Classificacions: IX Cursa del Pastisset

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ragna Debats SF 03:02:09
2 Montse Martínez Guerrero SF 03:21:31
3 Giulia Portaluri SF 03:34:51
4 Feliciana Orquiola SF 03:41:09
5 Marta Paulino Andreu SF 03:45:23
6 Heura Piñol Granadino SF 03:49:44
7 M. Eugenia Munté Mateu SF 03:52:27
8 Elisabet Cartoixa Cartoixa SF 04:00:20
9 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 04:00:28
10 Mònica Olivan De La Iglesia SF 04:09:49
11 Buha Bali SF 04:21:50
12 Teresa Forn Munné MF 04:26:47
13 Miriam Estorach Arsasa VF 04:32:33
14 Myriam Ramos Castell SF 04:35:11
15 Encarna Gamez Torrent SF 04:38:26
16 Georgina Oliver Ventura SF 04:39:02
17 Eva Oliver SF 04:53:32
18 Laura Clua Roca SF 04:55:05
19 Angels Borras Piñol SF 04:59:05

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:44:47
2 Jessed Hernandez Gispert SM 02:46:22
3 Pol Vilà SM 02:48:30
4 Lluisma Mas Cáceres SM 02:51:04
5 Joan Amorós Pallés SM 02:55:30
6 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:57:35
7 Albert Giné Cid VM 02:58:11
8 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:58:44
9 Jordi Navarro Barbera SM 02:58:50
10 Victor Mestre Miro VM 02:59:25
11 Vicent Herrera Coscollano SM 03:00:19
12 Roberto Prades Alquezar VM 03:01:23
13 Francesc Caballe Fabra SM 03:10:16
14 David Mariné Calero VM 03:10:42
15 Sergi Bel Beneyto VM 03:11:21
16 Agus Juan-Camps Castell SM 03:15:05
17 Eugeni Benaiges Torija S23M 03:16:02
18 Jordi Cabré Roca SM 03:16:21
19 Daniel Conesa Garcia SM 03:17:29
20 Antonio Davila González SM 03:18:21
21 Óscar Ríos Calvo VM 03:18:29
22 David Sans Grau SM 03:18:55
23 Miguel Buj Gascon SM 03:19:02
24 Francisco Ruiz Rodríguez VM 03:19:39
25 Ricardo Dura Cremades SM 03:20:53
26 Domingo Ruiz Vélez VM 03:21:15
27 Miguel Ángel Pradas Val VM 03:21:55
28 Ruben Astorga Vazquez SM 03:22:04
29 Claudio Franco Smeets SM 03:23:59
30 Juan Javier Marquez Delfa SM 03:24:29
31 Damia Bordes Homs SM 03:24:52
32 Victoriano Arazo Gascon MM 03:24:56
33 Raul Sague Martinez VM 03:25:31
34 Agusti Janini VM 03:26:35
35 Sergio Bellés Caballer SM 03:27:11
36 Joaquin Florenza Villagrasa SM 03:27:53
37 Enric Badia VM 03:27:55
38 Joan Josep Queral VM 03:28:59
39 Albert Reverté Moya SM 03:29:59
40 Pablo Lopez Melendez SM 03:31:37
41 Emilio Torres Guzman SM 03:32:03
42 José Urzanqui Usón VM 03:32:25
43 Eric Lin Segarra SM 03:32:54
44 Lluc Brusca Manchon SM 03:33:49
45 Octavio Redon Quixal MM 03:34:40
46 Oscar Chies Sirisi SM 03:34:49
47 Albert Carbonell Duaygües VM 03:35:06
48 Jordi Ibáñez Pulido VM 03:35:47
49 Pere Llinares I Llorca VM 03:36:09
50 José Joaquín Sancho Grañena SM 03:38:07
51 Juan Igncio Gómez Toro VM 03:39:40
52 Carlos Colomé Diaz VM 03:40:11
53 Jordi Cambra Baena SM 03:40:13
54 Mario Galindo Riol SM 03:40:15
55 Genís Salvadó Esteves SM 03:40:20
56 Joan Reverte Escobedo VM 03:40:58
57 Didac Royo Reverter SM 03:41:39
58 Oriol Güell Villar SM 03:41:57
59 Joan Ramon Balada Sanchez SM 03:42:27
60 Raül Garcia Abelló VM 03:42:46
61 Gregorio Barea Silva VM 03:43:14
62 Felipe Llaguna Egea SM 03:43:48
63 Jose Antonio Ramiz Serveto SM 03:44:27
64 Moisés Millán Burriel MM 03:48:39
65 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:48:47
66 Jordi Rofes Rofes VM 03:48:54
