Classificacions: IV Canicross d'Amposta

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laura Jiménez Sánchez SF 00:40:17
2 Tere Isierte Foyes VF 00:41:33
3 Míriam Martí Cardona SF 00:43:59
4 Carme Torta Ferre VF 00:44:41
5 Mª Rosa Bel Princep MF 00:44:57
6 Mónica Rodríguez Sánchez SF 00:45:16
7 Estel Lerín Calaf SF 00:45:43
8 Marga Abella Calduch SF 00:47:27
9 Teresa Moya Ortega S23F 00:50:59
10 Soria Hermano SF 00:51:32
11 Eva Maria Segura Tena SF 00:52:45
12 Rosa Maria Also Andrade SF 00:56:33
13 Montserrat Obrados Muria SF 01:00:11
14 Yashmina Conde Díez SF 01:00:13

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Juanma Martinez Simon SM 00:33:29
2 Josep Geira Navarro SM 00:33:52
3 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:34:00
4 Javier Alonso Roces VM 00:34:31
5 Jordi Pascual VM 00:35:14
6 Jose Latorre Villegas SM 00:36:07
7 Andreu Castellà Gasparín SM 00:37:27
8 Oscar Estorach Sol SM 00:37:30
9 Santiago Mesa Rodriguez MM 00:37:40
10 Marc Curto Aragones S23M 00:37:50
11 Francesc Lluch Arbona SM 00:38:41
12 Raul Badenes Ferrandis VM 00:39:00
13 Paco Guzmán Morcillo VM 00:39:36
14 Pere Borrell Fortuny VM 00:39:49
15 Josep Martin Arasa SM 00:39:51
16 Diego Moreno Alpuente SM 00:40:08
17 Josep Margalef Pelegrin SM 00:41:09
18 Joan Ramon Reverte Mascarell SM 00:41:59
19 Andreu Moya Juan SM 00:42:03
20 Josep Puig Carles SM 00:42:37
21 Luis Llorens Marza SM 00:44:23
22 Roman Bonet Albareda SM 00:45:41
23 Cristòfol Daudén Esmel S23M 00:47:06
24 Miquel Lumbierres Pallas VM 00:47:31
25 Damian Gelo Salvador VM 00:49:04
26 Oriol Martinez De Leon SM 00:49:48
27 Lluis Castells Fabra SM 00:52:53
28 Felipe Guasch Besalduch VM 00:56:53

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Teresa Moya Ortega S23F 00:50:59

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Curto Aragones S23M 00:37:50
2 Cristòfol Daudén Esmel S23M 00:47:06

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laura Jiménez Sánchez SF 00:40:17
2 Míriam Martí Cardona SF 00:43:59
3 Mónica Rodríguez Sánchez SF 00:45:16
4 Estel Lerín Calaf SF 00:45:43
5 Marga Abella Calduch SF 00:47:27
6 Soria Hermano SF 00:51:32
7 Eva Maria Segura Tena SF 00:52:45
8 Rosa Maria Also Andrade SF 00:56:33
9 Montserrat Obrados Muria SF 01:00:11
10 Yashmina Conde Díez SF 01:00:13

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Juanma Martinez Simon SM 00:33:29
2 Josep Geira Navarro SM 00:33:52
3 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 00:34:00
4 Jose Latorre Villegas SM 00:36:07
5 Andreu Castellà Gasparín SM 00:37:27
6 Oscar Estorach Sol SM 00:37:30
7 Francesc Lluch Arbona SM 00:38:41
8 Josep Martin Arasa SM 00:39:51
9 Diego Moreno Alpuente SM 00:40:08
10 Josep Margalef Pelegrin SM 00:41:09
11 Joan Ramon Reverte Mascarell SM 00:41:59
12 Andreu Moya Juan SM 00:42:03
13 Josep Puig Carles SM 00:42:37
14 Luis Llorens Marza SM 00:44:23
15 Roman Bonet Albareda SM 00:45:41
16 Oriol Martinez De Leon SM 00:49:48
17 Lluis Castells Fabra SM 00:52:53

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VF 00:41:33
2 Carme Torta Ferre VF 00:44:41

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Alonso Roces VM 00:34:31
2 Jordi Pascual VM 00:35:14
3 Raul Badenes Ferrandis VM 00:39:00
4 Paco Guzmán Morcillo VM 00:39:36
5 Pere Borrell Fortuny VM 00:39:49
6 Miquel Lumbierres Pallas VM 00:47:31
7 Damian Gelo Salvador VM 00:49:04
8 Felipe Guasch Besalduch VM 00:56:53

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mª Rosa Bel Princep MF 00:44:57

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Santiago Mesa Rodriguez MM 00:37:40