauden Masia SM 03:14:59
29 Angel Accensi Andreu VM 03:18:07
30 Salvador Pitarch Griell SM 03:18:28
31 Jonathan Nogales Toledano SM 03:18:33
32 Oscar Aguinaga Iza VM 03:19:47
33 Joaquin Florenza Villagrasa SM 03:21:22
34 Toni Mayans Córcoles SM 03:21:47
35 Juanito Arquiola Terrasa VM 03:22:47
36 Guillem Castell Arnau SM 03:22:50
37 Javi Tomey Cabrera VM 03:23:12
38 Eduard Solé Vilella S23M 03:23:46
39 Carlos Jiménez Gomez SM 03:24:09
40 Adolf Marco Molés SM 03:24:16
41 Manuel David Torres Palau SM 03:24:21
42 Ivan Olvera Baena SM 03:24:53
43 Guillem Puig Junyent SM 03:25:27
44 Jordi Cambra Baena SM 03:26:07
45 Juan Andres Simo Vila SM 03:27:07
46 Oriol Güell Villar SM 03:27:56
47 Didac Royo Reverter SM 03:28:19
48 Alfonso Sancho Ralda SM 03:28:50
49 Patxi Arbizu Andueza SM 03:29:07
50 Juan Carlos Roe Barbera SM 03:30:33
51 Salvador Vilalta I Berengueras SM 03:31:00
52 Jesus Sanchez Puente VM 03:31:00
53 Quim Vernet Villagrasa SM 03:31:18
54 Óscar Ríos Calvo SM 03:31:30
55 Robert Martínez Montosa SM 03:31:33
56 Alex Estela Carreras VM 03:31:36
57 Andres Alcocer Torralva VM 03:33:09
58 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:33:33
59 Alejandro Lacueva Centelles S23M 03:33:34
60 Carlos Fernández Guerrero SM 03:33:36
61 Genís Sala Real SM 03:33:44
62 Josu Karrillo Bengoetxea SM 03:34:24
63 Eliseo Satorres Pardell SM 03:35:24
64 Didac Martinez Loñez SM 03:35:55
65 Domenec Niella Pitarch SM 03:37:12
66 Marc Antillach Tarafa VM 03:38:35
67 David Hornes Arana VM 03:40:44
68 Pepe Prats Pascual SM 03:40:53
69 Eloy Esteve Casero SM 03:40:55
70 Raul Bordas Garcia SM 03:40:58
71 Juan Jose Lledo Gomis VM 03:41:02
72 Narcís Franch Piñol MM 03:41:27
73 Victor Aina Cama VM 03:41:28
74 Eliseu Alòs Marin SM 03:41:53
75 Oscar Saez Rios SM 03:41:56
76 Miguel Ortega Carballo VM 03:42:40
77 Jose Luis Diaz Cordobes SM 03:43:26
78 Ivan Ballester Pacheco SM 03:43:43
79 Juan Manel Pons Gracia VM 03:44:44
80 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:44:45
81 Oscar Griño Hernandez SM 03:45:37
82 Santi Ruiz Nova SM 03:45:45
83 Ivan Regalado Segarra VM 03:46:40
84 Pau Triebel Nuñez SM 03:48:11
85 Sergio Heredia España SM 03:48:42
86 Ander Espin VM 03:48:44
87 Sergi Campos Castillo VM 03:49:29
88 Enric Arenas VM 03:49:32
89 Manuel Alonso Morales MM 03:50:03
90 Jordi Bolufer Tornero SM 03:50:06
91 Ismael Fillola Hernández SM 03:50:27
92 Jordi Gimenez Bellobi SM 03:50:52
93 Jordi Ponce Sanchez SM 03:50:57
94 Horia Salca MM 03:51:29
95 Jose Vicente Peris Abad VM 03:51:48
96 Jordi Cot Lopez SM 03:51:58
97 Jordi Malla Esqué SM 03:52:17
98 Francisco Javier Sánchez Belén VM 03:52:50
99 Pau Ramon Montane SM 03:53:58
100 Ignacio Piqueras Salazar VM 03:54:01
101 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 03:54:23
102 Daniel Pedreira Aguilar SM 03:54:37
103 David Domingo Giménez VM 03:54:40
104 Dani Rodriguez Ramells SM 03:55:25
105 Fernando Fernández Blanco VM 03:55:37
106 Jesús Julian Rubio VM 03:55:38
107 Jordi Adell Sabate SM 03:55:47
108 Joan Perales Pulido MM 03:56:06
109 Tomas Perpiña Mediel VM 03:56:14
110 Manuel Clavero Aparicio MM 03:56:40
111 David Forner Seriol SM 03:58:26
112 Marcel Tort Fernandez VM 03:59:14
113 Manuel Acedo Fernandez SM 04:00:00
114 Jose Calaza Pereda VM 04:00:15
115 Esteban Grima Aguilera SM 04:01:56
116 Manel Reverte Moya SM 04:02:36
117 Jaume Castell Fàbregues S23M 04:02:38
118 Jordi Plans Contel VM 04:04:15
119 Javier Castro Romero SM 04:04:46
120 Àngel Niñerola Querol SM 04:04:57
121 Angel Capape Lorente MM 04:05:04
122 Raimundo Cortes Castro VM 04:07:07
123 Gerard Estruch Casajuana SM 04:07:16
124 Cesc Sensada Gros VM 04:07:24
125 Paul Astudillo Torres SM 04:07:49
126 Juan Antonio López Mallén MM 04:08:06
127 Krlos Martinez Guerra VM 04:08:15
128 Jose Angulo Almeida VM 04:08:37
129 Jose Aguilera VM 04:08:40
