Classificacions: VI Cursa de la Marcenca

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 02:36:42
2 Àngels Centelles Cardona SF 02:42:42
3 Mireia Juan-Camps Castell SF 02:42:43
4 Edurne Zazpe SF 02:44:36
5 Susana Milian Biel VF 02:55:47
6 Leonor Antó Castell MF 03:11:09
7 Diana Garcia Sogorb SF 03:13:21
8 Beatriz Cano Matesanz MF 03:13:53
9 Montse Masip Aragonés SF 03:16:04
10 Georgina Oliver Ventura SF 03:16:29
11 Susana Sospedra Orero VF 03:17:00
12 Trish Mellor MF 03:18:09
13 Núria Pegueroles Clemente SF 03:18:31
14 Roser Vidal Molinos VF 03:19:23
15 Gina Brull Albiol SF 03:20:17
16 Miriam Estorach Arsasa SF 03:27:05
17 Sheila Martín Julve SF 03:36:18
18 Paula Margalef Gil VF 03:37:00

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Alexandre Izquierdo Acon SM 02:00:34
2 Mustapha Bassiyd SM 02:01:12
3 Lluisma Mas Cáceres SM 02:04:51
4 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:07:50
5 Victor Mestre Miro VM 02:08:47
6 Pau Torres Fabra SM 02:11:21
7 Josep Benaiges Margalef SM 02:11:45
8 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:12:19
9 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:13:00
10 Juan Garcia Lopez SM 02:13:03
11 Ivan Tiscar Matheu SM 02:14:49
12 Ismayl Chguennou SM 02:17:34
13 Dani Marin Marin SM 02:18:07
14 Albert Garcia Monzo SM 02:18:41
15 Jose Fernandez Garcia SM 02:21:24
16 Angel Accensi Andreu VM 02:21:40
17 Miguel Buj Gascon SM 02:21:43
18 Nicolas Borras Pons SM 02:22:18
19 Marc Curto Aragones S23M 02:24:34
20 Marc Brescolí Badia SM 02:25:03
21 Octavio Redon Quixal MM 02:25:32
22 Mario Galindo Riol SM 02:27:07
23 Diego Moreno Alpuente SM 02:28:14
24 Angel Gil Gil S23M 02:28:29
25 Josep Miquel Buer Rebullida SM 02:28:36
26 Josep Boyer Rius VM 02:29:08
27 Juan Manuel Terrón Vasco VM 02:29:53
28 Magí Ribas Barberan SM 02:32:02
29 David Lluch Arbona SM 02:34:58
30 Jose Galeano Sabate SM 02:35:25
31 Ruben Alemany Sebastia SM 02:35:32
32 Oriol Güell Villar SM 02:36:35
33 Víctor Forner Reverter SM 02:38:29
34 Quim Vernet Villagrasa SM 02:38:46
35 David Ferrando Villarroya SM 02:39:01
36 Josep Lluís Matallana Julià VM 02:40:34
37 Nacho Zurita Gimeno VM 02:42:02
38 Josep Llasat Rodriguez VM 02:42:47
39 Florenci Sales Vilalta VM 02:42:49
40 David Escudero Cobo VM 02:43:10
41 Jose Gargallo Royo SM 02:43:33
42 Albert Verge Marcos SM 02:45:21
43 Paul Astudillo Torres SM 02:45:41
44 Albert Marti Melich SM 02:45:44
45 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:46:22
46 Juan Andres Simo Vila SM 02:50:22
47 Josep Matamoros Navarro VM 02:51:44
48 David Montesó Jiménez SM 02:54:00
49 Lluis Segura SM 02:54:20
50 Juanan Arnau Tena VM 02:55:48
51 Diego Zaragoza Vicente SM 02:56:12
52 Alberto Simon Trallero SM 02:57:14
53 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 02:57:51
54 Angel Cano Auñon SM 02:57:53
55 Paco Adell Benaiges MM 03:01:10
56 Dani Queralt Roig SM 03:02:11
57 Juan Jose Della Callen SM 03:02:13
58 Xavi Accensi Andreu VM 03:06:46
59 Pedro M. Sanchez Bruno SM 03:06:49
60 Ignacio Muñoz Díaz SM 03:08:11
61 Jose Gargallo Gargallo VM 03:09:12
62 Juan Antonio López Mallén MM 03:11:12
63 Paco Estorach Fatsini VM 03:11:14
64 Jordi Castella Carceller S23M 03:12:11
65 Albert Povill Lluis SM 03:12:14
66 Artur Anguera Ruiz S23M 03:12:27
67 Manel Anguera Galiana VM 03:12:32
68 Valentin Miquel Piñol VM 03:13:55
69 Hermini Fibla Reverter VM 03:14:44
70 Francesc Josep Garcia I Moline SM 03:15:00
71 Xavier Franch Pico SM 03:16:46
72 Alex Millan Chulbi SM 03:16:48
73 Isidre Fontanet Caballe MM 03:17:41
74 Joan Subirats Rodriguez SM 03:18:33
75 Eladi Tomàs Abadal VM 03:24:09
76 Oriol Benet Algueró SM 03:25:13
77 Josep Maria Brull Farnos MM 03:29:37
78 Jose M Insausti Solé MM 03:32:14
79 José María Giner Villanova SM 03:36:22
80 Jose Maria Beltran Subirats VM 03:36:29
81 Andoni Zazpe Salazar MM 03:44:12
82 Vicent Miquel Fernàndez Ferré SM 03:44:45
83 Ferran Fontane Mirabete VM 03:53:20
84 Eloi Serret Abella SM 04:16:17
85 Daniel Pellicer Abellaneda SM 04:16:19