67 Robert Albesa Aguiló SM 03:49:44
68 Jose Luis Mesado Espin VM 03:50:05
69 Manel Ollé Florida MM 03:50:53
70 Jordi Oliver VM 03:51:00
71 Albert Lindez Ripoll MM 03:51:07
72 Aitor Fuster Omella SM 03:52:30
73 David Sancho Chillida SM 03:52:44
74 Robert Mas Castellvi VM 03:54:19
75 Joan Ventura Castells VM 03:56:30
76 Marc Muñoz Vinaixa SM 03:56:46
77 Xavi Parra VM 03:57:59
78 Gabriel Puig Mascarell VM 03:58:09
79 Jorge Velilla Gil VM 03:58:47
80 Francesc Lluch Arbona SM 03:59:09
81 Aitor Cugat Delgado SM 04:01:12
82 Xavi Carcole Sans VM 04:01:22
83 Ricard Playà Salvadó VM 04:01:22
84 Aleix Panadès Magriña SM 04:01:31
85 Carles Sabaté Sabaté MM 04:02:01
86 Arsenio Clemente Thomson VM 04:03:20
87 David Pedro Castella SM 04:03:42
88 Francisco Javier Rey Navarro MM 04:03:47
89 Ovidi Garcia Sastre SM 04:03:51
90 Jose Labrador Sampietro SM 04:04:05
91 Lluis Gomez Blasco VM 04:04:13
92 Marc Rey Bertran SM 04:05:09
93 Jordi Rios Vallve SM 04:05:49
94 Santi Castellnou Brull VM 04:06:28
95 Toni Pons Llauradó VM 04:07:18
96 Jordi Ramos Lopez SM 04:07:26
97 Paco Alcazar Figueroa SM 04:07:56
98 Juan Manel Pons Gracia VM 04:08:12
99 Pere Panisello Tafalla SM 04:08:30
100 Daniel Soto Paredes SM 04:08:35
101 Rafael Subirós Picazo VM 04:08:40
102 Soren Legarreta Garcia SM 04:08:44
103 Jairo Carretero San José SM 04:09:07
104 Hugo Verge Albiol SM 04:10:32
105 Alex Nadal Buj VM 04:10:32
106 Ferran Pla Perona SM 04:10:55
107 Joan Carles Torres Llobera SM 04:14:34
108 Joan Maria Obiol Magriña VM 04:17:11
109 Juanjo Accensi Andreu MM 04:18:22
110 Jordi Sebastia Margalef VM 04:24:13
111 Fernando Lleti Navarro VM 04:25:20
112 Ivan Folch Ferreres SM 04:25:30
113 Oscar Luis Anento Clavero VM 04:25:46
114 Victor Bielsa Galicia VM 04:26:25
115 Toni Garcia Ales SM 04:28:09
116 Albert Sans Ferrer SM 04:28:12
117 Marc Povill Lluis SM 04:29:57
118 Albert Povill Lluis SM 04:29:57
119 Horia Salca MM 04:30:29
120 Cesar Del Valle Lacruz VM 04:30:33
121 Miqui Roman Sancho SM 04:30:33
122 Carlos Gómez Múria VM 04:31:33
123 David Torres Ortega VM 04:32:15
124 Antonio Ramos Torrico MM 04:35:12
125 Isidro Conde Reverte VM 04:35:42
126 Lluis Cairol SM 04:37:50
127 Paul Astudillo Torres SM 04:37:55
128 Jordi Salat Fernandez MM 04:39:54
129 Raul Pallares Lleixa MM 04:43:46
130 Albert Curto Salvado VM 04:43:49
131 Ignasi M. Prats Ferré MM 04:44:10
132 Gerard Prats Ferré MM 04:45:32
133 Eric Brut Torres MM 04:47:05
134 Joan Tomas Arasa Pellisa MM 04:50:51
135 David Tena Codina SM 04:51:18
136 Juan Andres Simo Vila VM 04:53:04
137 Albert Curto Baiges SM 04:54:40
138 Victor Beltran Puig MM 04:57:02
139 Josep Maria Brull Farnos MM 04:58:32
140 Bernat De Vargas Lopez VM 04:58:37
141 Jose Fernandez Garcia SM 04:59:07
142 Cristian Querol Girona SM 05:02:58
143 Marc Salvadó Esteves SM 05:06:24
144 Jaume Juncosa Roig VM 05:06:25
145 Manel Rodríguez Granell MM 05:07:33
146 Álvaro Garcia Rosa SM 05:17:16
147 Pablo Alegre Marco SM 05:19:39
148 Sergio Matamoros Blanquet SM 05:29:53
149 Cecilio Lopez Perez VM 05:35:52

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Tomas Povill CADF 01:52:14

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:15:21
2 Xavi Marza Pla CADM 01:23:01
3 Marc Vallespí Serres CADM 01:26:30