130 Eneko Barroeta Usubiaga SM 04:08:43
131 Enric Dalmau Ezquerra MM 04:08:56
132 Dani Climent Perez SM 04:09:01
133 Carlos Curto Gras SM 04:09:57
134 Antonio Cumplido VM 04:10:05
135 Quim Hernandez SM 04:10:05
136 Raul Pallares Lleixa VM 04:10:29
137 Albert Povill Lluis SM 04:10:31
138 Raül Prats Dueso SM 04:10:35
139 Enric Argelich Torra MM 04:12:49
140 Sergi Acedo Ramonet SM 04:13:16
141 Jose Alfredo Sarabia Martinez SM 04:13:36
142 Arturo Neriz Bellido SM 04:14:06
143 Agusti Janini SM 04:14:08
144 Jordi Escude Miralles VM 04:14:46
145 Juan Igncio Gómez Toro VM 04:14:47
146 Marcos Grau Rallo VM 04:14:49
147 Angel Parra Martinez SM 04:14:50
148 Nicolas Borras Pons SM 04:15:00
149 Alberto Garcia Lavin VM 04:16:09
150 Josep Maria Brull Farnos MM 04:16:11
151 Kauldi Rezola Urola VM 04:18:14
152 Ruben Espinosa Almansa SM 04:18:37
153 Joan Ramon Acon VM 04:18:52
154 Francesc Sarró Muñoz SM 04:19:04
155 Ivan Barragan Vidal SM 04:19:19
156 Francisco Peralta Campos VM 04:19:22
157 Jose Arturo Torrent Torán VM 04:19:34
158 Jose Garcia Haro MM 04:19:47
159 Eduardo Sorolla Puch VM 04:21:14
160 Raul Concheso Santa Teresa VM 04:23:11
161 Aleix Bollo Sanvisen SM 04:23:38
162 Isidre Fontanet Caballe MM 04:27:45
163 Joan Pallejà Elias MM 04:29:21
164 Ricard Prades Martínez SM 04:29:48
165 Carlos Berto Llopis VM 04:30:48
166 Angel Chamero Garcia VM 04:31:54
167 Toni Ruiz Jover MM 04:33:32
168 Eloy Ponce Sanchez SM 04:34:19
169 Ferran Vidal Bort VM 04:34:25
170 Manel Martínez Masoni SM 04:34:33
171 Albert Torrent Romero SM 04:36:09
172 Fran García Castro VM 04:36:09
173 Pol Puig Collderram SM 04:37:46
174 José María Izaguirre Urquijo MM 04:37:49
175 Christian Molina Arias VM 04:37:50
176 Paco Estorach Fatsini VM 04:40:23
177 Christian Rodriguez Galvan SM 04:40:40
178 Marc Larroya Espinosa SM 04:41:11
179 Antoni Font I Martí VM 04:41:53
180 Vicente Alcaine Lombarte VM 04:42:30
181 Alex Rodriguez Fernandez VM 04:42:32
182 David Oller Roig VM 04:45:10
183 Raúl Perez Valiente SM 04:46:34
184 David Aramendia Azcona VM 04:48:03
185 Carlos Ferrer Arques VM 04:48:16
186 Jordi Pepiol Navarro SM 04:49:25
187 Josep Geira Navarro SM 04:49:26
188 Carles Solivera Retchas VM 04:49:56
189 Sisco Hierro Adell VM 04:50:43
190 Jordi Ribes Abella SM 04:50:43
191 Gerard Borras Martinez SM 04:50:46
192 Pere Panisello Tafalla SM 04:50:50
193 Dídac Parrado Valiente SM 04:50:57
194 Ruben Miralles Gibert SM 04:51:04
195 David Carrasco Vilches SM 04:51:07
196 Jordi Gomez VM 04:51:17
197 Joan Bueno Moreno SM 04:51:58
198 Javier Hernández Sansalvador VM 04:52:50
199 Joan Carles Balague Castells VM 04:54:12
200 Mario Martin-Romo Culebras VM 04:54:17
201 Luís Candela Belso VM 04:54:45
202 Salvador Pons Alberola SM 04:54:46
203 Ilde Roldan De La Corte VM 04:54:50
204 Javier Caro Cornejo VM 04:55:05
205 Sergi Chavarria Gine SM 04:55:47
206 Xavier Colet Torres VM 04:56:05
207 Gerard Agell Serramitjana SM 04:56:23
208 Raul Crespo Montiano SM 04:57:49
209 Jose Ramon Puchades Olmos VM 04:57:54
210 Roberto Lidon Sanchez VM 04:58:29
211 David Dolz Ferriz SM 04:59:59
212 Ferran Giménez Turcó SM 05:00:03
213 Dario Salomon Schneider SM 05:04:07
214 Jordi Rodriguez Martí VM 05:04:39
215 Alvaro Abad Cabrera MM 05:05:35
216 Carlos Saiz Estébanez SM 05:05:36
217 Aleix Panadès Magriña SM 05:08:38
218 Jaume Rofes Mateu SM 05:08:41
219 Jaume Joan Trilla Faneca SM 05:10:29
220 Francisco López Granero MM 05:10:57
221 Antonio Lamarca Audi SM 05:11:32
222 Jordi Bort Juan SM 05:11:33
223 Pablo Goar Barbosa Vidal SM 05:11:54
224 Manel Ribas Gimenez VM 05:13:06
225 Blas Sama Muñoz VM 05:14:52
226 Xavier Torrijos Garcia VM 05:14:54
227 Victor Miranda Martin VM 05:17:24
228 Joan Ventura Castells VM 05:18:37
229 Fermin Aramburu Gonzalez MM 05:20:54
230 Xavier Vidiella Cerezuela VM 05:20:57
231 Norbert Parera Buch VM 05:21:04