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:43:58
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:45:54
3 Melània Borràs CADF 01:47:57
4 Irene Pallarés Franch CADF 02:05:49

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Vidal Garcia CADM 01:16:05
2 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:30:17
3 Pep Reverter Sancho CADM 01:31:05
4 Roy Mestres Bel CADM 01:34:13
5 Roger Torà CADM 01:51:48

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Judith Berengué Gerona JF 03:13:03
2 Raquel Anguera Ruiz JF 03:50:11

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Barrena Samper JM 02:17:36

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Curto Aragones S23M 02:24:34
2 Angel Gil Gil S23M 02:28:29
3 Jordi Castella Carceller S23M 03:12:11
4 Artur Anguera Ruiz S23M 03:12:27

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 02:36:42
2 Àngels Centelles Cardona SF 02:42:42
3 Mireia Juan-Camps Castell SF 02:42:43
4 Edurne Zazpe SF 02:44:36
5 Diana Garcia Sogorb SF 03:13:21
6 Montse Masip Aragonés SF 03:16:04
7 Georgina Oliver Ventura SF 03:16:29
8 Núria Pegueroles Clemente SF 03:18:31
9 Gina Brull Albiol SF 03:20:17
10 Miriam Estorach Arsasa SF 03:27:05
11 Sheila Martín Julve SF 03:36:18

