Classificacions: IX Serra de les Fites

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 02:11:31
2 Lurdes Nuñez Gaseni SF 02:16:30
3 Charlotte Claverie SF 02:19:51
4 Susana Milian Biel VF 02:24:25
5 Sandra Vidiella Piñol S23F 02:27:56
6 Paula López Forés S23F 02:32:30
7 Georgina Oliver Ventura SF 02:35:10
8 Diana Garcia Sogorb SF 02:38:59
9 Carla Redon Pascual SF 02:41:00
10 Laura Galan Ruiz SF 02:58:36
11 Maite Martínez Eixarch SF 03:01:07
12 Beatriz Cano Matesanz MF 03:02:57
13 Paula Margalef Gil VF 03:04:14
14 Jessica Martinez Fatsini SF 03:04:16

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mikel Besora Susaño SM 01:35:51
2 Agustí Roc Amador VM 01:36:09
3 Mustapha Bassiyd SM 01:38:54
4 Lluisma Mas Cáceres SM 01:40:48
5 Victor Mestre Miro VM 01:44:25
6 Jesús Tomero Hernàndez SM 01:45:06
7 Juan Garcia Lopez SM 01:49:51
8 Carlos Marco Ferre SM 01:50:04
9 Aleix Arrufat Sanchez SM 01:50:31
10 Jose Maria Garcia Lopez SM 01:55:00
11 Marc Curto Aragones S23M 01:57:38
12 Octavio Redon Quixal MM 01:57:57
13 Ricard Cid Llorens SM 01:59:04
14 Lluc Brusca Manchon SM 02:01:41
15 David Lluch Arbona SM 02:02:40
16 Jordi Matamoros Reig VM 02:02:59
17 Salvador Pitarch Griell SM 02:03:57
18 Alfonso Sancho Ralda SM 02:04:12
19 Oriol Güell Villar SM 02:06:40
20 Juan Andres Simo Vila SM 02:07:45
21 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:08:41
22 Manel Niella SM 02:08:43
23 Ángel Bueno Gayo SM 02:09:05
24 Roger Boronat Mercade SM 02:09:32
25 Robert Mas Castellvi VM 02:10:39
26 Joan Farnos Canalda VM 02:10:41
27 Albert Blanch Campos SM 02:10:42
28 Julio Morales Martínez VM 02:11:27
29 Ivan Salvadó Obrero SM 02:11:49
30 Marc Caparrós Bonet SM 02:11:57
31 David Oliver Nieto SM 02:12:48
32 Narcís Franch Piñol MM 02:13:17
33 Jaume Rofes Mateu SM 02:13:56
34 Josep Matamoros Navarro VM 02:15:14
35 Jordi Escoda Serres SM 02:15:31
36 Víctor Forner Reverter SM 02:16:25
37 Moises Claver Recio SM 02:16:59
38 Jordi Martin Cuello SM 02:17:47
39 Pau Gimeno Ballester SM 02:18:07
40 Jorge Peralta Guillen SM 02:18:55
41 Ivan Gonzalez Heras SM 02:19:13
42 Carlos Soriano Procas SM 02:19:14
43 Raúl Gómez Insa VM 02:19:34
44 Najim Boukzini SM 02:19:46
45 Santiago Navarro Cid SM 02:23:09
46 Estefano Fabregat Amposta VM 02:23:53
47 Jordi Ferré VM 02:26:03
48 Hermini Fibla Reverter VM 02:26:59
49 Juanan Arnau Tena VM 02:27:13
50 Josep Domenech Llobet S23M 02:27:26
51 Enric Roberto VM 02:27:58
52 Josep Rabaso Sarroca SM 02:28:34
53 Angel Gil Gil S23M 02:28:44
54 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 02:28:51
55 Rafa Jimenez Navarro VM 02:29:01
56 Eric Brut Torres MM 02:30:12
57 Jordi Lleixà Moliné SM 02:31:44
58 Fernando Lleti Navarro VM 02:34:45
59 Isidro Conde Reverte VM 02:35:19
60 Josep Lluís Grangé Galindo VM 02:38:26
61 Josep Maria Brull Farnos MM 02:39:54
62 Raul Pallares Lleixa VM 02:43:09
63 Pau Sabate Curto SM 02:49:15
64 Raul Manuel Betrian Villas SM 02:52:46
65 Manuel Jose Jimenez Ventura VM 02:58:39
66 David Mateu Vilella SM 03:01:05
67 Francesc Lluch Arbona SM 03:04:18
68 Gerard Felicidad Brull SM 03:04:20
69 Josep Carles Cruset Benavent VM 03:17:55

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:43:45
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:45:17

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Vidal Garcia CADM 01:11:18
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:21:27
3 Andreu Panisello Masia CADM 01:26:25
4 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:30:36
5 Roger Torà CADM 01:40:12