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:58:35
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:59:30

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Vidal Garcia CADM 01:20:59
2 Ayoub Chguennou CADM 01:29:02
3 Marc Lleixà Ferré CADM 01:33:51
4 Pau Lleixà Quiroga CADM 01:33:51
5 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:38:35
6 Francesc Blanquet Llobet CADM 01:47:47
7 Roger Torà CADM 01:55:48

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Judith Berengué Gerona JF 02:06:14
2 Carme Folqué Alcoverro JF 02:21:44

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Barrena Samper JM 01:18:42
2 Cristian Gisbert Verdu JM 01:19:24
3 Adrià Sancho Pegueroles JM 01:19:30

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Espinach Carbó S23F 03:28:39
2 Gina Pintó Comellas S23F 03:56:20
3 Sandra Vidiella Piñol S23F 04:18:13

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Curto Aragones S23M 03:07:35
2 Eduard Solé Vilella S23M 03:23:46
3 Alejandro Lacueva Centelles S23M 03:33:34
4 Jaume Castell Fàbregues S23M 04:02:38

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 03:15:20
2 Sandra Burgues Llao SF 03:16:29
3 Ona Huck Junoy SF 03:23:46
4 Mireia Juan-Camps Castell SF 03:33:56
5 Àngels Centelles Cardona SF 03:34:45
6 Marta Ferrer Castel SF 03:39:40
7 Mari Tamarit Galisteo SF 03:50:06
8 Mònica Olivan De La Iglesia SF 04:01:54
9 Diana Garcia Sogorb SF 04:03:22
10 Beatriz Saez Tena SF 04:09:02
11 Judit Francin Daimiel SF 04:14:05
12 Vanesa Flores Fabra SF 04:14:18
13 Eva Gual Mondragón SF 04:15:07
14 Nuria Bermudez Pelaez SF 04:17:12
15 Noemie Cassin SF 04:30:41
16 Alba Olmo SF 04:31:38
17 Maite Martinez Rodriguez SF 04:33:13
18 Conchi Terres Del Moral SF 04:43:40
19 Maria Rovira Ferrer SF 04:50:39
20 Anna Massa Sala SF 04:55:14
21 Joanna Redondo Boada SF 04:55:36