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Daniel Castillo Fernandez JM 01:35:27
2 Salomó Guinovart Colom JM 01:38:29
3 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 01:54:44
4 Sergio Coll Ibars JM 01:55:01
5 Marc Segura Serres JM 02:35:58
6 Roger Torà JM 02:42:27

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eugeni Benaiges Torija S23M 03:16:02

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ragna Debats SF 03:02:09
2 Montse Martínez Guerrero SF 03:21:31
3 Giulia Portaluri SF 03:34:51
4 Feliciana Orquiola SF 03:41:09
5 Marta Paulino Andreu SF 03:45:23
6 Heura Piñol Granadino SF 03:49:44
7 M. Eugenia Munté Mateu SF 03:52:27
8 Elisabet Cartoixa Cartoixa SF 04:00:20
9 Mònica Olivan De La Iglesia SF 04:09:49
10 Buha Bali SF 04:21:50
11 Myriam Ramos Castell SF 04:35:11
12 Encarna Gamez Torrent SF 04:38:26
13 Georgina Oliver Ventura SF 04:39:02
14 Eva Oliver SF 04:53:32
15 Laura Clua Roca SF 04:55:05
16 Angels Borras Piñol SF 04:59:05

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:44:47
2 Jessed Hernandez Gispert SM 02:46:22
3 Pol Vilà SM 02:48:30
4 Lluisma Mas Cáceres SM 02:51:04
5 Joan Amorós Pallés SM 02:55:30
6 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:57:35
7 Jordi Navarro Barbera SM 02:58:50
8 Vicent Herrera Coscollano SM 03:00:19
9 Francesc Caballe Fabra SM 03:10:16
10 Agus Juan-Camps Castell SM 03:15:05
11 Jordi Cabré Roca SM 03:16:21
12 Daniel Conesa Garcia SM 03:17:29
13 Antonio Davila González SM 03:18:21
14 David Sans Grau SM 03:18:55
15 Miguel Buj Gascon SM 03:19:02
16 Ricardo Dura Cremades SM 03:20:53
17 Ruben Astorga Vazquez SM 03:22:04
18 Claudio Franco Smeets SM 03:23:59
19 Juan Javier Marquez Delfa SM 03:24:29
20 Damia Bordes Homs SM 03:24:52
21 Sergio Bellés Caballer SM 03:27:11
22 Joaquin Florenza Villagrasa SM 03:27:53
23 Albert Reverté Moya SM 03:29:59
24 Pablo Lopez Melendez SM 03:31:37
25 Emilio Torres Guzman SM 03:32:03
26 Eric Lin Segarra SM 03:32:54
27 Lluc Brusca Manchon SM 03:33:49
28 Oscar Chies Sirisi SM 03:34:49
29 José Joaquín Sancho Grañena SM 03:38:07
30 Jordi Cambra Baena SM 03:40:13
31 Mario Galindo Riol SM 03:40:15
32 Genís Salvadó Esteves SM 03:40:20
33 Didac Royo Reverter SM 03:41:39
34 Oriol Güell Villar SM 03:41:57
35 Joan Ramon Balada Sanchez SM 03:42:27
36 Felipe Llaguna Egea SM 03:43:48
37 Jose Antonio Ramiz Serveto SM 03:44:27
38 Robert Albesa Aguiló SM 03:49:44
39 Aitor Fuster Omella SM 03:52:30
40 David Sancho Chillida SM 03:52:44
41 Marc Muñoz Vinaixa SM 03:56:46
42 Francesc Lluch Arbona SM 03:59:09
43 Aitor Cugat Delgado SM 04:01:12
44 Aleix Panadès Magriña SM 04:01:31
45 David Pedro Castella SM 04:03:42
46 Ovidi Garcia Sastre SM 04:03:51
47 Jose Labrador Sampietro SM 04:04:05
48 Marc Rey Bertran SM 04:05:09
49 Jordi Rios Vallve SM 04:05:49
50 Jordi Ramos Lopez SM 04:07:26
51 Paco Alcazar Figueroa SM 04:07:56
52 Pere Panisello Tafalla SM 04:08:30
53 Daniel Soto Paredes SM 04:08:35
54 Soren Legarreta Garcia SM 04:08:44
55 Jairo Carretero San José SM 04:09:07
56 Hugo Verge Albiol SM 04:10:32
57 Ferran Pla Perona SM 04:10:55
58 Joan Carles Torres Llobera SM 04:14:34
59 Ivan Folch Ferreres SM 04:25:30
60 Toni Garcia Ales SM 04:28:09
61 Albert Sans Ferrer SM 04:28:12
62 Marc Povill Lluis SM 04:29:57
63 Albert Povill Lluis SM 04:29:57
64 Miqui Roman Sancho SM 04:30:33
65 Lluis Cairol SM 04:37:50
66 Paul Astudillo Torres SM 04:37:55
67 David Tena Codina SM 04:51:18
68 Albert Curto Baiges SM 04:54:40
69 Jose Fernandez Garcia SM 04:59:07
70 Cristian Querol Girona SM 05:02:58
71 Marc Salvadó Esteves SM 05:06:24
72 Álvaro Garcia Rosa SM 05:17:16
73 Pablo Alegre Marco SM 05:19:39
74 Sergio Matamoros Blanquet SM 05:29:53