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Alexandre Izquierdo Acon SM 02:00:34
2 Mustapha Bassiyd SM 02:01:12
3 Lluisma Mas Cáceres SM 02:04:51
4 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:07:50
5 Pau Torres Fabra SM 02:11:21
6 Josep Benaiges Margalef SM 02:11:45
7 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:13:00
8 Juan Garcia Lopez SM 02:13:03
9 Ivan Tiscar Matheu SM 02:14:49
10 Ismayl Chguennou SM 02:17:34
11 Dani Marin Marin SM 02:18:07
12 Albert Garcia Monzo SM 02:18:41
13 Jose Fernandez Garcia SM 02:21:24
14 Miguel Buj Gascon SM 02:21:43
15 Nicolas Borras Pons SM 02:22:18
16 Marc Brescolí Badia SM 02:25:03
17 Mario Galindo Riol SM 02:27:07
18 Diego Moreno Alpuente SM 02:28:14
19 Josep Miquel Buer Rebullida SM 02:28:36
20 Magí Ribas Barberan SM 02:32:02
21 David Lluch Arbona SM 02:34:58
22 Jose Galeano Sabate SM 02:35:25
23 Ruben Alemany Sebastia SM 02:35:32
24 Oriol Güell Villar SM 02:36:35
25 Víctor Forner Reverter SM 02:38:29
26 Quim Vernet Villagrasa SM 02:38:46
27 David Ferrando Villarroya SM 02:39:01
28 Jose Gargallo Royo SM 02:43:33
29 Albert Verge Marcos SM 02:45:21
30 Paul Astudillo Torres SM 02:45:41
31 Albert Marti Melich SM 02:45:44
32 Juan Andres Simo Vila SM 02:50:22
33 David Montesó Jiménez SM 02:54:00
34 Lluis Segura SM 02:54:20
35 Diego Zaragoza Vicente SM 02:56:12
36 Alberto Simon Trallero SM 02:57:14
37 Angel Cano Auñon SM 02:57:53
38 Dani Queralt Roig SM 03:02:11
39 Juan Jose Della Callen SM 03:02:13
40 Pedro M. Sanchez Bruno SM 03:06:49
41 Ignacio Muñoz Díaz SM 03:08:11
42 Albert Povill Lluis SM 03:12:14
43 Francesc Josep Garcia I Moline SM 03:15:00
44 Xavier Franch Pico SM 03:16:46
45 Alex Millan Chulbi SM 03:16:48
46 Joan Subirats Rodriguez SM 03:18:33
47 Oriol Benet Algueró SM 03:25:13
48 José María Giner Villanova SM 03:36:22
49 Vicent Miquel Fernàndez Ferré SM 03:44:45
50 Eloi Serret Abella SM 04:16:17
51 Daniel Pellicer Abellaneda SM 04:16:19

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Susana Milian Biel VF 02:55:47
2 Susana Sospedra Orero VF 03:17:00
3 Roser Vidal Molinos VF 03:19:23
4 Paula Margalef Gil VF 03:37:00

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 02:08:47
2 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:12:19
3 Angel Accensi Andreu VM 02:21:40
4 Josep Boyer Rius VM 02:29:08
5 Juan Manuel Terrón Vasco VM 02:29:53
6 Josep Lluís Matallana Julià VM 02:40:34
7 Nacho Zurita Gimeno VM 02:42:02
8 Josep Llasat Rodriguez VM 02:42:47
9 Florenci Sales Vilalta VM 02:42:49
10 David Escudero Cobo VM 02:43:10
11 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:46:22
12 Josep Matamoros Navarro VM 02:51:44
13 Juanan Arnau Tena VM 02:55:48
14 Xavi Accensi Andreu VM 03:06:46
15 Jose Gargallo Gargallo VM 03:09:12
16 Paco Estorach Fatsini VM 03:11:14
17 Manel Anguera Galiana VM 03:12:32
18 Valentin Miquel Piñol VM 03:13:55
19 Hermini Fibla Reverter VM 03:14:44
20 Eladi Tomàs Abadal VM 03:24:09
21 Jose Maria Beltran Subirats VM 03:36:29
22 Ferran Fontane Mirabete VM 03:53:20

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Leonor Antó Castell MF 03:11:09
2 Beatriz Cano Matesanz MF 03:13:53
3 Trish Mellor MF 03:18:09

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal MM 02:25:32
2 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 02:57:51
3 Paco Adell Benaiges MM 03:01:10
4 Juan Antonio López Mallén MM 03:11:12
5 Isidre Fontanet Caballe MM 03:17:41
6 Josep Maria Brull Farnos MM 03:29:37
7 Jose M Insausti Solé MM 03:32:14
8 Andoni Zazpe Salazar MM 03:44:12