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mustapha Bassiyd SM 02:34:24
2 Lluisma Mas Cáceres SM 02:41:32
3 Albert Viñau Muñoz SM 02:41:44
4 Alexandre Izquierdo Acon SM 02:44:10
5 Carlos Marco Ferre SM 02:47:35
6 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:49:16
7 Liher Etxeberria Artola SM 02:51:35
8 Juan Garcia Lopez SM 02:53:25
9 Martí Soriano López SM 03:00:41
10 Vicent Garcia Argentó SM 03:00:44
11 Christian Pellicer Plazas SM 03:01:32
12 Roger Viñas Vilardell SM 03:03:59
13 Mikel Elola Ezeiza SM 03:04:57
14 Francesc Caballe Fabra SM 03:07:27
15 Gorka Arranz Tagarro SM 03:09:15
16 Miquel Also Selma SM 03:12:02
17 Rafael Rodenas Cañada SM 03:12:03
18 Borja Blanco Rodríguez SM 03:12:26
19 Marcos Roca Lores SM 03:12:55
20 Moi Sola Cordoba SM 03:13:16
21 Joan Zaragoza Gonzalez SM 03:14:23
22 David Lluch Arbona SM 03:14:56
23 Damian Dauden Masia SM 03:14:59
24 Salvador Pitarch Griell SM 03:18:28
25 Jonathan Nogales Toledano SM 03:18:33
26 Joaquin Florenza Villagrasa SM 03:21:22
27 Toni Mayans Córcoles SM 03:21:47
28 Guillem Castell Arnau SM 03:22:50
29 Carlos Jiménez Gomez SM 03:24:09
30 Adolf Marco Molés SM 03:24:16
31 Manuel David Torres Palau SM 03:24:21
32 Ivan Olvera Baena SM 03:24:53
33 Guillem Puig Junyent SM 03:25:27
34 Jordi Cambra Baena SM 03:26:07
35 Juan Andres Simo Vila SM 03:27:07
36 Oriol Güell Villar SM 03:27:56
37 Didac Royo Reverter SM 03:28:19
38 Alfonso Sancho Ralda SM 03:28:50
39 Patxi Arbizu Andueza SM 03:29:07
40 Juan Carlos Roe Barbera SM 03:30:33
41 Salvador Vilalta I Berengueras SM 03:31:00
42 Quim Vernet Villagrasa SM 03:31:18
43 Óscar Ríos Calvo SM 03:31:30
44 Robert Martínez Montosa SM 03:31:33
45 Carlos Fernández Guerrero SM 03:33:36
46 Genís Sala Real SM 03:33:44
47 Josu Karrillo Bengoetxea SM 03:34:24
48 Eliseo Satorres Pardell SM 03:35:24
49 Didac Martinez Loñez SM 03:35:55
50 Domenec Niella Pitarch SM 03:37:12
51 Pepe Prats Pascual SM 03:40:53
52 Eloy Esteve Casero SM 03:40:55
53 Raul Bordas Garcia SM 03:40:58
54 Eliseu Alòs Marin SM 03:41:53
55 Oscar Saez Rios SM 03:41:56
56 Jose Luis Diaz Cordobes SM 03:43:26
57 Ivan Ballester Pacheco SM 03:43:43
58 Oscar Griño Hernandez SM 03:45:37
59 Santi Ruiz Nova SM 03:45:45
60 Pau Triebel Nuñez SM 03:48:11
61 Sergio Heredia España SM 03:48:42
62 Jordi Bolufer Tornero SM 03:50:06