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Judith Berengué Gerona JF 01:58:55
2 Carme Folqué Alcoverro JF 02:06:47

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Barrena Samper JM 01:11:13

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Vidiella Piñol S23F 02:27:56
2 Paula López Forés S23F 02:32:30

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Curto Aragones S23M 01:57:38
2 Josep Domenech Llobet S23M 02:27:26
3 Angel Gil Gil S23M 02:28:44

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 02:11:31
2 Lurdes Nuñez Gaseni SF 02:16:30
3 Charlotte Claverie SF 02:19:51
4 Georgina Oliver Ventura SF 02:35:10
5 Diana Garcia Sogorb SF 02:38:59
6 Carla Redon Pascual SF 02:41:00
7 Laura Galan Ruiz SF 02:58:36
8 Maite Martínez Eixarch SF 03:01:07
9 Jessica Martinez Fatsini SF 03:04:16

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mikel Besora Susaño SM 01:35:51
2 Mustapha Bassiyd SM 01:38:54
3 Lluisma Mas Cáceres SM 01:40:48
4 Jesús Tomero Hernàndez SM 01:45:06
5 Juan Garcia Lopez SM 01:49:51
6 Carlos Marco Ferre SM 01:50:04
7 Aleix Arrufat Sanchez SM 01:50:31
8 Jose Maria Garcia Lopez SM 01:55:00
9 Ricard Cid Llorens SM 01:59:04
10 Lluc Brusca Manchon SM 02:01:41
11 David Lluch Arbona SM 02:02:40
12 Salvador Pitarch Griell SM 02:03:57
13 Alfonso Sancho Ralda SM 02:04:12
14 Oriol Güell Villar SM 02:06:40
15 Juan Andres Simo Vila SM 02:07:45
16 Manel Niella SM 02:08:43
17 Ángel Bueno Gayo SM 02:09:05
18 Roger Boronat Mercade SM 02:09:32
19 Albert Blanch Campos SM 02:10:42
20 Ivan Salvadó Obrero SM 02:11:49
21 Marc Caparrós Bonet SM 02:11:57
22 David Oliver Nieto SM 02:12:48
23 Jaume Rofes Mateu SM 02:13:56
24 Jordi Escoda Serres SM 02:15:31
25 Víctor Forner Reverter SM 02:16:25
26 Moises Claver Recio SM 02:16:59
27 Jordi Martin Cuello SM 02:17:47
28 Pau Gimeno Ballester SM 02:18:07
29 Jorge Peralta Guillen SM 02:18:55
30 Ivan Gonzalez Heras SM 02:19:13
31 Carlos Soriano Procas SM 02:19:14
32 Najim Boukzini SM 02:19:46
33 Santiago Navarro Cid SM 02:23:09
34 Josep Rabaso Sarroca SM 02:28:34
35 Jordi Lleixà Moliné SM 02:31:44
36 Pau Sabate Curto SM 02:49:15
37 Raul Manuel Betrian Villas SM 02:52:46
38 David Mateu Vilella SM 03:01:05
39 Francesc Lluch Arbona SM 03:04:18
40 Gerard Felicidad Brull SM 03:04:20

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Susana Milian Biel VF 02:24:25
2 Paula Margalef Gil VF 03:04:14

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Agustí Roc Amador VM 01:36:09
2 Victor Mestre Miro VM 01:44:25
3 Jordi Matamoros Reig VM 02:02:59
4 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:08:41
5 Robert Mas Castellvi VM 02:10:39
6 Joan Farnos Canalda VM 02:10:41
7 Julio Morales Martínez VM 02:11:27
8 Josep Matamoros Navarro VM 02:15:14
9 Raúl Gómez Insa VM 02:19:34
10 Estefano Fabregat Amposta VM 02:23:53
11 Jordi Ferré VM 02:26:03
12 Hermini Fibla Reverter VM 02:26:59
13 Juanan Arnau Tena VM 02:27:13
14 Enric Roberto VM 02:27:58
15 Rafa Jimenez Navarro VM 02:29:01
16 Fernando Lleti Navarro VM 02:34:45
17 Isidro Conde Reverte VM 02:35:19
18 Josep Lluís Grangé Galindo VM 02:38:26
19 Raul Pallares Lleixa VM 02:43:09
20 Manuel Jose Jimenez Ventura VM 02:58:39
21 Josep Carles Cruset Benavent VM 03:17:55

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Beatriz Cano Matesanz MF 03:02:57

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal MM 01:57:57
2 Narcís Franch Piñol MM 02:13:17
3 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 02:28:51
4 Eric Brut Torres MM 02:30:12
5 Josep Maria Brull Farnos MM 02:39:54