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 04:00:28
2 Miriam Estorach Arsasa VF 04:32:33

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Giné Cid VM 02:58:11
2 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:58:44
3 Victor Mestre Miro VM 02:59:25
4 Roberto Prades Alquezar VM 03:01:23
5 David Mariné Calero VM 03:10:42
6 Sergi Bel Beneyto VM 03:11:21
7 Óscar Ríos Calvo VM 03:18:29
8 Francisco Ruiz Rodríguez VM 03:19:39
9 Domingo Ruiz Vélez VM 03:21:15
10 Miguel Ángel Pradas Val VM 03:21:55
11 Raul Sague Martinez VM 03:25:31
12 Agusti Janini VM 03:26:35
13 Enric Badia VM 03:27:55
14 Joan Josep Queral VM 03:28:59
15 José Urzanqui Usón VM 03:32:25
16 Albert Carbonell Duaygües VM 03:35:06
17 Jordi Ibáñez Pulido VM 03:35:47
18 Pere Llinares I Llorca VM 03:36:09
19 Juan Igncio Gómez Toro VM 03:39:40
20 Carlos Colomé Diaz VM 03:40:11
21 Joan Reverte Escobedo VM 03:40:58
22 Raül Garcia Abelló VM 03:42:46
23 Gregorio Barea Silva VM 03:43:14
24 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:48:47
25 Jordi Rofes Rofes VM 03:48:54
26 Jose Luis Mesado Espin VM 03:50:05
27 Jordi Oliver VM 03:51:00
28 Robert Mas Castellvi VM 03:54:19
29 Joan Ventura Castells VM 03:56:30
30 Xavi Parra VM 03:57:59
31 Gabriel Puig Mascarell VM 03:58:09
32 Jorge Velilla Gil VM 03:58:47
33 Xavi Carcole Sans VM 04:01:22
34 Ricard Playà Salvadó VM 04:01:22
35 Arsenio Clemente Thomson VM 04:03:20
36 Lluis Gomez Blasco VM 04:04:13
37 Santi Castellnou Brull VM 04:06:28
38 Toni Pons Llauradó VM 04:07:18
39 Juan Manel Pons Gracia VM 04:08:12
40 Rafael Subirós Picazo VM 04:08:40
41 Alex Nadal Buj VM 04:10:32
42 Joan Maria Obiol Magriña VM 04:17:11
43 Jordi Sebastia Margalef VM 04:24:13
44 Fernando Lleti Navarro VM 04:25:20
45 Oscar Luis Anento Clavero VM 04:25:46
46 Victor Bielsa Galicia VM 04:26:25
47 Cesar Del Valle Lacruz VM 04:30:33
48 Carlos Gómez Múria VM 04:31:33
49 David Torres Ortega VM 04:32:15
50 Isidro Conde Reverte VM 04:35:42
51 Albert Curto Salvado VM 04:43:49
52 Juan Andres Simo Vila VM 04:53:04
53 Bernat De Vargas Lopez VM 04:58:37
54 Jaume Juncosa Roig VM 05:06:25
55 Cecilio Lopez Perez VM 05:35:52

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Teresa Forn Munné MF 04:26:47

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victoriano Arazo Gascon MM 03:24:56
2 Octavio Redon Quixal MM 03:34:40
3 Moisés Millán Burriel MM 03:48:39
4 Manel Ollé Florida MM 03:50:53
5 Albert Lindez Ripoll MM 03:51:07
6 Carles Sabaté Sabaté MM 04:02:01
7 Francisco Javier Rey Navarro MM 04:03:47
8 Juanjo Accensi Andreu MM 04:18:22
9 Horia Salca MM 04:30:29
10 Antonio Ramos Torrico MM 04:35:12
11 Jordi Salat Fernandez MM 04:39:54
12 Raul Pallares Lleixa MM 04:43:46
13 Ignasi M. Prats Ferré MM 04:44:10
14 Gerard Prats Ferré MM 04:45:32
15 Eric Brut Torres MM 04:47:05
16 Joan Tomas Arasa Pellisa MM 04:50:51
17 Victor Beltran Puig MM 04:57:02
18 Josep Maria Brull Farnos MM 04:58:32
19 Manel Rodríguez Granell MM 05:07:33