63 Ismael Fillola Hernández SM 03:50:27
64 Jordi Gimenez Bellobi SM 03:50:52
65 Jordi Ponce Sanchez SM 03:50:57
66 Jordi Cot Lopez SM 03:51:58
67 Jordi Malla Esqué SM 03:52:17
68 Pau Ramon Montane SM 03:53:58
69 Daniel Pedreira Aguilar SM 03:54:37
70 Dani Rodriguez Ramells SM 03:55:25
71 Jordi Adell Sabate SM 03:55:47
72 David Forner Seriol SM 03:58:26
73 Manuel Acedo Fernandez SM 04:00:00
74 Esteban Grima Aguilera SM 04:01:56
75 Manel Reverte Moya SM 04:02:36
76 Javier Castro Romero SM 04:04:46
77 Àngel Niñerola Querol SM 04:04:57
78 Gerard Estruch Casajuana SM 04:07:16
79 Paul Astudillo Torres SM 04:07:49
80 Eneko Barroeta Usubiaga SM 04:08:43
81 Dani Climent Perez SM 04:09:01
82 Carlos Curto Gras SM 04:09:57
83 Quim Hernandez SM 04:10:05
84 Albert Povill Lluis SM 04:10:31
85 Raül Prats Dueso SM 04:10:35
86 Sergi Acedo Ramonet SM 04:13:16
87 Jose Alfredo Sarabia Martinez SM 04:13:36
88 Arturo Neriz Bellido SM 04:14:06
89 Agusti Janini SM 04:14:08
90 Angel Parra Martinez SM 04:14:50
91 Nicolas Borras Pons SM 04:15:00
92 Ruben Espinosa Almansa SM 04:18:37
93 Francesc Sarró Muñoz SM 04:19:04
94 Ivan Barragan Vidal SM 04:19:19
95 Aleix Bollo Sanvisen SM 04:23:38
96 Ricard Prades Martínez SM 04:29:48
97 Eloy Ponce Sanchez SM 04:34:19
98 Manel Martínez Masoni SM 04:34:33
99 Albert Torrent Romero SM 04:36:09
100 Pol Puig Collderram SM 04:37:46
101 Christian Rodriguez Galvan SM 04:40:40
102 Marc Larroya Espinosa SM 04:41:11
103 Raúl Perez Valiente SM 04:46:34
104 Jordi Pepiol Navarro SM 04:49:25
105 Josep Geira Navarro SM 04:49:26
106 Jordi Ribes Abella SM 04:50:43
107 Gerard Borras Martinez SM 04:50:46
108 Pere Panisello Tafalla SM 04:50:50
109 Dídac Parrado Valiente SM 04:50:57
110 Ruben Miralles Gibert SM 04:51:04
111 David Carrasco Vilches SM 04:51:07
112 Joan Bueno Moreno SM 04:51:58
113 Salvador Pons Alberola SM 04:54:46
114 Sergi Chavarria Gine SM 04:55:47
115 Gerard Agell Serramitjana SM 04:56:23
116 Raul Crespo Montiano SM 04:57:49
117 David Dolz Ferriz SM 04:59:59
118 Ferran Giménez Turcó SM 05:00:03
119 Dario Salomon Schneider SM 05:04:07
120 Carlos Saiz Estébanez SM 05:05:36
121 Aleix Panadès Magriña SM 05:08:38
122 Jaume Rofes Mateu SM 05:08:41
123 Jaume Joan Trilla Faneca SM 05:10:29
124 Antonio Lamarca Audi SM 05:11:32
125 Jordi Bort Juan SM 05:11:33
126 Pablo Goar Barbosa Vidal SM 05:11:54

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lourdes Lucas Condó VF 04:14:11
2 Leire Muniain Iduya VF 04:16:11
3 Gemma Avelli Teixidor VF 04:19:27
4 Maria Elena Tirado Martin VF 04:19:29
5 Nuria Codina Ales VF 04:23:37
6 Paula Margalef Gil VF 04:43:39
7 Ana Belén Balagué Castells VF 04:54:23
8 Natàlia Legey Lafarga VF 05:11:42
9 Elena Chamarro Martí VF 05:14:48

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 02:44:08
2 Albert Perez Valero VM 03:00:53
3 Joan Reverte Escobedo VM 03:04:44
4 Álvaro Manuel Rodríguez Santos VM 03:04:53
5 Angel Accensi Andreu VM 03:18:07
6 Oscar Aguinaga Iza VM 03:19:47
7 Juanito Arquiola Terrasa VM 03:22:47
8 Javi Tomey Cabrera VM 03:23:12
9 Jesus Sanchez Puente VM 03:31:00
10 Alex Estela Carreras VM 03:31:36
11 Andres Alcocer Torralva VM 03:33:09
12 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:33:33
13 Marc Antillach Tarafa VM 03:38:35
14 David Hornes Arana VM 03:40:44
15 Juan Jose Lledo Gomis VM 03:41:02
16 Victor Aina Cama VM 03:41:28
17 Miguel Ortega Carballo VM 03:42:40
18 Juan Manel Pons Gracia VM 03:44:44
19 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:44:45
20 Ivan Regalado Segarra VM 03:46:40
21 Ander Espin VM 03:48:44
22 Sergi Campos Castillo VM 03:49:29
23 Enric Arenas VM 03:49:32
24 Jose Vicente Peris Abad VM 03:51:48
25 Francisco Javier Sánchez Belén VM 03:52:50
26 Ignacio Piqueras Salazar VM 03:54:01
27 David Domingo Giménez VM 03:54:40
28 Fernando Fernández Blanco VM 03:55:37
29 Jesús Julian Rubio VM 03:55:38
30 Tomas Perpiña Mediel VM 03:56:14
31 Marcel Tort Fernandez VM 03:59:14
32 Jose Calaza Pereda VM 04:00:15
33 Jordi Plans Contel VM 04:04:15
34 Raimundo Cortes Castro VM 04:07:07
35 Cesc Sensada Gros VM 04:07:24
36 Krlos Martinez Guerra VM 04:08:15
37 Jose Angulo Almeida VM 04:08:37
38 Jose Aguilera VM 04:08:40
39 Antonio Cumplido VM 04:10:05
40 Raul Pallares Lleixa VM 04:10:29
41 Jordi Escude Miralles VM 04:14:46
42 Juan Igncio Gómez Toro VM 04:14:47
43 Marcos Grau Rallo VM 04:14:49
44 Alberto Garcia Lavin VM 04:16:09
45 Kauldi Rezola Urola VM 04:18:14
46 Joan Ramon Acon VM 04:18:52
47 Francisco Peralta Campos VM 04:19:22
48 Jose Arturo Torrent Torán VM 04:19:34
49 Eduardo Sorolla Puch VM 04:21:14
50 Raul Concheso Santa Teresa VM 04:23:11
51 Carlos Berto Llopis VM 04:30:48
52 Angel Chamero Garcia VM 04:31:54
53 Ferran Vidal Bort VM 04:34:25
54 Fran García Castro VM 04:36:09
55 Christian Molina Arias VM 04:37:50
56 Paco Estorach Fatsini VM 04:40:23
57 Antoni Font I Martí VM 04:41:53
58 Vicente Alcaine Lombarte VM 04:42:30
59 Alex Rodriguez Fernandez VM 04:42:32
60 David Oller Roig VM 04:45:10
61 David Aramendia Azcona VM 04:48:03
62 Carlos Ferrer Arques VM 04:48:16
63 Carles Solivera Retchas VM 04:49:56
64 Sisco Hierro Adell VM 04:50:43
65 Jordi Gomez VM 04:51:17
66 Javier Hernández Sansalvador VM 04:52:50
67 Joan Carles Balague Castells VM 04:54:12
68 Mario Martin-Romo Culebras VM 04:54:17
69 Luís Candela Belso VM 04:54:45
70 Ilde Roldan De La Corte VM 04:54:50
71 Javier Caro Cornejo VM 04:55:05
72 Xavier Colet Torres VM 04:56:05
73 Jose Ramon Puchades Olmos VM 04:57:54
74 Roberto Lidon Sanchez VM 04:58:29
75 Jordi Rodriguez Martí VM 05:04:39
76 Manel Ribas Gimenez VM 05:13:06
77 Blas Sama Muñoz VM 05:14:52
78 Xavier Torrijos Garcia VM 05:14:54
79 Victor Miranda Martin VM 05:17:24
80 Joan Ventura Castells VM 05:18:37
81 Xavier Vidiella Cerezuela VM 05:20:57
82 Norbert Parera Buch VM 05:21:04

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Leonor Antó Castell MF 04:09:54
2 Isabel Arasa Fava MF 04:54:51

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Narcís Franch Piñol MM 03:41:27
2 Manuel Alonso Morales MM 03:50:03
3 Horia Salca MM 03:51:29
4 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 03:54:23
5 Joan Perales Pulido MM 03:56:06
6 Manuel Clavero Aparicio MM 03:56:40
7 Angel Capape Lorente MM 04:05:04
8 Juan Antonio López Mallén MM 04:08:06
9 Enric Dalmau Ezquerra MM 04:08:56
10 Enric Argelich Torra MM 04:12:49
11 Josep Maria Brull Farnos MM 04:16:11
12 Jose Garcia Haro MM 04:19:47
13 Isidre Fontanet Caballe MM 04:27:45
14 Joan Pallejà Elias MM 04:29:21
15 Toni Ruiz Jover MM 04:33:32
16 José María Izaguirre Urquijo MM 04:37:49
17 Alvaro Abad Cabrera MM 05:05:35
18 Francisco López Granero MM 05:10:57
19 Fermin Aramburu Gonzalez MM 05:20:54